bugün

nasıl manyak birşey olucaksa artık beynim dahi hayal etmeye yetmiyor.
beşiktaş'ın sol bekinde yine ibrahim üzülmez'i göreceğimiz oyun.
aldığım duyumlara göre yine bundesliga yoktur.
galatasaray'ın yer verilmediği oyun. o günleri göreceğime ölürüm lan, ednanlar takımı bize bağışlayın ve defolun gidin lan.
maçları çıkıp biz oynayacağız.
5-6 D olur artık.belki tuşlar,kollar olmaz direk kola,bacaga kablo bağlanır.tamam çok uçtum.bişe olmaz yine aynı halt olur.
Pes. Adamı işinden eder amuğa goyum.
Sabri Sarıoğlu'nun hala Galatasaray sağ bekinde olacağı oyun.
2016 yılının son aylarına doğru çıkması muhtemel oyun.

büyük ihtimalle ilkokul seviyesindeki bir çocuğun bile hiç zorlanmadan oynayabileceği,

grafik olarak da fifa ile neredeyse birebir aynı bir oyun olacak.

konami çok bozdu çok.
(#10412672) adam geleceği görmüş.
online serverları düzelmedikçe bi sike benzemeyecek oyun.

offline iken her oyun güzel, önemli olan tuş gecikmesiz lagsız bir online oyun keyfi yaşatması.
Çocuk oyunu.
13'ün yerini tutamayacak versiyondur.
Ahahahha 2011 tarihli atılan entrylere bakılırsa baya bir beklentileri karşılamayacak olan oyundur.
PES'in en iyi serisi olan 2013'den sonra bu oyununda beni tatmin etmeyeceğini düşünmekteyim.
trailerini izledim ve beğendim. hamlelerde çeşitlilik artmış, oynanış biraz daha gerçekçi olmuş. kendi çapında iyi olacak ama yine de bir fifa 17 olmayacak.
Indirdik ps4'e tadına baktık. Her zamanki gibi yine kanser.

görsel
Allah bu oyunun fanlarina, oynayanlarina sabir versin. Baska da bir sey denmez.
13'ten sonra kimseyi tatmin edemez pes. Ps salonlarında hala 13 oynanıyorsa sonraki seriler bi cacık değil demektir.

17 içinde pek umudum yok. Tanıtım videosunu seyretmiştim fena değildi. Tutmaz özet olarak.
gb ile oyun kalitesi ölçenleri göstermiş oyundur.
lisans olayında ilerleme beklerken la ligayı barcelona ve athletico madrid hariç lisanssız yaparak daha oyun piyasaya çıkmadan kendinden soğutmayı başarmıştır.
2016 ya göre gelişim göstermiş fakat halen bir fifa degildir. Ayrıca lisans sorunu daha da kötü bir durumdadır. Real Madrid yok...
puanlaması yapılmış;

http://www.webtekno.com/p...i-h20203.html?ckattempt=1
oynadım.

fifa yerine 3 tane takımın bile lisansını alamamış, bu oyunu almak ahmaklıktır.

ha iyi ps 1 deki winning elevena göre şifooooooooooooooo.
sözde büyük değişikliğe gidilmiş oyun.