bugün

mitolojide "şeytanların yaşadığı/toplandığı yer" demek olan kelime.
an itibariyle il telefon kodlarını girerek, sözlüğe ajanda formatı kazandıran yazar.
(bkz: sehirler arasi telefon kodlari)
birazdan konya'nın telefon kodunu girecek olan yazar.**
türk telekomda çalışması muhtamel yazar.
sözlüğe bilgi entry girerek faydalı olmaya başlamış, zaten sözlükte olan bilgileri tekrardan girmiş, en kısa zamanda aramaya inanmak olayına katılmasını istediğim dördüncü nesil yazar. *
birinin dur demesi gereken 4.nesil yazar. *
seri eksi yemesi muhtemel kardanadam.
en zor girilen entrynin tanıdığımız şahıslara girilen entry olduğunu kanıtlamış, ısrarlarım sonucu yazar olmuş ve ne desem ne desem diye beni düşündürmüş insan.
dün azmetmiş ve en çok entry giren yazarlar sıralamasına girmiş ancak marifet entry girmekte değil biraz da ilgi bekleyen kişilere zaman ayırmakta denilesi kişi.
tanımam etmem* ama sıcak nesildaş insan.
önüm-arkam-sağım-solum nereye baksam gördüğüm kişi olmuştur. ayrıca pek hamarat olduğunu kanıtlamıştır bu beyefendi bizlere. şehrin ortasına bir fotoğrafımı asacağı günü beklemekteyiz efendim. **
azmetmiş, 2. defa doğal yollardan* mesgale butonuna ulaşmış sözlük kullanıcısı.
müzik zevkimin yakın olduğunu düşündüğüm, en azından benim gibi bir air dinleyicisi olduğunu bildiğim ve kendisine benim de mesgale butonunu kullanacağımı söylemek istediğim yazar.*
gösterdiği incelikle beni şoka uğratmış, onu yanlış anlamam dolayısıyla kendisinden özür dilemem gerektiğini düşündüğüm yazar kişilik. * *
adanada yaşayan hoş sohbet yazar. *
pokemon un evrime uğramış halidir...
pokemonlar'la şu sıra bi' alakası bulunmayan yazar, fena sarmıştı zamanında, o ayrı.
sözlükte ki ilk hoşgeldin'imi aldığım şahıs. iyi niyetli yazar kişisi.
son zamanlarda sözlükle bütünleşmiş, kolay gelsin yazarıdır. ruh halinin "aynı" olması üzücüdür. benim kadar elleri vardır. * okuluyla arasının düzelmesi beklenir.
yaşamı dallas gibi olmuş yazar.
hangi şehirdensin diye sorulmaması daha akıllıca olan şahsiyet.
saygılar sunup ödev yaparken mesajlarını göremediğim için kendisinden af dilediğim yazar. *
iyi bir age of oyuncusu olduğunu tahmin ettiğim yazar.
(bkz: sözlük age of turnuvası yap lan allahsız)
(#1524005)
(bkz: bir kompozisyon bestelemişim ki)
gün itibariyle , fransızca coğrafi terimler dalında tematik çalışan uuser.
güncel Önemli Başlıklar