pkk'lının biri Türk'e soruyor; "Sen Kimsin?" Ben kim miyim? Ben kainat'ın Efendisi'nin (S.A.V) övgüsüne mazhar olmuş. Ben tarihinde 125 devlet 16 imparatorluk Kurmuş. Ben 5.000 yıllık tarihinde 50 yıl tutsak kalmış, 50 yılda 250 ayaklanma yapmış. Ben korkusundan binlerce kilometre duvar örülmüş. Ben karadan gemiler yürütmüş, çağ açıp kapatmış. Ben Dünyaya boyun eğdirmiş. Ben öldü dendiğinde dirilmiş. Çanakkale'de yedi düveli denize gömmüş bir TÜRK evladıyım. Ben OĞUZ KAĞANIM, Ben METEHANIM, Ben ALPARSLANIM, Ben FATiH SULTAN MEHMEDiM, Ben YAVUZ SULTAN SELiMiM, Ben KANUNiYiM, Ben MUSTAFA KEMALiM, peki ya asıl sen kimsin o. çocuğu?
eminiz ki kendi öldürülen piçleri umurlarında bile değildir şimdi. çok var onlarda. 1 anadan en az 10 tane çıkıyor çünkü.
şuan sadece izleyip güldüklerinden emin olduğum, şerefsizler topluluğudur.
(bkz: orospu çocuğu)
edit:eksileyene söz yok.
mahalle aralarında çocukların* oynadığı plastik top olan puştlar topluluğu. her defasında camımızı kırdıkları halde büyüklerimiz topu halen niye kesmeyip çocuklara veriyorlar muallak.
karadenizde güzel bir meydan dayağı yemişlerdir. hatırlatmakta fayda var.

http://www.youtube.com/watch?v=7ZC0-QjyWnA
türkiye'nin dış politikaları ne zaman "adam gibi" olmaya başlasa, ortaya büyük eylemlerle çıkan örgüt. ülkenin başbakanı ne zaman "olmaz "dese, güneydoğu'dan baskın haberi geliyor.

her ne kadar türk idealarıma ters düşse de, ve zerre sevmesem de kendisini, recep tayyip erdoğan'ın uluslararası arenadaki kendine güveni ve korkmaması yüzünden geliyor bunlar başımıza. en azından en kuvvetli hissim budur.

o yüzden pkk'nın suskunluğu mu daha kötü, yoksa baskınları mı bilemiyorum.

pkk'nın kendi ekonomik gücünü tek başına oluşturmadığını varsayarsak, ki aksini düşünmek garip olur, bu tez çok da yanlış değil sanırım.

hani; "akıllı ol salarım üzerine köpekleri" diyen birisi neden olmasın ki ?

zamanında kendi evlatlarına cennetin anahtarını dağıtıp haçlı ordusu kuranlardan, bir litre petrolün bir litre kandan daha değerli olduğunu savunanlardan her şey beklenir.

bir zamanlar türkiye'ye saldırması için yunanistan'a her türlü yardımı sağlayan ingiltere, pkk'ya destek vermez mi ?
2004 yılında tekrar eylem kararı almış yasa dışı silahlı oluşum.
türkiye cumhuriyeti devletine rağmen(neredesin be devletim!)nefes almayı sürdüren aşağılık katillerin sözde demokrasi ve özgürlük adına, silaha sarıldığı, bebek, çocuk, kadın, yaşlı, sivil ayırt etmeksizin koca bir ulusu istediği gibi ve istediği zaman katletmeye niyetlendiği, her zaman bir başka ülke ya da odak tarafından destek görmüş, finanse edilmiş, yönlendirilmiş, beslenmiş, tetikçi tayin edilmiş insanlık dışı oluşum.
bize rağmen bizi katleden, evlatlarımızı katleden köpeklerin etiketi.
bize rağmen vurgusuna dikkatinizi çekerim.
pkk yı bu kadar pervasız eylemlere sürükleyenler aslında bizleriz.

biz sessiz kaldıkça bu kan durmaz.
(p)iç-(k)orkak-(k)alleş.
birkaçtane hödük ün birleşmesiyle oluşan.
ibnelik haricinde başka bi işi olmayan.
hayvan topluluğu.
(p)iç (k)uruları (k)ulübü.
yardakçısı olacak kadar alçalmış bir ton orospu çocuğu türk ve kürt bulunduran terör örgütüdür.
soysuz köpeklerin kısaltılmış adıdır.

bunlar ne yapar hepimiz biliyoruz. biliyor muyuz?

gündüz esnaftır bu götler. müşterisinin(türk'ün) sikini yalarlar mesai saati boyunca. ve bunlar öyle haysiyetsiz köpeklerdir ki, sikini yaladığı 75 kuruşluk çorba parasını karşılayacağı o türk'ü vurabilmek için sabahlara kadar uyumazlar. itin, domuzun uğramaya tenezzül etmeyeceği pislik yuvalarında saklanır, taktik yaparlar. ve kardeşlerim, bunlar öyle bir soysuzdur ki, camideki imamı, okuldaki öğretmeni, hizmet sunan mühendisi, hastanedeki doktoru gözlerini kırpmadan öldürürler. ve bunların öyle sike sürülmeyecek bir aklı vardır ki, "yarın ben vurulsam ne olur", "beni kim tedavi eder" sorularını kendilerine yöneltemeyecek kadar sığ ve sığırdırlar. kadınları dağa çıkarırlar, yemek yaptırırlar, sonra cinsel yönden acıktıklarında 15 kişi bir kadınla cinsel ilişkiye girerler. kadın dediğime bakmayın, bunların kadını da kadın olgusuna hakarettir arkadaşlar. adam desen adama, kadın desen kadına, insan desen kainata ayıptırlar.

velhasılkelam, bunlar böyle sikik yaratıklardan oluşan "sıçsak öldüreceğimiz", "tükürsek boğacağımız" orospu çocuklarıdır.

--spoiler--
"ne mutlu türk'üm diyene"
--spoiler--

mustafa kemal atatürk

peşin not: moderasyon bu entryi "götümüze girer" gerekçesiyle silerse, emektar da alır ceketini gider. çok açık, çok net.
kürtlerin ağzına sıçan kürt bebeklerini aylıkken öldüren ermenilerin kurduğu kürt örgütüdür.
ne dirisi ne ölüsü 5 para etmez. zavallı,şeref..., hayvan bile debemeyecek aşağılık it sürüleri! duyun kopekler benim ŞEHiDiMiN önün de milyonlar egilirken, sizin leşleriniz abdestsiz dagda çürümeye mahkum
bütün gücünü,

- ak parti hükümetinin acziyetinden,
- erdoğan-kılıçdaroğlu-bahçeli arasındaki saçma sapan çekişmelerden,
- türkiye medyasının adiliğinden,
- tsk'nın umursamazlığından,
- türk halkının sabrından alan terör örgütü. bunun dışında hiç bir gücü yoktur.

üstelik 30 yıldır kürt halkından hep almıştır ve kürt halkına hiç bir şey vermemiştir. 30 yıldır kürt'ün evladını, parasını, tarlasını, tarlasındaki mahsülünü, ekmeğini, aşını sömürmüştür ve meclisin en zengin vekili sırrı sakık gibi toprak ağalarını vekil yapmıştır bunun dışında 30 yıl içerisinde kürd'e bir tek şey verememiştir.
ermeni asala örgütünün fiilen sona ermesinden sonra "bazı kesimlerin!" maşa olarak kullanılıp asala nın devamı olarak kurulan terör örgütü.
kan uykusu belgeselindende anlayacağımız üzere bu adamların bildiğin daha çıkan isyancılar olmasına rağmen teknolojik silahları bizim kara kuvvetlerimizin bünyesindeki askerlerin teknolojisinden daha üstündür,bilmem kaç yıldır bitirelememesinin,elindeki bu teknolojik üstünlüğün,yiyeceklerin bütün mühimmatının kürt halkı tarafından karşılanamayacağı bir gerçektir.açıkça görüyoruz ki bu adamlar yabancı devletler tarafından desteklenmekteler ki tarihte sevr anlatlaşmasınında amacı buydu.

Öncelikle bir terör örgütünün bitirilmesini istiyorsanız ders almak için tarihi incelemeniz gerekir.tarihte bu coğrafyada birçok isyanlar oldu başka ülkelerdede.gerektiğinde anlaşarak gerektiğinde savaşarak bitirildi.fakat bu isyanlarla bizim ülkemizdeki isyanların bi farkı vardı bu adamlar pkk yandaşları kadar serbest değillerdi.mesela bir osmanlıda ayaklanıp camı çerçeveyi kıran isyancıların sonu dar ağacıydı,mesela sscbde ayaklanan milletlerin sonu katliam oldu.

tarihten öğreneceğimiz şu ki bir isyanı bitirmenin tek yolu baskıdır.burada amaç faşistlik değildir.sizin ülkenizi açıkça bölmek isteyen isyancılar var,ayaklanmışlar devletinize saldırıyorlar sokaklara dökülüyorlar ve sizin vatandaşlarınızı öldürüyorlar.kürtler değil bu pkk ve ona destek veren insanların ancak son derece büyük bir baskıyla biteceğini düşünüyorum.
Kuzey ırak ve Türkiye' nin doğusun da faal olan örgüt.
en klişe tabir ile ülkemizde yıllardır oynananan oyunların kurucusu olan dünyayı yönetenler dediğimiz kitlenin anadolu topraklarında huzursuzluk çıkarmak için kullanmaya en müsait halkı seçip (devletin yanliş politikası, halkın yanliş politikası ve en önemlisi kanlarındaki hainlik oranının yüksek olması neticesinde )bir örgüt kurdurarak ara ara verdiği bonuslar ve dünya siyasetinde önemli yer tutacaksınız vaatleri ile ülkede bir çok aileyi perişan eden kürt kökenli terör örgütü.
hala orospu çocukları diye tanımlanmamış örgüt. neyse "orospu çocukları" diyenler uyudu sanırım.

24 şehitle beraber uyudular onlar.

uyuyun.

kalktığınız zaman devam edersiniz vatan kurtarmaya.

şimdi dağlarında, ovalarında, pusuya yatmış, ya da canı sıkılanlarıyla birlikte, bizlerin küfür etmesini bekliyorlar.

24 çocuğun ölümünü haklı çıkarmak için.

uyumayın ulan !

kalkın "orospu çocuğu" diyelim birilerine hadi !
pkk= orospu çocukları.
(bkz: bdp) keşke beni biriler savcılığa falan şikayet etseler de memleketi karıştırsam.
şerefsiz yandaşları her platformda var olan. soysuz itlerin oluşturduğu aşağılık örgüt.
Deprem sonrası kurt halkina saldiran orospu çocuklarından farkları yoktur.