bugün

online oynadığımda ağzıma sıçılan oyun.
quake serinin belki de en oturmuş versiyonu. counter-strike serisinde condition zero gibi.
(bkz: three frags left to)
medal of honor allied assault oyunu quake 3 oyun motorunu kullanmistir. oyun motoru 2005 yilinda acik kaynak olmustur.
zamanında hayvanlar gibi oynadığım fps oyunu. oyunun akıcılığı, hızı ve ses efektleri mükemmeldi. adımı yazmayı bilmediğimden dolayı hep unnamedplayer'dım. ulan o zamanlar ingilizce bilmiyoruz tabi, 'vay amuna goyim ne karizma ismim var lan böyle uzun falan' diyip mal mal böbürlenirdim. hey gidi günler.
hakikaten yapım yılı hesaba katılırsa, ''mükemmel'' olarak tanımlanabilecek, bilgisayar oyunu..2002 haziran ayıydı.hiç unutmam, kapıda bir sorun çıkmış ve çilingir gelene kadar 3 saat evde tıkalı kalmış ve 3 saat boyunca internet de olmadığından botlarla quake-3 arena oynamış,uzaya kadar çıkmıştım.o zaman bu kadar renkli,hızlı ve bol seçenekli bir internet da ülkemizde olmadığından oyunlar daha cazip gelirdi...
bayrak kapmacası çok eğlenceli olan ama yitip giden bilgisayar oyunu.
sözlük olarak toplanıp lan turnuvası yapılması gereken oyun.
dünyada deathmatch zevkini gelmiş geçmiş en iyi veren oyundur, ötesi yoktur. thrash metal gibidir, hızlıdır, kanlıdır, überdir.
railgun'ın zevki ne codda ne bfde çıkabilecek oyundur. railgunla gelişine adamı delmek o gün boyunca yaşadığınız tüm stresi götürür.
en basit zorluk düzeyi olan "i can win"de oynarsanız oldukça kısa sürede ve karşınıza çıkan vatandaşları çerez niyetine öldüre öldüre giderek bitirebileceğiniz efsane deathmatch oyunu. yıllar geçse de lan turnuvaları için vazgeçilmez alternatif olmalı.

fakat daha zengin içerikli, daha uzun bir single-player'a sahip aynı türden olanı için, (bkz: unreal tournament)
halen ara ara online olarak girip takıldığım oyundur. rocket jump bunny jump strafe jump yapmak iyi gelir bünyeye.
starter olarak tam cephaneli railgun ve bfg verilen serverlarda aksiyon had safhadadır. yanlışlıkla bir quad damage alırsanız vay kalanların haline.
Team bölümünde

Razor

Mynx

Uriel

Bones

Anarki

Seçtiğim vazgeçilmez oyunumdur.
oluuuum! bu oyun var ya, süper ya. counterin babası half life'nin atası sayılır iddalıyım.
Super oyun.
zannımda en iyi fps oyunudur. oyundaki ambians o zamanın oyunlarına nazaran efsaneviydi. bunun yanında pvp si çok hızlı bir tempoda geçtiğinden sanırım olağanüstü keyifliydi. yıllarca oynadım.

en sevdiğim olayda 10 tane botu en dar haritalardan birine alıp "nightmare" da oynamaktı. *
botlara birşey yazıp cevap veren tek oyundur.
liseliler bilmez ak.

çocukluğumun oyunu. anarkinin renkli nickine özenmeyen, sargelı introyu izleyip gaza gelmeyen ve xeroyu paket edip ruhunun çıkışını izlemeyen bizden değildir.
Sağlam refleks gerektiren oyun.
Unutursak kalbimiz kurur.
Oynadığım ilk bilgisayar oyunu. ilk oynadığımda adeta büyülemişti bu oyun beni. Her zaman kalbimde yeri vardır ve arada bi eski günler hatrına quake live girip fps' in dibini vururum. Sanırım bu oyundan sonra beni tatmin edecek bi fps olmadı. Quake Champions beklemedeyiz bakalım nasıl olucak.
ağladım resmen.
xaero'ya acaip kıl olduğum oyun.
Halen oynadığım çok zevkli oyun.