bugün

beşiktaşın ilgilendiği açıklanan siyahi forvet. 26 yaşında polonya liginden gornik zabrze takımında forvet mevkinde oynuyor. eğer beşiktaş bu transferi gerçekleştirirse iyi bir iş yapmış olacak. fenerbahcenin emenikesi tarzında bir oyuncu. bekleyip görelim..

http://www.youtube.com/watch?v=73ITf31urBc
çok hızlı bir kanat forvet. süper lig in en etkili oyuncularından biri.
Bu akşam alex telles'i maymuna çeviren sağ kanat oyuncusu.
super ligde her takımda oynar. bu sezon en çok dikkatimi ceken 4-5 futbolcudan biri.
galatasaray a transferi gündemde olan mersin idman yurt lu futbolcu. ligin en iyi kanat oyuncularından biridir kanaatimce.
Pas vermek gibi bir olgu adamın lugatında yok. Bunu alan takım taraftarı saç baş yolmaya hazır olsun.
amına kodumun dursun bakkalı küme düşmüş mersin'den ligi hallaç pamuğu gibi atan şu adamı beleşe almadın da gittin emrah başsan'ı aldın üstüne bir de gidip kiraya verdin onu.

al bak bugün kayseri'de karşımıza çıkacak amk , sabriyi yatırıp yatırıp kaldırır artık yine , vallahi yoruldum ben bu adamın bizim savunmayı rezil etmesini izlemekten.

alın kadro dışı bırakın amk ama karşımıza çıkartmayın bu adamı ya , bugün en kötü asist yapar , muslera gününde olmazsa gol atar net söylüyorum.
Fırsatço oyuncuydu.