bugün

beşinci nesil yazar!..
5. nesil hoşgelmiş yazar.

uzaydan gelen düdüt: iyide buna da eksi verilir mi arkadaşım. güle güle mi deseydim ne deseydim.
kendisi etiketlenmiştir. kesin öyledir. aha bastım damga pulunu da, bundan sonra böyle yaşayacaksın. ben dediysem öyledir.
islama küfretmeyen herkes ya fethullahçı ya süleymancıdır. hele gülen'e küfretmiyorsa en adi liboştur.
tengri seni bilmemnaapsın.
(bkz: ergenekon iddianamesi/#3662513) entrysi ile takdir ve tebriklerimi kazanmış bir şahsiyet.
vakti zamanında bir filmimde doktor bilal rolünü başarı ile oynamış ve golden göt*a aday gösterilmiş zat ı muhterem. yeniden hoş gelmiş. *
aman da aman kim gelmiş bir adet doktor gelmiş hemde yine yeniden inatla gelmiş.

evet sayın seyirciler saatlerinizi ayarlayın ve zaman tutun bakalım ne kadar yazar olarak kalabilecek bu yazar kardeşimiz, kardeş kanım. ayrıca alınan bilgilere göre bu yazar tekrar silinirse yeni nick' i
peçeteye reçete yazan doktor part2 olacakmış; bizden söylemesi.

iktidarsiz jigolo uludağ sözlük, söz sende zall.
beş kez gidip altı kez gelmiş nev i şahsına münhasır...yine gitmiş. üzüldüm.
son yazısıdır:

(#3675558)
msn isteyen adam. zira kendisinde ev adresime kadar her türlü özel bilgim var. ne kadar şanslı olduğunun farkında değil, milyon dolar verilebilcek bilgileri bünyesinde barındırıyor.

evlat, ne doktorlar ne mühendisler istedi ben sana telefon numaramı verdim, msn'in lafı mı olur? bir bigmac menüye dünyam pembeleşir ehe mehe.
istanbul zirvesinde olası bir tanışmamızda nargileyi en uzun kim çekçek kapışmak istediğim muhterem.

edit: zirveye gelmiyormuş yani hükmen mağlup. yaşasın yeni kral.
dönmesine tekrar sevindiğim kaliteli geyik yazardir . hosgelmis kardesim .
dönmesine sevinmediğim adam. izmirlilerin adını kötüye çıkarcak... *
kendisini her türlü severiz o ayrı.
kendi kendinin dönmesine sevinen dansöz, ay pardon ren geyiği yazar .
(bkz: eskiler bilir)
(bkz: amca bilir)
(bkz: yobaz olmasina karsin catir catir yazan gencler) *
ne nişanlısı lan ırz düşmanları 6 yıllık karım o benim yazarı. evlenmek isteyenler duyun kırmayayım kemiklerinizi. *
seks uzamanı haydar dümenin yanından gelerek fethullah gülen cemaatine yazılmış şehirdaş. bakmış tabi sekste para yok. hemen fetocu olmuş. yakın zamanda masonik faliyetlere olan başvurusu kabul edilince en kral yahudi de olabilirmiş. zenci de olsa iyi bir yazarmış.
beni 300 kişiyle aldattığını yeni öğrendiğim kazar. bende diyorum başımdaki bu ağırlıkta ne böyle!
sözlüğün nadir aklı başında yazarlarından. benzersiz entarilerinin devamı dileği ile.
yazıları severek takip edilen yazardır. okuduğunu gayet iyi anlar ki bunu da yazdıklarından görebilir herkes.
hicvine hayran oldugum yazar.
nickalti'na yazilan okudugunu anlamiyor elestirilerinden sonra, sozlukte hakikatten okudugunu anlama problemi ceken yazarlar olduğunu bizlere gosteren yazar.

canımdır ciğerimdir, sevdiceğimdir.**
aydın bir yazar. allah başımızdan eksik etmesin. *
atatürk' e saygı gösteren yazar. bi dakika yoksa siz de benim gibi oturup karşılıklı kendisi ile atatürk hakkında konuştunuz? yoksa bi yerlerden sallamanın dayanılmaz hafifliği mi?
saniyeler önce fana şelikde ayar vermiş hatta koymuş yazar .
(bkz: acımış mıdır)