bugün

Tek kelimeyle mükemmel.
heyecanla beklediğim oyun. inşallah beklentileri boşa çıkarmaz.
bir fifa 2014 olamayacaktır tahminimce.
bir united'lı olarak old trafford'da ki tünelin aynısını oyunda da görmek harika;
görsel

ve muhteşem tribün şov;
görsel
Görüntü olarak süper fakat işleyin olarak atariden farkı olmayan oyunun 2014 versiyonu. Futboldan anlayan ve gerçekten hissetmek isteyenler için fifa yapılmıştır.
bazılarının şunu diyeceği laf.

(bkz: Sabri hala da 85 amk)
pes 2014'te hava hep güzel olacak, yağmurlu ve karlı hava olmayacakmış.
arjantin ve şili ligleri lisanslı iken süper lig ve bundesliga'nın lisanslı olmaması beni bu sene fifa'ya yönlendirecek gibime geliyor.
http://www.turkcespiker.c...pes-2014de-hava-hep-guzel
pes 12'de teknik direktörlük sezonun 2046 yılını bırakıp 2014'e geçilmeyecek kadar vasat oyun olacak kanısındayım. yazılanlar çizilenler hep konaminin sıçtığı üzerine fifanın koyacağı üzerine yoğunlaşıyor. yine de bekliyoruz bakalım.
demosu xbox ve ps3 içiçn çıkmış pc kullanıcıları için 20 eylülde çıkacak oyun. biraz fifaya benzemiş sanki.
http://www.teknolojioku.c...osu-yayinlandi-14114.html
maalesef bu sene pes'i aldatacağım oyundur. geliştiremiyor kendini, fifa öyle mi ya?
gareth bale asıl patlamayı yapacak olan futbolcu.
pes 2013 te kronik sorun olan bağlantıyı koparma olayı bunda olacak mı çok merak ediyorum.800 puanı geçtikten sonra oyundan keyif alma olayı tamamen ortadan kalkıyor.karşımdaki oyunun bağlantısını yavaşlatmazsa kendimi şanslı hissediyorum.900lüklerin tamamına yakınını da bu hilecilerin oluşturduğunu düşünüyorum.bağlantıyı koparma olayı 2014 te devam ederse almayacağım.
insallah diğer pes serilerindeki hatalar ve grafikler bunda olmaz. ayrıca pes yıllardır kendini geliştiremiyor. eskiden forma kirliliği diye bişey vardi onuda son 3 senedir yok ettiler. teknoloji geliştikçe gerçekliğe doğru gitmesi gerekirken pes şaşırılacak şekilde uzaklaşıyor.
pes 2014'te la liga stadyumlarının olmayacağı ve türkiye'den sadece galatasaray'ın yer alacağı bilgisini an itibariyle öğrenmiş durumdayım.
hani dortmund nerede, olacak olacak dediniz yok sizin yapacağınız oyuna...
kaç seneden beri pes fanatiğiyim ama bu sene fifa'ya yöneleceğim büyük ihtimal, inşallah yanıltır beni pes.
http://www.turkcespiker.c...a-liga-stadlari-olmayacak
bal modda mal takım arkadaşlarımız inşallah bu sefer bizi görerek oynar dediğim oyun. pek sanmasam da.
bu yıl da playstation kafelerde en fazla oynanan oyun olacaktır. belki yine fifa pes'i havada karada sikecek, ama insan bi türlü vazgeçemiyor pes'ten. belki de birçoğumuzun çocukluk aşkı olduğundandır.
Fifa varken gereksizdir.
Afedersiniz yarak gibi olmus oyundur. Malum ortanlardan indirip denedigim 2 oyun sonra kapattigim hede. Oyun bozulmus belli, ama pes'te fifa'ya nazaran daha az futbolcu oldugu icin oyuncularin tipi cok iyi oluyordu, o'nu da bok etmisler. Bir türkiye milli takiminda bir oyuncu bile mi ps2 grafiginin üstüne cikmaz?!
Bir onceki oyunu olan 2013 un vasatligini aratmayan, beklentilere yine cevap verememis oyundur. (bkz: Fifa 14)
türk takımlarını almamasıyla ırkçılığın daniskasını yapan vasat oyun rest of world e de mi koyamadınız ulan!!
pes 2013'le arasında hiç bir fark yok, sadece bir kaç değişiklik yapmışlar o kadar.
pes 2013'e güncel transfer yaması yapıldığında da yerini aratmayacak oyun.
fifa 14'ün demosunu oynadıktan sonra elimi sürmeyeceğim oyundur.
pes deki oyuncuya verilen 100 üzerinden değerler bazen gerçeği yansıtmayabiliyor...
aşırı derecede iğrenç olmuş oyundur yeminle kalktım pes 13e oturdum o nedir öyle abicim ya fifaya özenmişler bişeyler yapmaya çalışmışlar ama yapamamışlar şut atamıyosun koşarken falan iğrenç olmuş.