bugün

real madridli oynamayı bilmeyen bir japonun başımıza açtığı bela bir oyundur pepe ile 80 metre top sürebilirsiniz ama messiyle pepe gelene kadar top sürebilirsiniz.
messi nin cok zayıf şut çekmesinin önüne geçilememiş oyundur.
en beğendiğim yönü master league bölümü olan ve italyadaki klubüm olan ss lazioyla
zevkli geçen oyun.
messiyi messiden bile daha iyi kullandığımı iddia ettiğim oyundur.
okuduğum kadarıyla herkesin penaltılardan yakındığı bir oyundur. sistem cok basittir. pilot kameradan gozuken maç içinde yaşanan penaltıda sağ-sol yerine yukarı-aşagı kasıyoruz. ters mantık yani. normal penaltılara kalınca farketmiyor aynı sistem. kasma süresi olarak 1 saniyeyi öneriyorum. kareye basın koseye bi saniye basılı tutun yukseklık kazandırmak istiyosanız çok az basın salise olarak diyebilirim. bunları yapın penaltı kısırlıgınız son bulmazsa ben burdayım paranızı geri vereceğim.
orta derecede bilen bir oyuncuyu 5 defa üst üste yenemeyeceğiniz bir oyundur. şartlar çok değişkenlik gösteriyor karşınızdaki iyi bir oyuncuysa 2 farklı öne geçtiğinde maçı çevirmeniz çok zorlaşıyor. sanki moral değişkeni oyuna daha çok ilave edilmiş
Fifa 11 çıkana kadar elimizdeki en iyi futbol oyunuydu.*
la liga skorbord yamasıyla real madrid-barcelona maçı oynamak isteyen arkadaşlar
şuradan yamayı indirebilir.
http://hotfile.com/dl/272...ukasz111_pes2010.rar.html
sikimsonik futbol oyunu...

karşıdan pas gelir.ensenizde raakip takım oyuncusu vardır..bizim mal topu alır..ben ısrarla topun geldiği yöne yani arkamdaki lavuğa yüzümü dönmeden aynen ileri devam etmek isterim ama her defasında joystiin amına koycak kadar ileri yapmama rağmen bizim mal topu alır ve arkasındaki rakibe döner...ve top artık rakipte...

rakibin ayağında sanki yapışkan var...sana dokunur dokunmaz, üstelik de gayet stabil biçimde top ayağında kalır...sen götünü yırtsan topu alman çok uzun sürer...

adama pas atarsın bilgisayar alakasız adamı seçer, adamın pastan kaçar..

çalım için hareket yaptığında rakip senden önce döner topun olduğu tarafa...benim bildiğim eylemi yapanın bir gıdımda olsa avantajı olur ama bu oyunda yoktur.

orta sahada topu çok zor veren rakip taç çizgisinde devamlı top verir ama bu top istisnasız her defasında size çarpıp taca çıkar.

özellikle elimi joystikten çekmeme rağmen taç çizgisine yakın bi yerden topu alan bizim mal kendi kendine taca çıkar.

frikiklerden ceza sahasına yapılan ortların daha rakibe gitmediği görülmemiştir..

penaltı atmanın gizli özel, sadece japon oyun yapımcısının bildiği bir formülü vardır...coca cola nın formülünü bulursunuz, penaltı frikik atmanın formülünü bulamazsınız.

ortadan yardırırsınız, adamınız boşa kaçacağına size doğru koşar...fairplay ruhu taşıdığınızdan, "gel götüme gir, kime pas atcam ben şimdi yarrağım" diyemezsiniz...

işbu entry daha önce yüklenip oynanmayan fifa 11 'in tekrardan yüklenmesi esnasında yazılmıştır...çok umutluyuz kendisinden...

not:bütün izlenimler proffesional moddadır.
oynamayı beceremeyenlerin bok attığı oyundur.
hakemin taç ve korner kararlarında bariz hatalar var. top benden çıksa bana korner veriyor, arkadaş taca atsa taç atışını arkadaşa veriyor. sanırım gerçeklik payı yüksek olsun diye böyle hatalar oluyor.
oyuna bok atanların oynamayı beceremediği oyundur.
36 milyon euro ile chalsea den real madrid e transfer olduğum bal* modu bulunan bir futbol oyunu.
tüm yardım ayarları kapatıldığı halde pas verdiğinde ya da topa koşan oyuncudayken yapay zeka tarafından saçma sapan hesaplar yapılarak topa daha yakın olduğu düşüncesi ile topa koşan yerine başka oyuncuya kendi kendine geçen harika ama bu saçmalık yüzünden bokuma benzeyen oyun.
master ligde en zor seviyede sikimsonik kaleci hataları yaşadığım, 6 pas içerisinden 1645645132 tane gol kaçırdığım, 10 kornerden 4 gol yediğim oyun. ben kıvıramıyorum ya da oyun böyle bilemedim ben. pirlo ile 10 frikikten 8 tanesini yazarken hiç penaltı kullanamam mesela. deniyoruz, kasıyorum, inanıyorum ve başaracam sözlük.
yaaa aslında iyi bir oyun ama cok profesyonel olmak lazım pas verırken bile ayarlama yapmak gerekıyor. o bizi bitiriyor. bide iyi oyuncular okadar da iyi oynamıyor. messi calım atamıyor. ama pique canavar gibi oynuyor. cok sacma c.ronaldonun sutları hıc ıyı degıl o yuzden gercektende bende profesyonel bir oyuncu olamdıgım için 2012 cıkana kadar 2010'a devam edeceğim.
online oynaması son derece zevkli olan oyundur. ancak online oyunda berabere kalınca neden benim puanımın azaldığını rakibin arttığını merak etmekteyim.
fifa 2011'in gölgesinde kalması gerekipte kalmayan zaman harcamaya değmeyen bir oyundur.
görüntüsü müthiş oyun sistemi berbattır. gol atılmıyor arkadaş. biz gene pes 2010 a dönelim. bu oyun bize göre değil. oynanmıyor ki pes yöneticileri nasıl becermiş yapmayı acaba ?
bu oyunu defalarca eleştirdim kendi çapımda, oynanabilirliğinden, oyun yapısından, taktiklerinden söz ettim. ama bu oyunun herkes tarafından benimsenmemesinin temel nedeninin, pes 2010'dan çok farklı olmasına bağlıyorum. sanki 2010'dan sonra çıkan oyun değil de, 2013-2014 gibi bir havası var. ardışık 2 oyun arasında bu kadar farklılık olmaz, olmamalı. tamamen taban tabana zıt bir oynanabilirliğe sahip. işte bu yüzden hala pes 2010'a devam ediyorum.

(bkz: pes 2011 sen geçen gün iğrenç bir yaratıksın)
oldukça gerçekçi bir futbol oyundur. bir futbolcuyla herkesi çalımlayıp kaleye gidip gol atmak mümkün değildir. zaten gerçek futbol da böyle bir şey değildir.
online modunda oynamanın insanı intihara sürükleyebileceği oyundur. ulan adamın puan 635... yani en iyilerden sayılır. gaza geldim ben de motive oldm başladım maça, adamda bi bok yok. tek kale oynuyorum. gel gör ki 90ıncı dakikaya kadar 0-0 gitti maç. 90da atmasın mı kazayla bi gol... hala elim ayağım titriyor lan. bir de oradan yazıyor gol gol gol diye. elimdeki laptop'u camdan fırlatma aşamasındayım. gençliğe tavsiyem, sinirlerinize hakim olamıyorsanız oynamayın.

(bkz: bişey yok abi bişey yok bişey yaptıkları yok)

ha bu arada sözlük tayfasından rakiplerimi de beklemekteyim. id: chief1907 dir efendim.
top player özelliği bu sefer tırt olmuş olan oyundur. master league'de 7 sezonda 4 kaybım, iki hollanda ligi şampiyonluğu, 1 hollanda kupası ve bir şampiyonlar ligi şampiyonluğu. kazanılanlar ise 5 sezon lig de şampiyonluk, 1 avrupa ligi ve 5 şampiyonlar ligi şampiyonluğu, 6 hollanda kupası. ama hala fifa'dan üstün oyundur. bana oynamayı beceremeyipte yok fifa pes'i geçti demeyin hiç.
üzerinde become a legend modu gibi kara bir lekeye sahip olan oyun.
daha bugün doğubankta orjinaline 75tl verip hala çözemediğim oyun,pes 12 nin çıkmasını bekliyeceğiz artık.

(bkz: pes 12)