bugün

şimdi buraya aslında hepimiziz yazmak için girdiydim lakin gördüm ki yani bir yazar imiş o zaman hoşgeldin deyip çıkalım.
çaylak olmuş sadece potansiyel bir mefta. yazar demeye dilim varmıyor.
keşke sadece oturup mevt olmayı beklesen de hiç yazmasan...
bir insanı tek bir entry'ye bağlı kalarak tanıyabilen yaftacılara ağzına geleni söyleyebilme özgürlüğü bulunan kişidir.

bir bayan(!) karşısındakine istediği hakareti ederken sorun yokta, o hakaretleri yiyen kişi bayan(!)a bir şeyler sokunca mı kötü?

alışmışlar bayanlar çiçektir ekolüne her istediğini yapabileceğini sanıyorlar. tek sözüm var;

(bkz: ya bir siktir git)
yarılmak isteyen bayanlara selam eden yazar.

(bkz: yaran nickler) *

edit: kendisine "bayan ne lan yarraaam" diye çemkiren yazar. zira bayan diye bir şey yoktur. hatun vardır.

hatunlara selam ederim.
hepimiz potansiyel meftayız. dünyaya kazık çakmıycaz dimi ama?
hedit: sanırsam eksici sonsuza kadar yaşayacağını sanıyor. *
(bkz: kavram karmaşası)
bir elinde kalem, bir elinde not defteri, sayım yapan kişidir.

etti 4.

edit: kaldı 3.
şu sıralar monitöre bile asılan, uludagsozluk yazarı.

kendisinin adresini aldım, şişme bebek yolladım kargoyla. 600 ses yükleyebiliyorsun. kullan kullan bitmez. *
hem sağcı hem de solcu olduğunu iddia edip, bayanlara selam eden yazardır. *
edit:hatta bir de futbolcu.
5'i bir yerde maaşallah
nick şeçimi takdir edilesi user gece gece güldürmüştür nickiyle.
(bkz: fuck buddy/@potansiyel mefta)

not: sözlerimde samimiyim hafız. harbiden lan. cidden. düz duvar kalmadı evde, sen hesap et..
mükemmel bir yazar. severek okuyoruz.
sabahın ilk saatlerinde dolmuş şöförüne 100 ytl uzatan yolcu.
moderatör olduğu takdirde, an itibariyle mevcut olan 2.841.232 adet entry'yi tek tek okuyarak temizlik operasyonu yapacak kişidir. buradan yetkililere seslenmektedir.

"aylak bakkalım, taşşak tartarım. moderatör yaparsanız, çok pis çalışırım."
yeni moderatör adayı.

haydi pamuk eller oylara...
(bkz: #3670174)nolu entry'sinde anladiğimiz kadari ile 5.nesil moderatör olmak isteyen yazar.
(bkz: hic gelmeyecek birini özlemek)
(bkz: #3664816) nolu girdisiyle yarmıştır, yardırmıştır. süper.
entryleri kendine has ilginç fikirleri ve dili olan kıymetli yazar. kendin gibisin, öyle kal hocam.
seovi olduğunu değil seoyi olduğunu itiraf etmiş yazar. küçük bir nüans farkı var hacı.
seovi olduğunu itiraf etmiş yazar.* (bkz: #3657125)
iyi sevisen hatunmuş kendisi.*
mafya babasına "naber lan g.toş?" demek, dedittirmek, diyenlere yardım ve yataklık yapmak.
sevgilisi tarafından aldatılmış, yalnızlığın buhranlı günlerine geri dönüş yapmak zorunda bırakılmış kişi.

erkek milletinin neden tek eşli kalamadığını bir türlü anlayamayan zavallıcık. *
(bkz: mevt)

edit: bilmediğinden değil böyle okumak hoşuna gittiğinden bu nicki almış yazar. hoşgelmiş.
insanın izlediği bir yol vardır, zaman zaman da düşünür; ' acaba doğru yolda mıyım? ' diye. işte öyle zamanlarda karşısına bir bilge çıkıverir ve onun elinden tutar. belki çok kısa bir süre içerisinde o el tutulur ancak verdiği sıcaklık anlatılamaz, gösterdiği yolda yürümek mutluluk verir.
ben de bir insan, sonrasında bir uludağ sözlük yazarı olarak ' acaba? ' diye sorarım zaman zaman ' yolum doğru mu? ' işte böyle zamanlardan birinde onu karşımda bulmak çok sevindirici, hele bana cevabı vermesi. çok teşekkürler.
tanım: varlığıma kattığı neşeden dolayı ne kadar teşekkür etsem yetersiz kalacak insan.