bugün

evvela söyleyeyim, kürdüm, kürdistanlıyım ve gururlu bir türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım.

pkk kürtlüğe, kürdistan'a ve türk-kürt kardeşliğine çok zarar veren bir terörist örgütüdür. devletin bunlarla mücadelesi için 40 senede milyarlarca dolar gitti, binlerce asker şehid oldu, binlerce kürt genci dağlarda hiç uğruna hayatını kaybetti.

kürdistan'da silahlar sussun! zira o zaman, türkiye cumhuriyeti gerçek refah potansiyeline erişecek.
( kürdistan işçi partisi ) türkiye'de yaşayan insanların içerisinden nefsani isteklerinin tatmin olabilmesi mümkün olmayan insanların nefsani isteklerinin tatmin olamamasına sadece türkiye'nin yönetim sisteminin sebep olduğunu düşünerek türkiye yönetim sistemi ile savaşmak maksatıyla oluşturdukları örgütün adı.
https://twitter.com/pusho...7DkoRoqfFSMcAkCw&s=19

Biri daha eşşek cennetine yollanmış.
Türk halkı bölücü terör örgütü zannetse de,

türkiyeyi savaştırıp sonsuza kadar borç ödetmek için sağdan soldan toplanmış kiralık katiller sürüsüdür.

Doğudan toprak alsalar istanbul ankara izmirden 350 bin kürdün bile gitmeyeceğini en iyi onlar bilir.
idam gelmedikçe bitmez.
bu yangınların altında onlar varsa yanan ormanlara atılmalıdırlar. sakın burada boş boş hümanizm kasmayın, bu orospu çocuklarına müstehak. yak bakalım diri diri yapabiliyor mu bir daha? dişe diş, kana kan olmalı.
işte etik, ahlak gibi şeyler var ne yazık ki Avrupa tarafından başımıza kakılan.
Bütün PKK'lıların amına koyayım. Zoruna gidenin ayrı amına koyayım. Evet
= kürt .

görsel

görsel

https://cdn.yeniakit.com....te-h1480877482-1d05c6.jpg

istanbul Vezneciler’de 6 polisin şehit düştüğü 6 sivilin hayatını kaybettiği kanlı saldırıyı gerçekleştiren canlı bomba Eylem Yaşa isimli teröristin cenazesini yine HDP’liler taşıdı.

görsel

Terör örgütü PKK'nın lideri Abdullah Öcalan'ın dayısı 83 yaşındaki Süleyman Aslan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

görsel

görsel
1990’lı yıllarda PKK’lı Şemdin Sakık şerefsizi şu cümleleri kurmuştu:

“Silahımız tükenir, sayımız azalırsa Bodrum’a gider yatlarını yakarız. Antalya’ya iner seralarını yakarız. istanbul’a çıkar arabalarını yakarız.
izmir’e ulaşır ormanlarını yakarız.”
it sürüsü. Askere kurşun atamayınca ormanlara dadandılar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.