1. 1.
  milanlı golcü filippo inzaghi nin lakabı
  http://www.angelfire.com/co/vip/Pippoframe.html
  1 ... juansebastianveron
 2. 2.
  soner yalçın' ın reis, binbaşı ersever in itirafları, efendi gibi okunası kitaplarından biridir. efendi' deki tarzın çok dışında sürükleyici bir kitap olmasının yanında, ilk okunduğunda "yok artık lan oha" demeye sebep olan ama düşününce mantıklı gelen olaylar zincirinden meydana gelen bir kitaptır. okunasıdır.
  1 ... fth
 3. 3.
  Soner Yalçın'ın yazdığı Türkiye'nin siyasi alanda son 50 yılını,MiT'in oluşumunu ve eski bir istihbarat görevlisi olan Hiram Abas'ın hayatını anlatan bir kitaptır.
  ... wacker marchocias
 4. 4.
  içinde şöyle bir olay geçen kitap, yarılmıştım:
  mit ajanları operasyona giderken, mercedes' in teki bunların önüne geçer, bunlar korna falan basarlar, tınmaz çok. bunun üzerine, mitçiler arabayı çevirirler, biri iner arabadakini bir güzel pataklar. öfkesi bitmemiştir, plakayı alır ve operasyon sonrası, evini tespit eder, evine gider çocuğu alıp karargaha getirip bir de orada döver. çocuk da chp milletvekilinin oğlu çıkar, puhaha.
  çok üzücü gerçekleri de içerir bu kitap. iç istihbaratın düştüğü halleri, gerek menderes' in savunmasından, gerek istihbarat başkanlarının ağzından anlatır. soner yalçın' a güvenip güvenmemek de size kalmış tabii.
  2 ... dekadans
 5. 5.
  soner yalcin ve dogan yurdakul'un,eski mitci hiram abasin yasami adi altinda,elli'ler ler sonrasi turkiyesini anlattigi carpici kitap...
  ... erotomania
 6. 6.
  surukleyici guzel kitap.. yakın tarihimizle ilgili bilgilendirmeyi hedefleyen genel olarak 60 ile 80 yılları arasında ve sonrasında ki turkiye'yi kapsayan 521 sayfalık siyasi kitap.
  1 ... lucky strike
 7. 7.
  'bu kitapta anlatılanlar tümüyle gerçektir..adı geçenler gerçek kişilerdir..olaylar,tanıkların ağzından aktarılmıştır..işte 'mit'in gayri resmi tarihi..'

  Hiram abas'ın yaşamını anlatır..okunası kitaptır..

  1.baskısı aralık 1999'da yapılmıştır..
  ... nyks
 8. 8.
  hiram abas'ın kankası olan mehmet eymür'den alıntılara sıkça yer verilmiş olan kitap.
  1 ... pablo escobar
 9. 8.
  11. (bkz: hiram abas)
  1 ... alkinza
 10. 9.
  bu kitapta anlatılanlar tümüyle gerçektir. adı geçenler gerçek kişilerdir. olaylar, tanıkların ağzından aktarılmıştır. ünlü mit'ci hiram abas'ın hayatı anlatılmaktadır.
  2 ... intelectual