bugün

imitasyonn ve alirim yok ortak üretimidir.

6 ağustos ta saat 17:00 da düzenlenecektir.

türkiye nin bir numaralı nargilesini ve bir numaralı türk kahvesini içmek isteyenlerin beklenildiği zirvedir.
tatil planlarıma denk geldiği için olamayacağım zirve...!

medrese, tömbeki, nargile filan...bayağı bi' oryantalizm kokacak galiba...! bu vesile ile edward said'e selam eder, ellerinden öperim.

şimdiden iyi eğlenceler.
(bkz: medrese medrese olalı böyle zulüm görmedi)
ozellikle nargileyi gorunce gitmek istedigim fakat sozlukten bir allahın kulunu tanımadıgım icin gitmeye cekindigim zirve. gideceklere iyi eglenceler simdiden.
(bkz: hoca kaç para bu zirve)
(bkz: sözlük bana is bul lan allahsız)
nargilesi baya ucuz olan zirve. umarız tadı guzeldir * tophanede 13 13 bayılmak yormustu bizleri.
mülayim ve imhotep abinin gelmesi için çekilecek olan üçlülere içtenlikle katılacağımı bildirdiğim zirvedir.
çorlulu ali paşa*'ya mesafeden dolayı değil, güzel muhabbet için iştirak edeceğim zirvedir.*
istanbul a her gidişimde takıldığım mekanda yapılacak zirveymiş, fakat sınav dolayısıyla gidemeyeceğim zirve.
8 ytl gibi cüzi bir miktar karşılığında türkiyenin en iyi nargilesini içebileceğiniz zirvedir.
eger gelirsem kesınlikle elimde en az bir paket 13 lu buyuk boy eti cin olacaktır. turuncu turuncu tanırsınız. * zira muhtesem uclu ıcın
=> (bkz: eti cin + cay + nargile) *
söz verdik katılacağız zirvesi.
eğer calışmadığım günlerden birinde olursa her türlü varım.
aynı tarihte izmir'de olacağımdan katılamayacağım zirve. ancak 23 ağustostaki bekle bizi istanbul zirvesine katılacağım herkes görecek, binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı...
tatilimi yarıda kesip ellerimde sipsilerle yazarları karşılayacağım zirvedir.
nerede oldugunu bilmedigim bir yerde gerceklesen zirvedir.
nargile tarikatına mensup yazarların katılacağı zirve. medresede zirve mi olur adımız neye çıkar sonra ?
yüksek zirve komisyonunun yazarları karşılama görevini sarhoşken bana yıktığı zirvedir.
(bkz: tombeki ne lan)
(bkz: tömbeki iyide çevresindekiler kötü)
18:00'de toplanıp nargile içildikten sonra 20:22'de tu kaka bana'nın imamlıgında aksam namazının eda edileceği gerici zirve.
"beni de alın aranıza beni de" dediğim ve nargile manyağı bünyemin kıpraştığı zirvedir. ama ne yazık ki ayın 8'inde istanbul'da olacağım. gidenlerin benim için bir kaç nefes çekip "hahaha ezik seviyeli" demelerini rica ediyorum...
butun yesiller toplanmıs zirve yapiyorlar.grand ekinoks da katılırsa tam olacak dediğim..
(bkz: baykal geliyor kaçın)
enderun sevgiler ve aklini kullanan gerizekalinin özel ucakla getirtilmesi gereken zirve.