borç verdi diye arkadaşını sağda solda pohpohlayan potansiyeldeki adamın yazısı.

-bizim tahsin berber şöyle süper insan böyle süper insan vik vik vik
-lan neresi süper herkes 7 düvel sülalesine düz gidiyor
-bırak ya sen güzellikten n'anlarsın angut.
pkk yüzünden çok acı çekmiş bir toplumun susturulmaya çalışıldığı günümüz türkiyesinde, terörü yasallaştırma çabası içindeki insancıkların mottosudur...
acı çekmenin ne olduğunu zamanla tadacak örgüttür. ayrıca pkk dost görünüp arkadan hançerleyen bazı avrupa ülkeleri ve abd'nin kucağından bir türlü kalkamayan, birinden inerse öbürüne oturan, doyumsuz, arkadan yemeyi seven, yüzyüze çarpışamayan, köpek sürüsü gibi üreyen bir topluluktan çıktıkları için nesilleri bir türlü tükenmeyen godoşlar örgütüdür.
(bkz: terör örgütüne yardım ve yataklık)
Pkk'dan çok acı çekmiş geride kalan toplum unutulmamalıdır . Şehit analarının ve geride kalan yetim sabi'lerin gözü hala yaşlıdır .
(bkz: öfkeyle kalkan zararla oturur)**
kime göre neye göre diye sorarlar adama!
bende son gelişmelerde çok acı çekiyorum, öfkem kabarmış durumda gidip şimdi ahmet altan ve diğerlerine bişey yapsam haklı olurum demekki.
aman diyeyim o zaman. bunca olandan sonra türk halkının da öfkesi kabarmasın. sana da, savunduklarına da
sana destek veren şakşakçılarına da yazık olur sonra.

hem mesuliyet de kabul etmeyiz, acımız var sonuçta..
(bkz: pkk çok götverenlerin oluşturduğu bir topluluktur) şimdi burada bir açıklama yapmalıyım. burda "götveren" den kastım kesinlikle kürt toplumu değil , kürt toplumunu temsil ettiğini zanneden bir avuç götverendir.
abi ağlayacağım ya!!!

ne acısı çekmiş abi? biz acı çekmedik mi hiç? bu devlet kurulana kadar acının allahını çekmedik mi? onu da geçtim ulan şu anda kürt-türk fark etmez, hepimizin ekonomik, kültürel, sosyal sorunlarımız yok mu aynı ülkede yaşadığımız için?

bende türk açılımı istiyorum abi, benim de bir türk olarak problemlerim var, maddi zorluklar çekiyorum, dışardaki kardeşim de aynı acıyı çekiyor onlara da bir açılım istiyorum!!!

edit: yanlış bir tanımdır!

(bkz: ahmet altan kimmiş ki)
aynı acıyı başkaları çekmedi sanki tarram diye çürütülesi önerme!
acının ne demek olduğunu öğrenmesi için ciddi acıya maruz bırakılması gereken bir yazarımsının sözüm ona tespit karalaması.
pkk götüne yarak girmiş, çıkmamış aynı zamanda çıkmamasından hoşlanan ve bu bağlamda daha fazlasını isteyen, olayı genişlettiğimizde ipne olduğunu anladığımız. yasadışı örgüttür. bol yaraklar.
her acı çeken silaha sarılacak sa kanunlar niye var. onlara acıyı kundaktaki bebek mi vermiş. vatani görevini yapan asker mi vermiş. tek suçu içinde bomba bulunan çöp bidonunun yanından geçmek olan onlarca insan mı vermiş vs. vs. öfkenize.....
(bkz: sonra orospuçocuğu deyince kızıyorsunuz)
vatan haini insanların cep doldurmak için tuvalet kağıdına karaladıkları yazı. başıma bir iş gelmeyecekse ahmet altan'a:

http://img88.imageshack.us/img88/658/bsg.png
siz bunları fazlası ile hak ettiniz ey insanım dedirtendir. ulan yıllarca bu fare suratlı p***venkleri aydın yurduna koydunuz. iyi ve kuvvetli kurgulu yazmak, kalemi güçlü olmak insanı sanki şerefli, namuslu, ve bir adam yapıyormuş gibi... okuduklarınızı beğendiniz * ve bunun karşılığı olarak kahraman ilan edip bi b*k olduklarını zannettirdiniz. onlar da ilk bulduğu fırsatta yüzlerini ortaya koydu. ne oldu yarrram geçen sene bunları diyemiyodun? ıkınıyordun, biz biliyoruz ne haltlarr ettiğinizi, gizli kaçamak hangilerimnizin evinde barkında pekakalı itleri sakladığınızı yardım ettiğinizi de ha şölyle açığa gelin ki zamanı gelinde soralım!
kimden neden aldın cesaretini, boşbakanın teröristleri saldırdı meydana diye mi coştun, yoksa sen de mi orhan pamuğu *kıskandın, heveslendin, ödül istiyorsun? ama biraz yaratıcı ol, hayal gücüne yakışmadı bu taklit be. mesela hazır israille geriliyor gbi görünüp kucağına oturuyorken biz türkiye yahudilerini katletmiş olalım, al sana sımsıcak gündem ve ödül yolu. * sizin cesaret nedeninizi skim lan ben kahpe dölleri! o öfkeyi biz sokacağız çıktığı yere merak etme sen. *
her acı çekenin teröristlik yapması gerektiği gibi zübük bir anlam çıkan manasız cümle.
doğrudur ama acı çekmiş olması başkalarına,daha da önemlisi analara acı çektirmesini meşru hale getirmez.
(bkz: hadi len oradan)
o acı ya kuruk acısıdır yada göt acısı. gelen koydu giden koydu nede olsa.
pkk, acı çekmiş toplumun daha fazla acı çekmesinden başka bir şeye yaramamış, avrupa ve abd için bulunmaz fırsattır.

bunu diyen kadın pazarlayıcısı hele bir söylesin italyan menşeyli silahların bu örgütte ne işi var, veya fransız, isveçli, hollandalı vs vs parlementerlerden nasıl destek alıyor pkk? bu insanlar neden bu örgütün arkasında duruyor, akıl hocalığı yapıyor? ermenstan neden pkk'yla iç-içe? ermeniler çok mu seviyor kürtleri. ciddi ciddi bu denli aptal olamazsınız, olmayın...

artık herkes kabul ediyor, kürtlere karşı hata yapılmıştır, karşılıklı hatalar birbirini kovalamıştır. ama pkk ne yapacak? gerçek barış dışında aranan yollar gerizekalılıktır veya kullanılmaktır.
(bkz: pkk çok acı yemiş bir toplumun köftesidir)
türkiye sınırlarına girişi bayram coşkusunda kutlanan bir avuç teröristin mensubu olduğu pkk için sarfedilmiş sözler. ilerleyen günlerde de tbmm'ye gideceği söyleniyor bu teröristlerin.içim acıyor, şimdi ben de pek çok acı çekiyorum bu ne olacak?