bugün

Güzel gurup ve sarkilarida guzel. Ama tum parcalari bana ayni geliyor be. Vokal farkli seyler denese biraz keske.
"Yalandan da olsa, ne güzel güldün o akşam bana"...
Intihar ederken dinlenirse vazgeciriyorlar.
Yeni albümü kediköy çok şirin olan gruptur.
Dinlenilesi grup.
kediköy albümü üzerine bir değerlendirme:

http://rubininki.blogspot...rini-soylemeye-devam.html
(#31555296)
kavak yelleri .
çay bahçesinde oturup bir yandan çay içip bir yandan dinlediğim müzik grubu.
Adını her duyduğumda lanet ettiğim grup. Hem kişilik hem de müzik olarak kalitesizler.
Beni sen inandır şarkısıyla iyi bir dönüş yapmışlardır.
Şarkılarını dinlerken adeta zamanda yolculuk yapmanıza ve içinizde sakladığınız tüm gizli duyguların ortaya çıkmasına sebep olan müzik grubu.
Sesiyle huzur veren ve geçmise kisa süreli bir dönüş yaşatan gruptur.
(bkz: yitirmeden)
yeni albümü çok guzel olan grup.
dinleyiiin. dinletin.
Çok dinlenilesidir.
Durup düşünmeye zamanin olur mu?
Yitirmeden anlamaz insan, sevdiklerin yolun sonunda.

Sonuna gelicem Demiyorlar birden gidiyorlar Özür dilerim , beni affet , keşke kalbini kirmasaydim gibi nice keskelerle gidiyorlar . Üzmeyin Sevdiklerinizi özellikle annenizi ve babanızi .
iç bayan bi solitin olduğu grup. bi sevemedim bu bayhan kılıklıyı.
isminin hakkını veren müzik grubu.
Akın eldes türkiyedeki en iyi gitaristlerdendir.. bass gitar ile bile efsane sololar attığına şahit olmuşumdur..
kavak yelleri dizisinin jenerik müziğiyle tanıdığımız, alternatif rock türünde müzik yapan türk grup.

mazisi 13 yıla dayanan, şu sıralar kaliteli ve az dinleyicisi olan pinhani, bu süreçte birbirinden güzel 4 albüm çıkarmıştır.

(bkz: inandığın masallar)
(bkz: zaman beklemez)
(bkz: başka şeyler)
(bkz: kediköy)
(bkz: hele bi gel) buna güzel bir örnek olabilir.
bıkmadan dinlediğim şarkılarından biri de "yıldızlar ve ben nasıl büyük adam olucam"
2. söylediğim şarkısı tabi eskiden daha bir anlamlıydı ama olsun yinede gidiyor * .
Beni sen inandır isimli şarkısına bayıldığım grup. Kaç sene önce kavak yelleriyle tanıdığım, böyle yumuşacık şarkılar yapan, bozulmamış pek bir sevilesiler. Ama bu son albümlerindeki beni sen inandır şarkısı ayrı bir güzel.
En çok da;
hikayem senle başladı,
Senle devam etsin.
Beni sen inandır.
Dinlerken içinizde huzuru tam anlamıyla hissedebildiğiniz müzik grubu.