bugün

entry'ler (678)

vajinaya kızlık zarı diktirmek

bekaret takıntısının saçma olduğunun bi göstergesi desek gavat damgası yer miyiz.. evet yeriz bence.

atiker in konyaspor a sponsorluğu

adamlar şampiyon oldu, her habere manşet oldu. '' atiker konya spor'' diye, çekerler mi sence? inanıyo musun?

2017 lys tercih sonuçları

mehmet akif ersoy üni.- ingilizce öğretmenliği kazandım. var mı kazanan.. tanisalim.

aog un atatürk e tapması

eğer önyargı ile yaklaşmazsak arkadaş gayet haklı. her şeyin cıvığını çıkarıyoruz arkadaş! bakın şu ekşisözlük'e adamlar sol tayfadan olucaz diye aptal aptal körü körüne küfür ettikleri ak-it diye tabir ettikleri adamlara dönüşmüşler! bildiğin karşı taraf haklı olsa bile sırf siyasi görüşü yüzünden bunu dile getirmiyolar! işe bakar mısınız? bir de aydınız derler, zır cahiller..

Aynı durum dediğinizde de yaşanıyor, feministler gibi.. abartıyoruz arkadaşım..

günaydın aşkım diye mesaj atan kız

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

o değil bu laf buraya cuk diye oturdu he. başka yere böyle oturmaz.

uludağ sözlük saçmalıkları

bazı yazarların diğer yazarların nick altına sayfalarca entry döşemeleri, ki ne kadar boş beleş insan dolu şu sözlükte gayet açık bi göstergedir bu.

aile kavramının hayatta hiç bir halta yaramaması

sizin aileniz kansızmış arkadaşım. siz de kendi çocuklarınıza öyle olursunuz bu iş böyle devam eder. ;) her aile için geçerli olmayan asla benim için geçerli olmayacak saçmalık. allah başımızdan eksik etmesin.

cristiano ronaldo dos santos aveiro

bu adamı saadet partisi etkinliğinde hayal edebilen varsa helal olsun. beni bi gülme tutuyor da benim yerime de hayal ediversin. (bkz: swh)

fatih terim e ödenecek tazminat

mantık hatası var. eğer istifa etmişse o tazminattan da vazgeçmiş sayılır o yüzden o para verilmez ancak kovulmuşsa verilir. haberin doğruluğu kanıtlandı mı yoksa fanatik denen yandaş ibneleri mi okuyosunuz?

balık etli bayanların güzel olduğu gerçeği

kilolarını korumak zorundadir bu vücut tipindekiler, bir kayarsa vücut bir daha zor toparlanir. o yüzden ömürlük diyettir çoğu, fit olanlardan bahsediyorum.

fem dershanesine gitmiş olan sözlük yazarları

benim peder de öngörmüş o dershaneler sakat demişti. adamın bildiği varmış.

rizla ya nükleer santral

çok acayip. ben ne diyorum adam nereye çekiyor. bilader sen güzel bir şey üretmiyosun diye enerjiyi kendin üretmek yerine başka ülkeden alıp bilmem ne kaç katını vermek zorunda mısın? ne dediğinizin farkında mısınız?

anladım hocam. gayet mantıklı, yeterli bilim adamımız olmadığı için rusya'dan satın alalım. peki ya işi bilen adamlar getirtsek ki türkiyede bi tane bile olmadığını varsayıyorum şu an ha yok o da mı olmaz. peki kurmayalım beni ikna ettiniz.

rizla ya nükleer santral

adamlara kurdurtmuyorsunuz ki üstünde didinip uğraşsınlar. (bkz: swh)

bunu konudan çarpıtma olarak görüyorum, şakirtin teki çıkıp böyle dedi diye nükleer santral neden kurdurtmuyorsunuz kardeşim?

madem zararlı bu illet. dünyanın en güçlü ülkesinde 103 tane, fransada 78 tane var? neden güneş batmayan ülke, ingiliterenin %17 oranda enerjisini bu santral destekliyor? bu adamlara her türlü konuda özeniliyor da iş ülkenin gelişimine gelinde neden hebehübe oluyoruz açıklar mısınız?

rizla ya nükleer santral

madem burada değilmiş bahaneyle konuya girmiş olduk. yine de devam edelim ki karşı olanların neye dayanarak karşı olduklarını görelim, aydınlanalım. haklılarsa biz de karşı olalım.

kimisi diyor ki japonya gelecek bize geri satacak biz salağız, nasıl kullanıcımızı bilmicez(!?).
atom enerjisi kurumu 1962 de , nükleer enerji kurumu 1982 de kurulmuş ve hızla faaliyet göstermektedir. bunu buraya kurarken bu durumu düşünemeyeceklerini falan düşünmediniz herhalde. şaka gibisiniz.

@wings of icarus

rizla ya nükleer santral

madem bir şey bilmiyorsunuz o konuda konuşmayın arkadaşım, cevap yazıp tepki vermek zorunda değilsiniz.

" çok gerekliymiş catta curtta"? ne? ülkemizin enerji ihtiyaçlarının %70ni rusyadan alındığının farkında değilsiniz herhalde?

kimin memleketine kurulmak istedi onu bilmiyorum ancak birincisi bu işler "oraya kuralım mk şurası iyi ehehe" diye olmuyordur, gerekli ortam ve fiziksel olarak elverişli olması gerekir. bi siz mi akıllısınız lan şuraya ediverelim ehhehe diyorsunuz.

ayrıca malum pariteden nefret etmeme rağmen sizin dönüp seçmene hakaret etmeniz de çok acınası, sizin yerinize ben utanmıyacağım artık yeterince utandım bu entrylik.

rizla ya nükleer santral

beyinsiz ahmaklara dert olucaktır yine. amerikada 500 e yakin nükleer santral var bizde bir tanesi yapılırken dünyayı yıktınız. sorsan ben ülkemin gelişimini istiyorum der at gözlüklü sığır.

camfrog sönmez

tüm kayıtlarını yaklaşık 2 yıl boyunca dinledim, en acı günlerimde beni çok neşelendirmiştir sağ olsun. ancak bu aşırı geri kafalı bi adam olduğunu değiştirmiyor. ne kadar komik olsa da insanların ırkından tutup( pkk'ya sövmesi hariç onların ben de anasını sikeyim.) mesleklerine kadar genelleyerek hakaret eder. insan para yediği ülkeye ihanet eder mi deyip, almanya vatandaşı olmasına rağmen almanyaya çok sövdürmesi de bi ironidir.

double cift

http://www.uludagsozluk.com/e/37329720/

potansiyel tacizci.

cennete gitsen ilk ne isterdin

ailemi tabii ki.

ekrana bakarken gözlerin acıması

uzun süre kullanım sonrası nerdeyse hergece başıma gelen durum. bi ara ders çalıştığım günlerde mesaj yazmak için bile bakamazdım ekrana. o değil o günler geri geliyor sanırım,bekle beni hazırlık muafiyet sınavı! (bkz: swh)