bugün

eskiden meraktan alır su doldurur balon yapardık, artık alamıyoruz.
geçen gün 6x20 li paketine 800 lira verdim gebeliği bilmemde bütçeyi korumadığı kesin.
hiçbir korunma yöntemi %100 korumaz. prezervatif de %99 oranında korur. en düşük ihtimal olan gebeliğin gerçekleşmesi her an olabilir yani.
yüz korumak için çok iyi yüzde koruma kremleri var, onu kullanın...
hayır. bir arkadaşımın tanıdığı evli bir kadınla girdiği cinsel ilişki sırasında prezervatif kullanmış, buna rağmen kadının eşi tarafından vurulmuş.
yüzde yüz koruyan tek yöntem, hiç seks yapmamaktır.

yok ben kornere atarım, yok bilmem ne yaparım.. bunlar bir noktada, bir tarafınızda patlar..

tabii sözlüğün büyük kısmı için bunları düşünüp, can sıkmanın hiç gereği yok..
kızılderili çocuk babasına demiş ki ;
- baba neden bizim isimlerimiz de co, jack vs. gibi kısa değil.
- oğlum bizi isimleri o andaki olaylara göre koyarız. mesela ablan uyuyan ayı hep uyurdu abin azgın boğa vs. anladın değil mi delikli kaput !..
%100 korusa benim 3 çocuğum yerine kaç çocuğum olurdu?

havuz problemi gibi oldu amk.
Yasmin işe yarıyor diolar.
Yuzune takarsan erken gelme sorunu da ortadan kalkiyo. Tamamen gidiyosun yani nefes almadan.
yüz korumak için çeşitli yüz kremleri var. kızlar daha iyi bilir onu...
eger prezervatifi koruyucu hap gibi yutmuyorsan korur bence.
Korumaz, ama Ella %100 korur.
Pz tak ama yine de de geri çekme uygula. Pz yırtılır fln diye hap da bulundur.
Pz tak ama yine de de geri çekme uygula. Pz yırtılır fln diye hap da bulundur.
işi prezervatife bırakırsanız işiniz kötü.

Ent.
Prezervatif hiv ve diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklar için koruma olarak görülmeli. Sırf doğum kontrol amacıyla kullanıldığı sürece cybh ve hiv yaygınlaşmaya devam edecek.

Başlığın kendisi için konuşmak gerekirse hiçbir doğum kontrol yöntemi %100 korunma sağlamaz. Vazektomi ve tüp ligasyon belki. Onlar da zaten kısırlaşma bir nevi.
Korumaz.aramızda çok yırtık prezervatif ürünü insanlar dolaşıyor.
Hiçbir şeyin garantisi yoktur evlat. Hayat risklerle doludur.
Lateks prezervatifler'in yüzde yüz koruduğu yazıyordu sözlükte onu delecek kadar boşalmak tıbben mümkün değilmiş ancak çük'e büyük küçük veya elinizde çok oynarsanız yırtılma ihtimali varmış.
Eğer 3 taneyi üst üste geçirirsen hem korur, hem sıcak tutar, hemde oluşacak kalınlıkla aleti daha büyük gösterir.
inanın bilemezsiniz ne kadar zor böyle zeki olmak. Omuzlarım artık başımı taşıyamıyorlar.
Kooooruuuumaaaz. Daha kaç kez söyleyeceğiz cık cık cık.
Hayvan gibi sikismezseniz, bamyaniza uygun prezervatif kullanirsaniz yirtilmaz. Sikis esnasinda birkac kez de degistirmek gerekir. Tabii prezervatif var deyip ice bosalmamak da en buyuk kriter.
bugün youtube de avrupa yakasını izlerken bi anda karşıma çıkan ok reklamı konusu.
Çok abanmayın,2 tane pz takın hem de hap bulundurun ne olur ne olmaz.yukarda lateks iyi denmiş ama bilemiyorum.