bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kutlamaları an itibariyle taksim meydanında gerçekleşen hadise..
  ... internettin
 2. 2.
  Elleri öpülesi ,vatanı koruyan ,can güvenliğimizin bekçisi,iyi insan ,yüce ,sanatçı,yardımsever insanların haftası.

  (bkz: Gözaltında ifade vermek)
  (bkz: Götürürler merkeze öptürürler herkese)
  ... sex pistols
 3. 3.
  09.04.2006 saat:12.30'da otobüsler ilerlemediği için karaköy'den taksim meydanı'na kadar yürümemi sağlayan,önceleri gereksiz bir miting sandığım,küfrettiğim,sonraları polis haftası olduğunu öğrendiğim ve küfürlerimi geri aldığım olay.
  ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  10 nisan 1845'te kurulan emniyet teşkilatının her yıl tüm yurtta kutladığı olaydır. son yıllarda siyasi kadrolaşma haberleri nedeniyle halkın güven sorgulamalarına neden olmakta olan polis teşkilatı, tarafsızlığı ile herkesin güvenini kazandığında saygınlığını daha da arttıracak ve halk ile bütünleştiğinde esas bayram havası o zaman yaşanacaktır.
  1 ... ihtiyardelikanli
 5. 5.
  bu hafta polislere hediye verilecek bir haftadır. hediye olarak ise gulanın köküne bir şamar yeterlidir.
  ... kaptanmiharbi
 6. 6.
  polis haftasi nedeniyle ,icisleri bakanligi yurt capinda bir hafta ogrenci dovmek serbest demis.bugun taksim'de kutlamalara baslamis teskilat..
  -2 ... hainorkinos
 7. 7.
  polislerin bu haftaya özel kredi imkanları, uygun kampanya vs için beklediği haftadır. yoksa polise bayram falan yoktur. kendi bayramında daha yoğun çalışır polisler.
  2 ... mal sahibi
 8. 8.
  her yıl 10 nisanda törenlerle kutlanır. bu haftalarda kamuoyunun büyük ilgisini toplarlar. il emniyet müdürleri yürüyüş yapar. polis ve halk elele adı altında. ne ilginçtir ki 10 nisanda hiç yağmur yağdığını görmedim.
  not : taksim/istanbul
  ... kalbimferah
 9. 9.
  Polisler için eziyet olan haftadır. Normalden farklı olarak farklı şapka giyerler herkese gül dağıtmak zorunda bırakılırlar. Polis dediğimiz işi asıl yapan memur kesmi o hafta eğlence, balo gibi etkinliklere katılmaz. Aksine görevler artar fazla mesai yaptırılır. Ve polis olmayanlar polis haftasında rahat eğlensinler diye önlem alırlar hizmet ederler. Böyle bayram mı olur lan.
  3 ... tembel adam
 10. 10.
  küçükken karakola gitmiştik sınıfçak. polisler bize çikolata vermişlerdi.
  ... 0ksijen