bugün

Sigara tutacağı gibi birseydir aslen.
Aldınız. Şimdi size bir de temper lazım değil mi? işte bu kadar basit.
görsel
Son dönemde pis sardım.
Hazırladım bir tane kendime.
Yatmadan içeyim.
Karnım aç bari ruhum doysun amk.
Almanyadan tütün isteyeceğim. Ne önerirsiniz deneyen arkadaşlar?
ilk kullanım sonucu yorumlarım
Skerler böyle aşkın ızdırabını. Bombok bir alet arkadaşlar. Hiçbir şey anlamıyorsunuz. Neymiş? Pipo içmekteki amaç tütün tatmakmış. Yani ciğere çekilmez ağızda gezdirilip üflenirmiş. Sigara içip somra bırakıp pipoya yanlamayı düşünen varsa gelmesin. He keyiflik fantazi olsun diye ucuz bi pipo alırsınız bilmem. Denemelik. Ama 800-1000 lira para bayarsanız yeminle pişman olursunuz. Tatminiyet de vermiyor bu arada. Kaç dakikadır içiyorum. Çek üfle misali bi bok anladığım yok. Bir de çay demledim, öyle mal mal duman tüttürüyorum. O da ikide bir sönüyor zaten. Canım sıkıldı aq. Çok heveslenmeyin brolar. He niyetine girdim alcam derseniz dediğim gibi ucuz bir şey alın içinize oturmasın. O ucuz şeyle gazınızı hevesinizi alırsınız, sonra vitrin süsü olarak kaldırırsınız durur. O kadar.
Sigaraya benzeyen içme aracı.
kullanımı belirli bir tecrübe isteyen keyifli bir aparat.
çakmağı özeldir.
Bir hevesle gittim pipo aldım. Tabi ki internetten. Fakat hiçbir yerde adam akıllı pipo tütünü yok. Neden? Çünkü içen olmadığından esnflar da almıyorlarmış. Buldum bişey pipo tütünü diyor ama. Allahtan hayırlısı.
Edit: pipo aldım, tütünü nerden olsa alırım demeyin. Mümkün olduğunca ekipmanlarınızı te'mine uğraşın. Çünkünüm yok.
Bırakma evresinde piPoya merak saldım. Alsam mı bir tane sonra yine bırakırım diyorum.
iki kısımdan oluşur. ağızlık ve çanak kısmı. ağızlık kısmı olarak melodikalara takılan siyah uzun ucu kullanabilirsiniz. çanak kısmı ağaçtan veya lületaşından yapılır. en çok kullanılan gül ağacıdır.
Bir Sherlock Holmes hayranı olduğumdan dolayı kullanmaya başladım. başlamamın üzerinden birkaç yıl geçti hala bırakamadım. eğer kendiniz yaparsanız içimini daha çok seversiniz. lüle taşından ve ağaçlardan yapılır. daha çok gül ağacı kullanılır.
başlangıç setini aldığım ama bunu tamamen öğrenebilmek için zamana ve bahçeli bir eve ihtiyaç duyduğum tütün içme aracı.

özellikle temizlik ve dinlendirme için en az iki tane bulundurulması gerekir. sigarayı bıraktıktan sonra arayıştaydım ama tütün ve tütün ürünlerinden uzak durmak en iyisi.
sherlock holmes karakterinin en sevdiği tütün urünüdür.
Fazladan pipo tütünü olup da paylaşmak isteyen yazar dostlarım mesaj kutumu şenlendirsin.

Eşit: Allah’ını seven Küba tütünü adı altında satılan o şeyi şeetmesin lütfen.
rus edebiyatının olmazsa olmaz unsuru.
Üsten otturtmalı uçtan çektirgeçli tütün şeydi. Ya uzun zamandır pipo içiyorum, bunun bir şeyler yazmak istiyorum ama üşeniyorum. Hem bilgilerimi paylaşmak istiyorum hem üşeniyorum. Bu kadar yazabildim, haydi eyvallah.
Geceleri kullanilan sey. Daha iyi dusunebilmek icin.
(bkz: bay pipo)
Tütün sağlığa zararlıdır.
görsel
yak ve zıbar.
Mola bekletir.

Süt gibi boğazına değen bir tütünle hayat verir.

(bkz: Mac baren)

görsel
Dil isirmayan, güzel ve kişi tarafından vanilyalanmis bir tütün ile yaz gecelerinde çok iyi gider.
(bkz: bay pipo)
çok cool bir alet. adamın duruşunu değiştirir yeminlen.
dumana asalet katmak bu olsa gerek.
güncel Önemli Başlıklar