bugün

görsel
görsel
Van persie ler,emre ler vb. Çirkefler Beşiktaş a bilenemez artık. afedersiniZ ama pepe bu işin patronu olarak acımaz. gelmesini de efendi bir beşiktaş taraftarı olarak canı gönülden istiyorum.zaten burası real değil Beşiktaş ters hareketinde kırmızıyı gösterir hakemler.rahat olun adamın kalitesine odaklanın.
enteresan şeylere kafa yormayın gt gt gt gt.
real madrid gibi bir takımda 10 sene oynayan geçen sezon 15 maça çıkan stoper.

bazı hokkabazları çıldırtıyor. soyunma odasında takım arkadaşının ağzını burnunun kıran adama laf edemeyenler gelip burada duyar kasıyor.

bir tanesi de "emre yerde adam mı tekmeledi" demiş. pepe üzerinden emre yi aklamak nasıl bir kafa yapısı anlamadım gitti.
siyahi bir adama "fucking nigga" demenin anlamı "nerede yandın bu kadar mübarek" demekte biz mi bilmiyoruz?

taş gibi stoper. eğer gelirse oyuncularınızın ayağını eline verecek. bu kadar korkmayın.
Rvp gibi bir adamı çirkefleştiren ve bununla gurur duyanların diZlerini titreten adamın olası transferi.
hayırlı olsun. çok güzel oldu çok.
görsel
Bu adamın türkiyedeki hakemlerle beşiktaşa yararından çok zararı olur.
gelirken iki ekmek alsın bari.
gelirse rakip takımlara büyük avantaj sağlayacak top tepici.
fikret bekledi bekledi ve turnayı gözünden vurdu. beşiktaş'ın en büyük ihtiyacını bir dünya yıldızı ile giderdi. gerçekten tebrik edilmesi gereken bir transferdir.
futbolu karakter oynamaz. oyuncu karaktersiz olsa da iyi oyuncu olduğu gerçeği değişmez. adrianoya sevindiğim kadar sevindim. snider ve drogbaya ayrıca muslera ve alexe de sevinmiştim. ligimize kalite katacak.
fiziki yönlerden iyi transfer gibi gözüksede beşiktaş ın bu sezon göreceği kırmızı kart sayısını artıracak olan transferdir.
Türkiye'de lugano ve melo bile kart görmedi. Pepe hiç görmez.
renklileri üzmüştür..
Kap ver lan ibibik.
al işte şimdi de yarın gelecek diye haber çıktı. sabahtan beri uçak izleyen çocuklardan utanın be yavşak herifler.
Grup aşamasında real madrid ile eşleşme ihtimalini artırmıştır.
(bkz: kaderin cilvesi)
formayı giymesiyle birlikte artık kesinleşmiştir. hayırlı olsun.

https://pbs.twimg.com/med...DD6pxAtUIAAc0UM.jpg:large
Formayı giydiiiiiiii....
bizim Skrtel'e yaşlı diyenler 40 yaşındaki adamı almış.
Omrumde bjk'nin hicbir transferine ozenmedim ama Pepe farkli.. oncelikle piskolojik olarak 1-0 onde baslatir adami.. Melo ve Lugano gibi...
Klasik yabancı futbolcu vakası.
Avrupa da 30 yaşından sonra değerleri düşüyor onlarda yaşlanmaya yakın salak bir türk takımına kapak atıyor .
Geldi lan pepe beşiktaşımızda. 3. Peşpeşe şampiyonluk hayırlı olsun diyelim mi ?
Şilaya yazık olmuş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar