1. 1.
  1975 karadağ doğumlu * partizan takımının pivotu. 1998-2001 yılları arasında efes pilsen forması da giymişti. 2001-2005 yılları arasında nba de 20 dakika, 3.5 ribaund ve 8 sayı ortalaması ile oynayıp vasat bir görüntü ortaya çıkartmıştı. 2005 yılında tau ceramica takımı ile 3 yıllık anlaşma yapmış ancak yıl sonunda geri dönerek, partizan la anlaşmıştır. aklımda bir tek omuzunu sürekli yukarı götürüp silkinme hareketi kalmıştır. *
  1 ... serander
 2. 2.
  kıllı basketçi. zamanında efes' te de oynamıştır.
  -2 ... plin
 3. 3.
  hantal biri gibi gozuksede 360 derece donüp smaç yaptığını gözlerimle gördüğüm efes pilsen in zamanın köründe mula, hidayet, ibrahim ve hüseyin le beraber efsaneleşen beşinde yer almış sırp F/C. avrupa 3.lüğü tatmıştır efes pilsen le. zoran savic le beraber gelmiştir yamulmuyorsam türkiye ye,efes pilsen e.
  1 ... sayid jarrah
 4. 4.
  beşiktaş cola turca'ya transfer olmuş basketçi.
  1 ... eaglemre
 5. 5.
  efes'de zoran savic ile birlikte oynamayan ama 2000-2001 sezonunda efes'in ilk defa final-four'a kalmasinda ve avrupa ücüncüsü olamsinda büyük rol oynayan saglam 4 numara. odun gibi bi durusu vardir ama yumusak bileklere sahiptir. aferin besiktas.
  ... boreas
 6. 6.
  zamanının en sevilen basketbolcusudur. isminin söylenişi de ayrı bir marka havası kazandırmıştır bu oyuncuya.
  ... pink_floyd
 7. 7.
  beşiktaş basket takımına transfer olduğundan beri vasat oyununa yakın zaman içinde son vermiştir. daha fazla süre almaya başlayıp takıma katkısını arttırmıştır. avrupanın sayılı pivotları arasındadır ve beşiktaş için büyük şanstır.
  ... eko le pew
 8. 8.
  yeni sac stili ve verdigi kilolarla rektifiye olmus, - artik - ince sizeli bir pivot.
  ... judas
 9. 9.
  efes pilsen'e geri donmus olan basketci.
  -1 ... tata