bugün

özünde kötü bi insan. hiç sevmem.

edit: aşkısı anında seoviliğe başladı. yerim lan, gerçek sevgi bu olmalı. *
erken boşalma sorunu yaşayan kişilerin prozac kullanarak bu soruna çare aradığına bakarsak; bu konuda sıkıntı yaşayan bir yazar olabilir.
ben prospektüs'ün yalancısıyım.
fluoksetin hidroklorür ile bağlantısı olabileceğini düşündüğüm yazardır.
iyi yazar.
seviyom ben yaaaa.

yazdıklarını seviyom, kendisini tanımıyom amma. bi de hep entrylerimi artılıyomuş gibi bi his var içimde.
entryleri bazen kafamı bozsa da genelde iyidir, hoşdur. burdan selam gönderiyorum kendisine. bu arada prozac ı azalt, kendine iyi bak, tamam mı?
dün aradım, panikle açtı. kem küm kem küm.. ne yapıyorsa artık ''beş dk. sonra ararım ben seni'' dedi, kapattı. oha, beni aldattın.*
aile sineması tadında insan. bütün enerjisini hikaye kurgulamaya ayırıyor. kendisine nobel edebiyat ödülü verilmesini talep ediyorum.
kendisi son derece kibar ve naif bir yazardır; yazdıkları okunası, uyarıları dinlenilesidir.
(bkz: prozac)
(bkz: insan) * *
ilk ve tek aşkım. ama hiç yüz vermiyor, bene.

seviyorum ulan. naapıyım elimde değil.
(bkz: hanımağa)
sanırım muhalif bir arkadaş. günah işliyor, gittiği yol yol değil, akp'yi eleştirirken klavyesine yıldırım düşebilir benden söylemesi.
düşünebilen, sorgulayabilen normal insanlar gibi topluma zararı olan şeyleri eleştiren yazar. klavyesine düşen yıldırım paylaşılır sorun değil.
paratonerin olaydım yazarıdır. allahına gurban senın.
oha açıktan tehdit ediliyor. savcılığa gitsek ya.
bir prozac insanından beklenen performansı hakkıyla verebilen yazar.
prozac'ına sağlık.
padişahımıza aleni saygısızlık yapan bir yazar. tez kellesi vurula!
hükümetimizin kıymetini kaybedince anlayacak yazar. adamlar memleketimizin topraklarını genişletmek için çalışıyor, bunlar da eleştiriyor. ilginç...
OHHYYşş leziz.

iyi gidiyor son entrylere bakınca. okurum ,takip ederim, itina ile beğenirim, özenle desteklerim.

edit: bu değil lan (#15225210) iki güzel şey söylemeye gelmiyor arkadaş ne güzel sataşıyorduk hacı hükümete ne oldu şimdi değişti birden konular? asabiyetin sebebi belli oldu, geçmiş ola kızıl öfke. *

edit2: dayı oğlu seni hatun zannedenler var, bence aç göster herkes kurtulsun. *
(#15225210) 70 yaşında olduğunu sanarken beni utandıran yazardır. daha piliçmiş be yaaa!

çukulataları gönderiyorum.
rumuzu itibarı ile laz davulcu izlenimi uyandıran uuser.
bir atarax insanı* değildir.
açtığı başlıkla cinsiyetini belli etmiş olduğu için dikkatleri üzerine çeken ve içten içe erkek çıkmasını istediğim yazar. maksat sırf abazan milletin hevesi kursağında kalsın.
(bkz: ene kızmış ne gadan da tuhaf ya)
ıssız bir adaya düşsem yanıma alacağım 3 yazardan biridir.

sahilde güzel güzel kumlara entry yazarız birlikte.