1. 1.
    abc family'nin yeni kitap uyarlaması gençlik dizisi. konusu kısaca bir grup kızın yalnızca kayıp arkadaşları alison'ın bildiği ve unutmak istedikleri birtakım sırlarının, arkadaşlarının ölü bedeni bulunduktan sonra A isimli şahıstan notlar ve mesajlar şeklinde tekrar hatırlatılması gibimsi. bir de jenna olayı* var, ona hiç girmiyorum.
    bence dizi vasatın üztünde. yazın yapacak bir şeyi olmayanlar için izlemelik, hoş bir dizi. başrollerdeki kızların hepsi birbirinden güzel*, merak unsuru da yerinde. denemeye değer.
    8 -1 ... neferet
  2. 2.
    küçük sevimli yalancılar isimli bir kitaptan alıntılanan dizi.
    başroldeki kızlar cidden güzel. ama diziden vazgeçememe nedenim tabii ki alison davası.
    yanlız, çarpık bulduğum ilişkiler var. ama şu alison meselesine takmış durumdayım...
    2 ... mackenzie
  3. 3.
    elimde değil gene yapıcam. burda ezra fitzi oynayan eleman aynı hugh dancy'e benziyo. aha da bakınız.
    http://www.prettylittleli...s/2010/09/Ian_Harding.jpg
    http://www.zimbio.com/pic...re/7r-SpChw6cH/Hugh+Dancy
    6 -1 ... youresocool
  4. 4.
    ashley benson gibi bir güzelliği barındıran dizidir.
    3 ... cendix
  5. 5.
    --spoiler--
    alison'u kızlardan birinin öldürmesi ile daha da ilginçleşecek olan dizi.
    --spoiler--
    3 ... adana turuncudur
  6. 6.
    Lucy Hale adındaki oyuncuyu da kadrosunda barındıran dizi.
    (#12120191)
    2 ... deniiz
  7. 7.
    --spoiler--
    A mona' nın ta kendisi.
    --spoiler--
    3 ... baglanti noktasi
  8. 8.
    kitabını da okumuş biri olarak değerlendirecek olursam...
    kızların güzelliği kitapta çok abartılıyordu ama hanna dışındakileri pek beğenmedim.
    kitap aşağı yukarı hiç değiştirilmemiş.
    müzikler ise gerçekten çok hoş.
    2 -1 ... peri16
  9. 9.
    allah rızası için biri a nın kim olduğunu tahmin etsin dizisidir.
    5 ... adana turuncudur
  10. 10.
    abc family'nin bir dizisi. Sırf başroldeki isimler sayesinde izlenildiğini düşünüyorum. Aslinda içindeki gizemi hoş olsa da sürekli akılları karıştıran 'a' beni usandırdı.
    2 ... feyza krkyn