bugün

psikoloji okuyan biriyle sevgililiğin ardından ciddi iseniz gerçekleşecek eylemdir. sonuçlarını merak ettiğim bir olaydır.
*
O evde hiç kavga gürültü olmaz.
bir kadın için daha beteri.
(bkz: jinekolog ile evlenmek)
Ters etki yaratabilir.
Bütün gün miletin zırıltısını derdini dinleyen insan, eve gelince size patlayabilir.
Neticede o da bir insan.
hiç de öyle sorunsuz kavgasız olmayandır. sonuçta onlar da insan gayet de güzel kavga ediyorlar. hatta adamı daha çok sinir edebiliyorlar her şeyi biliyormuş gibi konuşarak.
Zengin kocaya kapak atmaktır. Kızlar çakal amk.
elbette işinden dolayı daha anlayışlı ve huzurlu bir evliliğin olması muhtemeldir. ama diğer yandan, sonuçta bir kadın ve de insandır. illa ki kendine göre kaprisleri olacak, anlaşmazlıklar çıkacaktır. iş ayrı ev ayrı. terzi kendi söküğünü dikemez derler.
bunun en güzel yanı, çocuğu daha doğru ve iyi bir şekilde yetiştirmektir.

diğer açılardan, tüm gün insanların sorunlarıyla ilgilendiğinden akşam eve geldiğinde içinde birikenleri size kusabilir.
ayrıca, yalan söyleyemez, hileli davranamazsınız; daha kolay anlar.

freud'u yalayıp yutmuşsa cinsellik olayında da sağlam fikirleri vardır.
hem kendi ruhunu hem de sizin ruhunuzu tanıdığında güzel yatak birliktelikleri yaşanabilir.
sadece psikoloji alanında uzman diye bildiklerini kendi hayatında kesin uygulayacak sonucuna varamayız. nitekim imam çocuğu olup dindar olan çok az insan gördüm ben.
Aile psikolojisine pek de olumlu yansımayan durumdur.
gereksiz bir meslegi olan insanla evlenmektir. Psikolog nedir? seni dinlemesi için para odedigin psikolji okumus digerleri gibi bir insan.

ah sozluk ah pisikologluk nedir, ben psikyatr olup akıl hastahanelerinde çalışmak istiyordum. halen en buyuk hayalimdir. Gel gör ki alakası olmayan bir daldayım.

neden mi? psikoloji, ruh bilimidir. Bir ruhu tedavi etmeyi ruhun varligini reddeden bilimden ogrenecek degiliz!
zengin eşle evlenmek demek.bir seansa 250 tl alıyorlar.
Bir hafif kırıkla evlenmektir.

(bkz: psikologların hafif kırık olması)
Risktir.
gelecekte ki eşimin gerçekleştireceği eylem.
Eğer hatunsa kadınların psikolojisini çözüp çapkın bir erkek olabilirsiniz.
her haraketinizden bir anlam çıkaracak biriyle evlenmeniz anlamına gelir. buyuk ihtimalle halihazırda yapmış olduğumuz anlamsız hareketlerden nem kapacaktır. her şeyin altında bir gerçeklik arayacaktır. bence pek iyi bir şey değil.
Türkiye'de böyle bir şeydir herhalde.
görsel
Psikolog değilim ama psikoloji alanında çalışıyorum,
Terzi kendi söküğünü dikemez sözü buna cuk oturuyor.
hem hocam hem psikolojik danışmanım olan güzide insanla görüşmeden çıktıktan sonra fakülteye giderkenki diyaloğumuz:

+bir psikoloğun/psikolojik danışmanın iyi olduğunu nereden anlarsın?
- bilmem. sorduğu sorulardan herhalde hocam.
+hayır.
- e nasıl anlarız?
+evli olup olmamasından.
- hııı???
+başkalarının ilişkilerini düzenlerken kendi ilişkilerimizi yürütemiyoruz. karşındakinin her şeyini anlıyorsun ve yürümüyor. sana tavsiyem işe başlamadan önce evlen (gülüşmeler)

bu konuşmadan sonra uzunca bir süre "meslektaşımla evlensem ne olur acaba?" diye düşündüm.
kavga cok mu olur yoksa hic mi olmaz merak ettigimdir. zira ortasi olmaz ama hangisi olur meraklaniyorum..
bence efsane bir olay olabilir psikolog kızla evlenmek swh.
not:erkeğim.
Pdrci beyaz tenli kızlar eklesin.

Kendilerine alanlarında master yaptıra bilirim.
"terzi kendi söküğünü dikemez" sözünü akıllara getirendir.
Yapılmaması gereken şeydir. Eğitiminden ötürü sizi manipüle edebilmek için elinde herr türlü kaynak mevcuttur ve bunu kötü kullanmaması için hiçbir sebebi yoktur.
bir tanıdığım var. kel bir psikolog fakat dul bir psikologtu. kelin ilacı olsa kendi kafasına sürermiş.