bugün

korkudan çok komedinin ağır bastığı, yer yer erotik sahnelerle dolu eğlencelik film. arkadaş ortamında gitmiştim ve hep beraber sinema solanunda kahkaha atmıştık. vallahi abartmıyorum, ben öyle her önüme gelen komedi filmini kolay kolay beğenmem fakat imdb den 4.3 puan almış film bize kahkaha attırdı. konu klasik konu ama sonuç olarak güldürdü bence puanın fazlasını hak ediyor. sonuçta esaretin bedeli gibi büyük beklentilerle gitmiyorsun, eğlencelik film olduğu afişinden belli o kadar kötülemeye gerek yok. ayrıca filmin afşinde +18 ve cinsellik yazmasına rağmen başörtülü bayanların filme girip tepki vermesini anlamıyorum. erotik film sevmiyorsan gelme kardeşim niye kınıyorsun filmi, hoşlanan var hoşlanmayan var.

ağır spoiler
--spoiler--
balıklar azıyor kızların vajinalarına girmeye çalışıyorlar. herifin çükünü ısırıyorlar. deli çocuk boş bulduğu deliklere çakıyor.

özet: am, göt, meme
--spoiler--

edit: geleceğe dönüş filminden tanıdığımız Christopher Lloyd yaşlı dedemizde oynuyor. ayrıca sahil güvenlik'ten tanıdığımız David Hasselhoff'da öyle.
(bkz: Piranha 3d)
(bkz: double d)
baştan sona saçmalıklarla dolu film. bundan bir öncekisi güzeldi ama adamlar bunu ellerindeki fazla parayı eritmek için yapmış belli ki.
am göt meme ile özetlenebilecek filmdir. evet.
çok kötü bi film. Ayy hatırlayınca bile ürperdim boşu boşuna gitti hayatımdan 85 dakika.
Yukarıdaki tüm uyarıları çok ciddiye, çok çok çok ama çoooook ciddiye alın ve bırakın izlemeyi, cd kapağına göz ucuyla bile bakmayın. Film yok o cd'nin içinde, insanların hayatından birkaç saat çalmaya programlanmış şarbon tozu var. sakın yaklaşmayın, danger, radiation, death, satan.

Dünyadaki en boktan film.