bugün

iz düşümü.Görüntüleri bir ekran üzerine yansıtma işlemi.Bu işlemi yapan alet.
(bkz: optoma)
(bkz: büyülü fener)
tahtaya yazı yazmaktan üşenen hocaların duvara bakarak yazılananları hoş bir eda içinde okumalarını sağlayan çoğu fakültemizde sayısı üçü geçmeyen aletlerdir.
psikoloji ve psikiyatride zihni faaliyetleri kişinin gerçek değer ölçülerini ortaya koyarak tedavi etme yöntemi.
Bu söz dilimizde daha çok "saydam veya saydam olmayan resimleri bir perdeye yansıtma" anlamında kullanılır bilhassa konu fotoğrafçılık olduğunda. Ayrıca sosyolojide "bireyin başarısızlıklarının veya kabul görmeyen davranışlarının sorumluluğunu başkalarına yükleyerek kendini saklamaya çalışması şeklinde ortaya çıkan bir savunma türü" olarak geçer. Bu söz ekonomi alanında da "ileriye dönük tahmin, kestirme" anlamlarında kullanılmaktadır*. tdk ise, projeksiyon kelimesine karşılık olarak matematikte iz düşümü, ekonomide kestirim, fizikte ve sahnede yansıtım karşılıklarını önermektedir.
7+1 ses sistemi ve laptop ile en kral 1080p yada 720p filmleri izlemesi adeta bir kızgın kumlardan serin sulara atlamak olan ve gelen görüntüyü mercekler vasıtası ile büyüten ve böylelikle plazma ve lcd tv lerin eline veren görüntü aleti. tek kötü yanı biraz gürültülü oluşudur onun yanında fiyatı ve artık çıkan tv yayınlarını izleme aparatı ile görüntü izleme olayına bir cennet nefesi getiren alettir kendileri. baştacımızdır.
ses sistemini taktıktan sonra nfs oynamak muhteşem olan alet.
duvarın gri olması tercih sebebidir.
Psikolojide,meselaştırırsak * * kötü burunlu birinin başkalarının burnunu tenkit etmesi durumudur.
ucuzundan bile alsan, evde filmleri dandik bir sinemada izliyormuşsun gibi bir lüks sahibi yapan cihaz.*
bir yere yansıtıldığında önüne geçip malca hareketler yapılan cihazın adıdır.
Dikdortgen bi kutucugun istenilen herhangi bir goruntuyu alip da duz duvarlarda on yuz bin milyon kat buyuterek yansitmasini yapan makinenin adi.
Genelde bunun bulundugu ogrenci evleri sinema salonu tadinda olur.
Abla fena..
memenin ismi sabrina mımiymış ben anlamadım. füze lan bu.
ev sineması cihazıdır.ses sistemiyle birlikte evi sinemaya çevirir,muhteşemdir.
Öğrenci evine televizyon almaktan mantıklıdır. Çok çok çok kötü almazsan iyi kötü evi sinema salonuna çevirir. Maçları vs internetten açar yansıtır paşa paşa izlersin. Hani odada film izlemen gerekirse alır odanda izlersin. On numara icat.