1. 294.
    4 ayrı psikologa gittim 1 sene içinde. Net olarak söyleyebilirim ki ne düşündüğünüz ne halde olduğunuz ne kadar kötü durumda olduğunuz adamların silkinde bile degil. Adam ilk parasına sonra saatine bakıyor. Papağan gibi aynı sözleri tekrarlıyor. Ve sana bi görev veriyor haftaya şunu yap gel konuşalım bilmem ne. Sırf devamlılık sağlamak kendilerine bağlamak için bu da başka bir numarası yok.
    1 -1 ... okunmusbarbunya08
  2. 293.
    Korktuğum kişilerdir.

Arkadaş kolay kolay yalan söyleyebilen biri değilimdir, üstüne üstlük biri bana anlat dese herşeyi anlatacak biriyim.

Direkt akıl hastanesine falan kapatırlar diye korkuyorum.

Hatta bunların toplandığı bi internet sitesine yazmıştım aklımdan geçenleri, 4 tanesi acilen bir uzmanla görüşmelisin demişti.
    ... fikri firar 2
  3. 292.
    Herkes ayda 1- 2 kere gitmeli bence. Hepimiz bir şekilde profesyonel bir göze ihtiyaç duyacak şeyler yaşıyoruz. insanın nefes aldığı; kendini, olanı biteni keşife çıktığı bir durak gibi. Ekmek, su değil kabul ama ihtiyaç ihtiyaç. Hatta arttırıyorum, bazen serotonin kaynağı.
    5 ... sessizlik gene
  4. 291.
    yok mu aranızda bi kaç tane? alsanıza beni bi terapiye falan. inceleyin çocukluğuma falan inin?

orjinal vakayımdır, pişman etmem. dişi bireylere yürümek gibi bi huyum var ama mizacım flörtöz. çoğunlukla ciddi değilimdir. korkulacak bişey yok.

ekim ortalarından beri iyi değilim.
    2 -1 ... not alpha anymore
  5. 290.
    çok şey yazacağım da şimdi gençlerin hevesini kırmayayım.

mezun olmuşumdur.
    1 ... banaherkestencay
  6. 289.
    saygı duyduğum insanlar.
    1 ... bir gun mutlaka
  7. 288.
    Açılın ben psikolog olucam.
    2 ... huzursuzkek
  8. 287.
    kesinlikle kamulaştırılması gereken meslek. gerekirse aylık 15-20 bin arası maaş verilmeli ama gene de kamulaştırılmalıdır. bu ülkeyi uzun vadede psikologlar kurtarır.
    5 ... peacekeeper
  9. 286.
    fazlasıyla ihtiyacım olan meslek erbabı.
    1 ... peacekeeper
  10. 285.
    Şu ana kadar 4 ayrı psikolog gezdim. 4 ü de şunu yap bunu yap onu takma bunu takma tarzı konuştu,habire süreye baktı. Saatine 300 tl veriyorsunuz karşınızdaki adam sizle degil de sürenin kaç dakıka kaldıgı ile ilgileniyor. Gerçekten bunları gördükten sonra kimseye bir şey anlatmamaya karar veriyorsunuz. iyi psikologlar vardır eminim fakat çoğu kısa yoldan insan yolma derdindedir.
    2 ... okunmusbarbunya08