1. 1.
  cuma saat 20:30'da ntv'de yayınlanacak olan bbc tarafından hazırlanan yeryüzü belgesli.
  3 ... krmyrdsn
 2. 2.
  capture edilmiş ilk 3 bölümünü download edip ağız açık şaşkınlık içinde izlediğim yapım. gerçekten izlenmesi gereken inanılmaz görüntülere sahip belgesel. ilk bölümdeki köpekbalığı sahnesini görmeden belgesel izlediğinizi sölemeyin.
  2 ... hbk
 3. 3.
  mükemmel belgesel mutlaka izlenmelidir .
  2 ... hakankaran
 4. 4.
  tek kelime ile dünya da çekilmiş en sağlam belgesel serisidir.
  3 ... pink_floyd
 5. 5.
  müzisyenlere aksesuar üreten bir firma
  1 ... burock_
 6. 6.
  bir kaç haftadır tavan yapan. çekim teknikleri ve konunun işleniş tarzı ile ntv üstünlüğünü bir kez daha gösteren belgesel serisidir.
  2 ... cennetten kovulan
 7. 7.
  hayatımda bir daha zor göreceğim bir çok deniz canlısını bugün itibariyle bana göstermiş belgeseldir. sadece göstermekle kalmamış, aynı zamanda harikulade çekim teknikleri ile her kareyi en net, en güzel çekim açısı ve zamanlama ile ekrana getirmiş, ayrıca müzikleri ve verdiği bilgiler ile de izlenebilecek en nefis belgeseldir. ntv'ye teşekkürler. aman kaçırmayın derim.
  2 ... devedikeni
 8. 8.
  çaktırmadan verdiği coğrafya dersiyle kpss çalışmalarıma inanılmaz katkısı olan muhteşem belgesel.
  2 ... j butterfly
 9. 9.
  doga belgeseli yapımlarında doruk noktası. müthiş görüntüler ve bunlara eşlik eden müziği ile unutulmaz bir tecrübe, büyük emek harcandığı aşikar..
  3 ... smmnds
 10. 10.
  izlerken ya inancınızın artacağı "hey güzel allahım neler yaratıyorsun" diyeceğiniz ya da güneşe tapmanıza sebep olacak belgeseller silsilesi.
  3 ... sig adam