1. 1.
  genelde sabahın köründe kalkıp ormanlık veya gussel bi parka gidip mangal yakılıp sonra tıka basa et vs tüketilen eve dönüncede huzurlu yorgun ve mutlu ettiren hadise.. ayrıca pikniklerde her zaman birşeyler unutulur gerek gidilirken gerek dönüşte akla gelirr..
  1 ... picnick
 2. 2.
  çizgili pijamasini , atletini giyip gitmesi ve mangal yakip,raki içmesine verilen ad *
  ... dreamylife
 3. 3.
  (bkz: uludag istanbul piknik yapıyoruz zirvesi)
  ... arjen robben
 4. 4.
  sinemada bile yapilan birşeyyy.
  sinirleri bozuyor .....
  ... dreamylife
 5. 5.
  ata sporumuz
  4 ... aabi
 6. 6.
  genellikle güneşli pazar günleri yapılan bir eylemdir.bu etkinlikte, mavi çizgili pijama ve atlet kombinasyonunun revaçta olduğu gözlemlenir. bu kombinasyona uyan kişilerde muazzam göğüs kılları göze çarpar. şahin veya doğan marka arabalara 15 kişi binebilme özelliğine sahiptirler bu kişiler.
  2 ... dirty
 7. 7.
  eti'nin çok lezzetli bir bisküvisidir.
  2 ... gerko
 8. 8.
  çoğunlukla ormanda ateş yakmak yasaktır tabelasının altında mangal yakanların yaptıkları zevki ve eğlenceli aktivite.
  1 ... t square
 9. 9.
  kırlarda yemek yemeye denir. arılar reçellere dadanır, üstünüze böcekler gelir falan. yediğiniz yemek burnunuzdan gelir...
  ... gary
 10. 10.
  piknik bir bağımlılık gibi birşeydir.küçük yerlerde pek sorun olmaz yeri pikniğin.mezarlığın karşısındaki küçük yeşillik alanda bile mangal yakabilirler. (bkz: afyonkarahisar).anneler genelde piknik için en ideal insanlardır.çünkü kekleri yapan etleri hazırlayan ve sonunda plastik tabakları bile yıkıyan onlardır.babalar genelde alkol alıp bütün hafta sergilemedikleri sevimli ifadeyi takınırlar.çocuklar ise pikniğin bir numaralı insanlarıdır.top oynamak bir gelenek hamak kurmak ileri derecede piknik insanı demektir.anneniz babanız çalışıyorsa, hayatınız boyunca liseyi ünivertisteyi değil,piknik yapmayı özlersiniz.piknik yapamayan çocuklara üzlürsünüz.gerçekten çok büyük bir lüksü yaşadığınızı kimbilir ne zaman anlarsınız.
  ... tambirleydi