bugün

entry'ler (296)

behzat ç nin kaldırılmaması için imza kampanyası

imzamıda atarım yetmezse parmakta basarım...!

behzat ç destek kampanyası

bir dizi filmi yayından kaldırtmak için TBMM gündeminde böyle bir konunun tartışılması bile türkiye için bir utançtır. demokratik bir ülkede asla yapılmaması gereken bir destek kampanyası. ama maalesef ben ne dersem o olur demokrasisinde bu tür utançlar yaşanıyor.

idris naim şahin

vatandaşın kendisine olan sevgisini göstermek için karşısında takla atarak sevinç gösterisi yapmalarından memnun olan ve her konuşması olay yaratan müstesna içişleri bakanı...

behzat ç

dizinin gıcık adamı selim puştu umarım cevdet'in başına iş açmaz. derin devleti arkasına alınca selim kendini baya adam sanmaya başlamıştır.

behzat ç

final sahnesi süperdi... o nasıl bir sahneydi be arkadaş, cesete dokunduğun anda diğerinide sen öldürüyorsun.

sırtımda yazısı okunduğunda ekip cesedi kaldırırken kesik parmak cinayetlerini yapan suna başkomiser önce yukarı baktı...

edit: yazıya ilave.

behzat ç

harunla edanın yaptıkları larissa muhabbetinde alınan ders şudur. her ne olursa olsun sonuna kadar inkar. hatta üstünde yakalansan bile altımda bunun ne işi var deyip inkar edeceksin...

telegol

şaklabanların bir araya geldiği ve çadır tiyatrosundan farkı olmayan programdır.

erman toroğlu

aziz yıldırım ve fenerbahçe düşmanlığı yapan kaale alınmayacak kabzımal.

behzat ç

Behzat Ç bu bölümde fena nedim sabana selam çakmıştır.

`http://leventkazak.tumblr...akl-k-ve-nedim-saban-onur`

yılmaz özdil

taraf olan ancak henüz bertaraf edilemeyen yazar.

akp demokrasisi

(bkz: taraf olmayan berteraf olur)

şehit maaşı isteyen terörist babası

açıla saçıla en sonunda demekki bu halede geldik...

behzat ç

--spoiler--
harun: bana bir içki ver la ama trible olsun
barmen: trible ne yaa?
harun: dubleye bir tek daha ilave ediyorsun trible oluyor. ondan ver bana.
--spoiler--

akp denilince akla gelen 3 şey

recep
tayyip
erdoğan

behzat ç nin topluma kötü örnek olduğu gerçeği

behzat ç nin topluma kötü örnek olduğunu düşünmek saçma salak bir sözdür. sizler toplumu uyuşturan fatmagülün suçu ne, arka sokaklar, öyle bir geçer zamanki, evlilik programlar gibi bol raytingli programları izlemeye devam edin.

cumhuriyet özgürlük ve demokrasi mitingi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sözcüsü Birgül Ayman Güler, 4 Aralık Pazar günü izmir'de 'Cumhuriyet Özgürlük ve Demokrasi Mitingi'nin düzenleneceğini açıkladı. Güler, "Bu mitingle Çarşamba günü, iddianamesiz, suçsuz bininci gününü dolduran Mustafa Balbay temelinde, hakları talep edeceğiz." dedi.

gökmen özdenak

telegolde saçma sapan yorumlar yapan ve fenerbahçe düşmanlığını ağzından salyalar akıtarak ortaya koyan eski bir futbolcu. sanırım programda erol büyükburç gibi saksı muamelesi görmekten sıkılıp arada ne dediği anlaşılmayan laflar konuşarak zamanını dolduruyor.

telegol

zap yaparken kısa süre takıldığımda, yorumcuların konuşma uslüplarına baktığımda türk insanı bu kadar kalitesiz ve seviyesi düşük program izlemeye mahkummudur diye düşündüğüm bir programdır. kaya çilingiroğlu eminim benim ne işim var bunların arasında diyordur.

behzat ç

yaw arkadaş senarist ercan mehmet erdem geçen sezonun 38 bölümünün 35 bölümünü yazmış buna rağmen hala bu tür entryler #13802297 giriliyor. Boşver, Behzat Ç'yi çok sevdiğini söyleyen ancak diziyi ona sevdiren senaristinden bihaber olanlar var deyip geçmektense, bu tür arkadaşları aydınlatmak ve bilgilendirmek görevimizdir.

behzat ç

taraf olmayan berteraf olurdiyerek bir yerlere selam çakmıştır...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.