bugün

yeni bir can, yeni bir kan.

(bkz: hoş geldiniz)
mgh çarpımı yüksek olan yazar kişisidir. şiddetle kinetik enerjiye dönüşmesi tavsiye edilir. *
sen ben o biz siz onlar *
hoş bulmuş, sözlüğü okumanın yanı sıra yazmanın zevkine de varmak isteyen yeni yetme yazar adayı.
insanın izlediği bir yol vardır, zaman zaman da düşünür; ' acaba doğru yolda mıyım? ' diye. işte öyle zamanlarda karşısına bir bilge çıkıverir ve onun elinden tutar. belki çok kısa bir süre içerisinde o el tutulur ancak verdiği sıcaklık anlatılamaz, gösterdiği yolda yürümek mutluluk verir.
ben de bir insan, sonrasında bir uludağ sözlük yazarı olarak ' acaba? ' diye sorarım zaman zaman ' yolum doğru mu? ' işte böyle zamanlardan birinde onu karşımda bulmak çok sevindirici, hele bana cevabı vermesi. çok teşekkürler.
tanım: varlığıma kattığı neşeden dolayı ne kadar teşekkür etsem yetersiz kalacak insan.
(bkz: mevt)

edit: bilmediğinden değil böyle okumak hoşuna gittiğinden bu nicki almış yazar. hoşgelmiş.
sevgilisi tarafından aldatılmış, yalnızlığın buhranlı günlerine geri dönüş yapmak zorunda bırakılmış kişi.

erkek milletinin neden tek eşli kalamadığını bir türlü anlayamayan zavallıcık. *
mafya babasına "naber lan g.toş?" demek, dedittirmek, diyenlere yardım ve yataklık yapmak.
iyi sevisen hatunmuş kendisi.*
seovi olduğunu itiraf etmiş yazar.* (bkz: #3657125)
seovi olduğunu değil seoyi olduğunu itiraf etmiş yazar. küçük bir nüans farkı var hacı.
entryleri kendine has ilginç fikirleri ve dili olan kıymetli yazar. kendin gibisin, öyle kal hocam.
(bkz: #3664816) nolu girdisiyle yarmıştır, yardırmıştır. süper.
(bkz: #3670174)nolu entry'sinde anladiğimiz kadari ile 5.nesil moderatör olmak isteyen yazar.
(bkz: hic gelmeyecek birini özlemek)
yeni moderatör adayı.

haydi pamuk eller oylara...
moderatör olduğu takdirde, an itibariyle mevcut olan 2.841.232 adet entry'yi tek tek okuyarak temizlik operasyonu yapacak kişidir. buradan yetkililere seslenmektedir.

"aylak bakkalım, taşşak tartarım. moderatör yaparsanız, çok pis çalışırım."
sabahın ilk saatlerinde dolmuş şöförüne 100 ytl uzatan yolcu.
mükemmel bir yazar. severek okuyoruz.
(bkz: fuck buddy/@potansiyel mefta)

not: sözlerimde samimiyim hafız. harbiden lan. cidden. düz duvar kalmadı evde, sen hesap et..
nick şeçimi takdir edilesi user gece gece güldürmüştür nickiyle.
hem sağcı hem de solcu olduğunu iddia edip, bayanlara selam eden yazardır. *
edit:hatta bir de futbolcu.
5'i bir yerde maaşallah
şu sıralar monitöre bile asılan, uludagsozluk yazarı.

kendisinin adresini aldım, şişme bebek yolladım kargoyla. 600 ses yükleyebiliyorsun. kullan kullan bitmez. *
bir elinde kalem, bir elinde not defteri, sayım yapan kişidir.

etti 4.

edit: kaldı 3.
(bkz: kavram karmaşası)
hepimiz potansiyel meftayız. dünyaya kazık çakmıycaz dimi ama?
hedit: sanırsam eksici sonsuza kadar yaşayacağını sanıyor. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar