bugün

Kaçtıkları adamı oyundaki karakteri gibi karizmatik zannettilerse demek...
ilk yaptıkları üçlü seksten sonra üçlü sevmediklerini fark edip dönmüş de olabilirler.

Dincilerden beklenir.
kandırılmak da moda oldu.
Sanalla gerçek aradındaki farkı tecrübe etmek. Bizde bi laf var salaklar için söylenir: hamam alığı gün çalığı diye, aynı o hesap. Ailenin sahip çıkması iyi olmuş yoksa işleri çok zordu. Atmacalar bu tip olayları takip eder.
(bkz: pubg firarisi)

-bilmem kimin kızları pubg firarisi olmuşlar.

bu nasıl bir sıfattır lan?
Böyle haberlere ayar oluyorum. 2 tane kız evden kaçmış işte. Yüzbinlerce örneği vardır ülkemizde. Haber değeri taşıyacak bir durum yok yani.

Pubg vurgusu özellikle yapılıyor.
Şimdi sikimtırak bir profesör, psikiyatr vs. çıkar açıklama yapar. Çocuklarımızı bu tarz oyunlardan koruyalım, çocuklarımıza daha çok ilgi alaka gösterelim laga luga falan.

Ayrıca kendini Pikachu sanıp balkondan atlayan velete de buradan selam olsun.
Drop var demiş adam onlarda evde sanmış oraya gitmişler. Sonra da drobu adam önceden almış. Böyle olunca kavga çıkmış hani drop vardı. olay aynen böyle oldu.

Sonra dağılmışlar.
Bende bazen 2xi uzaktan 6x görüp koşa koşa gitmişliğim oluyordu. Anlayabiliyorum.
Şimdi de kovulup, yola düşecekler. Yazık.
Umarim oldurulmezler.
Nah kandırıldınız. Yağlı bir yere kapağı atsaydınız bir yere kıpırdamazdınız. Ulan bir de evliymiş bu utanmazlar.
Bu nasıl olay lan? Pubg dediğin oyun 20 dk falan sürüyor en azından benim için maximum O kadar. Yani ne yaptın adam öldürmedin de mikrofonda flört mü ettin hemen ilk oyunda? Ne zevk aldın bundan? Sonrasında whatsapp'a mı geçtin? Numarayı nereden verdin? Diğer oyuncular duymadı mı? Bunlar bende hep soru işareti olarak kaldı. Evli olması ve buna rağmen mikrofonu açık bırakması zaten kabul edilecek şey değil. Amk ben hoparlörü bile açmıyordum, bazen kürtlerle eşleşiyordu. Seslerini duymamak için açmıyordum yeminle. Mikrofon falan elin adamı neden sesimi duyuyor ki?
Herkesin kendi hayatı tabii de. iğrenç tiksindim.
Neresinden bakarsan bak elinde kalacak olay.
Gittinizde hasan dan umduğunuzumu bulamadiniz.
o değil de iki kardeş nasıl aynı adama kaçabiliyor?
neyse en azından grup yapmadık da demeyiz artık.

benim anlamadığım neyden pişman olmuşlar, adam ikisine birden yetememiş mi ki?

cidden ne varsa kapalılarda var...
Akıllarda soru işaretleri kalmıştır.

1- neden kaçtılar?
2- oyundan nasıl tanıştılar?
3- adam ne vaadetti de iki kardeş aynı adama kaçabildi?
4- kızlar geri dönme kararını nasıl verdi?
5- kızlar geri dönme rahatlığını ve cesaretini nasıl buldu?
6- adam muhtemelen ikisine de çaktı, ağzına verdi, her yerine boşaldı falan. Belki de aynı anda grup. Kocaları bu durumu nasıl kabul etti?
7- farklı bir olay mı var acaba ki kocaları bunları geri kabul etti?

Daha akıllarda nice soru. Tiplere bak utanmaz lan bunlar.
Şaşırdım pardon ama burasi Türkiye diyecektim...
Aslında Türkiye ile alakası yok tuhaf bir olay ,acaba neden gittiler ve geri geldiler.
Not,evlidirler_1
Kardeştirler_2
Ya oğlum bu ne ya?

Bu ne ananızı atanızı sikeyim ya.

Yeni gördüm bu haberi ne bu olm ne lan?

Çıldırtmayın insanı.

Ya orospu çocukları adem oğlusunuz siz ya hayvan kadar da aklınız olsun ya.
ne olacağıdı yani tilkinin dönüp dolaşacağı yere geri dönecekler. birde pubg mi ne zıkkımsa bir ben mi sevmiyorum bana mı saçma geliyor. bir arkadaşımın zoruyla başladım. mikrofonu aç abi konuş abi desene tüm dünya duyuyor kızlarda var diye bende ulu orta kalaylıyom küfür gırla rezil etti. neyse telefon batarya firması mı yapmış bu oyunu telefonun ağzına tükürdü. hem ısınıyo hemde şarjı silip süpürüyor.
iki kardeş Genç yaşta evlendirilip, çoluk çocuğa karışmışlar. Sonra kısmen Başarılı bir kaçma olayından sonra "kandırıldık" deyip geri döndüler. aileleri de geri kabul etti. Öyle mi?

Şimdi gözler üstündeyken olmasa bile ileride kadın cinayetine kurban gider bunlardan biri benden demesi. O aile yapısı ile mümkün bence.
Fotoğrafda ki pozlarına bakarsak pek de pişman olmuş gibi durmuyorlar.
Loot bulamamışlar herhalde orada, backstab yememek için de geri dönmüşler.
ya ben bu olayı anlamadım. dünkü haberde kızlar eve dönmek istemiyoruz demişlerdi biri sevgi evine yerleşecekti hatta, bugünkü haberde ailelerinin yanında oldukları için çok mutlular falan yazıyordu. o arada ne oldu da değişti bunların fikri acaba?
alan eski evlerine doğru daralmış anlaşılan açık ve net.
insanda biraz haya olur, utanma olur, ar olur, ahlak olur (adına her ne diyorsanız) ayıptır günahtır bu ne hal böyle?
allah'dan korkunuz yok anladık da kuldan utanma duygunuzda mı yok?

aileden sorumlu bakanımız bu tür haberlerde bu tür poz verenler, yüzlerinde herhalde popüleritenin verdiği mutluluk ve gurur ifadesi tebessüm ile normal sıradan her ailede yaşanılan sıradan bir olay gibi görüntü verilmesine bir şeyler demesi lazım.
her halde zeka sorunları yaşıyor olmalılar ki bu insanlar koruma altına alınıp aile kavramı bu insanlara öğretilmeli.

yarın bunlar ekranlara çıkarsa şaşmamak lazım.

ahlak bekçiliğine soyunmuyorum ama aile denen kavrama ve insan olma erdemine ters bir durum sadece bana göre mi var bu görüntüde?
utanç içinde başlar gözler yerde değil, yerlerde olan aile kavramı, sadakat, sorumluluk, fedakarlık, saygı yerlerde.
türk aile yapısı ne halde, ekranlarda gündüz kuşağında yayınlananlar, böyle olaylar öyle çok ki...
bunlar bilinenler duyulanlar, ya hasır altı edilenler?
günümüzde türk aile yapısı diye biri tez yazmaya kalksa ve basın yayın organlarında haberleri, adli kayıtları baz alarak bir araştırma yapsa ortaya çıkan sonuçlara bakıp kafayı yer tezi yırtar ve hiç bir kurul bu tezi onaylamaz.

biz ne hale geldik böyle allah'ım?

bu zihniyetde akıl seviyesinde insanların toplum da aile yapısını korumak için evlenmesine izin vermemeyi bırakın çocuk sahibi olmasına bile izin vermemek lazım.

çocuğunuz kız kardeşiniz eşiniz bu insanlarla arkadaşlık dostluk kurmasını ister misiniz?
evinize alır mısınız?
komşuluk yapar mısınız?
allah büyük konuşturmasın ama böyle bir durumda, böyle bir aile değer yapısında olanlarla aynı mahallede oturmak bile istenmez.