bugün

I'm Poppy! ( Bu videosunda sürekli ben poppy diyor saçma ) .
iyi dolap çeviriyorlar. ama aklımdaki bir şeydi ve bunu birisi yapmış. iluminatici gibi gozukerek prim yapma olayı herkesin yaptığı.
kendisi hakkında baya bir videolar çekildi son zamanda iyice popüler oldu yaptıklarına anlam veremediğim şahıs.
Prim uğruna boş videolar çeken ve paylaşan güzel bir kadının YouTube kanalı ve ülkemizde ki insanların boş şeylere bayıldığını göz önünde bulundurursak youtuber arkadaşların bol bol poppy ile ilgili tespit, ifşa, hakaret videoları çekerek izlenmelerini arttırdığının kanıtıdır.
Güncelleme öncesi kimsenin oynamadığı ama şimdilerde sıkça oynanan lol herosu. Üst üste baya nerf yedi yoksa baya popülerdi.
poppy de kimmiş bizde onun orijinali var.

-what is your name
-hello nun merhaba olduğunu söyledim

-merhaba benim adım name...

https://youtu.be/j2SQR8qAxjU
klasik subliminal metodlar kullanan illuminati troll.
Ay pappii. Ay em pappi.

Bir gün illuminatinin çiçeği diye nick alıp gelicem eksilemeye korkacaksiniz ulan. Bekleyinn.

Saçma salak videolarinda gizli mesajlar aranan bir varlık. Çok para kazaniyon mu kız?
95'li gerçek hâli taş gibi olan bir hatun. ancak onu türkiye'de popüler olmadan önce de tanırdım. karakteri 2001'li diye yazıyor ama gerçeği 95'li.
kimliği belirlenmiş şahıstır. Türkiye de olsa tecavüz edilmişti efeniiiiiiiiim.
Dengesiz bir youtuber.

Küçük kuzen izlettiğinde ani bir mide bulantısı oldu. Sinirlendim. Bu kızı izleyebilen ya çok zekidir ya tam maldır. Bu kadar boş beleş başka youtuber görmedim gerçi youtuber takip etmem de bu başka seviye.
Ey poppyy sen kimsin yaa ?
olsa da yesek illumematicisidir.

olum keşke tüm illumematiciler bu kadar tatlı olsa.
Bir iki videosuna baktimda asiri rahatsiz etti. Cok tuhaf. Kizi harry potter'daki luna lovegood a benzettim bu arada.

görsel
Sürekli adını duyduğum bir çok YouTube videolarına konu olmuş kız. Açıp bakmadım, izlemedim de. Burada bu kız hakkında yazılanları da okumadım fakat az çok tahmin ediyorum. Popüler olmak, gündeme gelmek adına salak saçma eylemlerde bulunan bir insan olduğunu düşünüyorum.
iyi oynandığı zaman karşı solo top oyuncusu başta olmak üzere bütün takımı deli eden ölümsüz şampiyondur kovalarsın yakalayazsın üstüne atlarsın mal gibi kalırsın.
Hay amk nasıl baslıksa artık birisi illuminatici yazar biri çıkar sexy kız yazar öbürü çıkar lol karakteri yazar. Bitse de kurtulsak şu başlıktan amk.
Sarkilari dinlensin diye kendini illimunatici gostermeye calisan kiz. Illimunati kim sen kim amk. Illimunati kimseyi populer yapmaz populer olani alir.
dikkat çekmeye çalışan bir veled.
bir sabah kafamın içinde im poppy çınlaması duyana kadar güldüğüm, şimdilerdeyse kendisinden hafif bir tırstığım youtuber.
Son zamanlarda Türkiyede çok ünlü olan bir youtuber. Gerçekten trendler konusunda çok geç kalıyoruz dünyaya göre.

Poppy holywood ve internet ünlülerini trolleyen ve aslında ne kadar saçma şeyleri takip ettiğimizi gösteren bir karakter.
illüminatiymiş. Yav gidin Allahınızı seviyorsanız.
Hakkında bu kadar entry girilince bufflandı sandığım lol karakteri.

Sanırım bir de yuğtuğbır olanı varmış. Kötüyse izlemeyin olm hem izleyip hem niye bok atıyorsunuz?
Bence ilgi cekmek icin yapiyor her seyi.

Gercek illuminati bu degil.

Edit: bir kere bile izlemedim. Kim izlediyse o dusunsun.
böyle konuşa konuşa karıyı popi yaptık,dünyanın parasını kaldırdı youtube'den amk.
acayip fotoğrafları ve videoları olan dijital karakter. Öyle acayip ki, bakınız:
http://www.youtube.com/watch?v=023hU1l0sRU