bugün

Çok cahil keşke ölse yazarı *
kimbilir kimin feyki olan, tez zamanda silik yiyecek olan cahil yazar.
'kendine sövülmezse ölecek hastalığı'na yakalanmış sanırım.
banlanmaması gereken yazar.

"doğyulayı söylüyoyum kovuluyoyum" triplerine girecek. "evladım sen biraz fazla idiotsun ondan banladık seni" deseler de anlayacağını zannetmiyorum.

-bazı kişilerin zoruna giden..
-birilerine batan..
-fikirlerini söyleyince tepki gören..
-nickaltına üşüşen..

şeklinde kalıplarla kendini savunması an meselesidir. olum on senedir sözlükteyiz sizin gibileri milyonlarca kez gördük yea. hayır umrumda bile değil de ortaya attığım bir şeye alınıp özele damlayan, ikinci cümlesinden de bana saydırmaya başlayan iki yüzlü hipne trolün teki işte bilin diye yazıyorum.
atatürkü eleştirmek yasak sanan cahil yazar. yasak falan değildir dilediğince eleştirebilirsin.
sabahtan beri sağa sola saldıran ezik.
yeni nesil bişeyci troll ama neci çözemedim..
isim hakkı kullanımı vs. dalagalarından ilber ortaylı'ya şikayet edilip, ortaylı tarafından kendisine dava açılıp elinde neyi var neyi yoksa alınası yazar.
Virgülden sonra boşluk atamayan yazardır.
ilber ortaylı'ya yazdıkları iletilirse avukatları eline verecek, elindeki klavyeyi.
Mal yazar.
mala yazar.
Nickaltıma yazdığında anladıydım ne olduğunu.

mal değil de, troll yazar. Ancak beceremiyor. Beceremeyince de mal gibi gözüküyor.
insanları cahil diyip kızdırmayan yazar.
nickime laf etmiş aklı bi'taraflarında yazar.

motorun kelime anlamını başka yerlere çeken sen sapık ve abazansın tabi ki de.

(#26508622)
Bu yazara dokunani silkerim. Can dostum yazar.
Kendisini çok severim ama zengin değilim.
Metal müzik kültüründen bihaber yazar kişisi.
iyi kalpli bir yazar. burda birisini kotuleyerek ne kazaniyorlar acep merak ediyorum.
kadir mısıroğlu tarzı özgüven sahibi, kimseyi iplemeyen tip
tarihin arka odasında ara sıra konuk olan tarihçi. diğer tarihçilere bin katar.
faşizme köle olmuş yazacak hiç bir şeyi olmadığından sabah akşam kürtlere sallayan yazar.
faşizme köle olmuş yazacak hiç bir şeyi olmadığından sabah akşam kürtlere sallayan yazar.
bozacının şahidi şıracı türünden bir yobaz yazardır.
Yazar mıdır?