bugün

Bence yaşını sorun eden renkliler tarafından Pişman edilecek kişi. Pepe aralıksız 10 sene oynamış Madrid'te Bu adam kötü olabilir mi ?
boş transfer diyorlar ama şenol hoca adam eder.
Olum bunlar yanlış ronaldo'ya come to beşiktaş yazan tayfa değil mi ahahahahaa. Bir takımın taraftarları ancak bu kadar rezil edebilirlerdi kendilerini amk. Transfere gelince. Beşiktaş bol çingeneli, çirkefli, kekolu kadrosuna haşmetli bir orospu çocuğu daha kazandırmıştır.
Suyunu çıkardınız artık. Ne pepeyemiş be.
Come to Beşiktaş tayfaya laf atanların hepsi şimdi ben arfa'ya come to cincon, Sneijder' e de come to fenev yazıyor.

Kimsenin bok atmasıyla değişmeyecek iyi transfer.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/1469799/

bunu kim paylaşıyordu peki? dönek gavatlar sizi.
mallaşanların daha uzun süre etkisinde kalacağı aşikar transfer. amk pepeye forma giydiriyordunuz şimdi bok atıyorsunuz. * ne adamlarsınız valla ölüyorum gülmekten. bu sene de lig çok güzel geçecek anlaşılan.

görsel
agresiflik olayını şenol hocanın çözebileceğini düşünüyorum. bu adam bize realden geldi. dünya kadar büyük maç tecrübesi var bir kere. özellikle kritik maçlarda derbilerde kendisinden performans bekliyorum. şampiyonlar liginde de takımın savunma yükünü rahatlatacaktır. beşiktaşın zaten oturmuş bir kadrosu var. kim giderse gitsin yeri doldurulabiliyor. hem zago da kaç yaşında gelmişti ama başarılı oldu. büyük bir ihtimalle ligi domine eder 3. şampiyonluğumuzu kutlarız bu yıl. avrupa da da ileri bir seviyeye geliriz diye düşünüyorum.
Renklileri uzmustur.
bir fenerli olarak sevindim. pepeyi izliycez abi. beni şimdiden yeni sezonun heyecanı sardı. keşke takımlarımız şöyle bi kaç oyuncu daha alsada derbiler şampiyonlar ligi kıvamında geçse.
gençleştirme operasyonu yapan beşiktaşın yeni taze çıtırıdır.
bjk 20 yıl stoper sıkıntısı çekmez.
Pepe'nin Beşiktaş'a transfer haberini öğrenen şila Galatasaray'a transfer olmak için gerekli kişilerle görüşme yapılması bekleniyor. Trt çocuk henüz resmi açıklama yapmış değil.
keloğlan da gelirse tamamdır.
iki maç kırmızı kart görüp 10 maç kaçırdığında göreceğim maliyet hesaplamalarınızı.
drogba galatasaray'a gelince resmen kıskançlıktan çatlamıştım.
roberto carlos fener'e gelince sinirden alt dudağımı ısırmıştım.
kabul edin lan renkliler bu sefer biz fena koyduk.
ligimize gelmiş en iyi ve en kariyerli stoperdir.
renkli takım taraftarlarlarını ağlatan transferlerden biri.

mario gomez gelince ne yapacaklar merak ediyorum.
Beşiktaş taraftarının kalitesini ortaya koyan transfer, babanız beşiktaş ne lan amına koduğum, sen beşiktaşa ne verdin ki, kimsin ki bi oturup düşündün mü, babamız beşiktaşsa da sana noluyo yani sen beşiktaşı sevmekten başka ne verdin o transferlere falan bi katkın mı var, otur üsturupluca sevin görgüsüzlüğün mide bulandırıyor, yaşınız ortaya çıkıyor, hayattaki tek başarınız takım tutmak galiba.
Şuursuz fetösaray taraftarının dursun un pepe ye 5m€ teklif etse de kabul etmeyeceğini bildiği için haddini bilmeyerek pepe transferini eleştirmesi komik.real in efsanesi guti reiz geldiği zaman neden durgundunuz? şimdi neden şanlı kartala saldırıyorsunuz?
Cevap çok net çekemiyorsunuz ama bişey olsa 3. Yıldızı mehmet ağar desteğiyle almadık.
Ötede oynayın.
valla tinerciler iyi transfer yaptı . yaşı 34 ama fiziği çok iyi ve dayanıklı. hayirlli ola.
Şuursuz Beşiktaş fanatiklerinin Galatasaray ve fenerbahçe' ye hakaret ederek kutladığı transfer. Yahu neden transferle alakası olmayan takıma küfrediyorsunuz ki ? Sonra " bize tinerci demeyin " diye ağlıyorsunuz. Rahat bırak galatasaray' ı, fenerbahçe' yi efendi efendi sevin işte. Sırf bu tavrınızdan ötürü düşüş yaşayıp başarısız olmanızı istiyorum. Çok antipatik oluyorsunuz.
transfer yaptıysan yaptın kardeş de diğer takımlara, rakiplerine hakaret etmek neden?
Galatasaray 3. yıldızı taktığında bazı beşiktaşlı futbolcular prima kullanıyordu.

https://twitter.com/sco19...status/868870742317953024
sabah çocuğunu okula götüren bjk li babalar;
https://www.youtube.com/w...E8ig&feature=youtu.be
Şuşu da yakında kadroya dahil diyorlar hadi hayırlısı..
bir galatasaraylı olarak beşiktaşa ve türk futboluna hayırlı olsun. bu tip isimler ligin kalitesini artırır, seyir zevki daha yüksek bir sezon geçirmemizi sağlar. bu sene lig bütün takımların yaptıkları transferlere bakılırsa sağlam ve çekişmeli geçecek.
beklenendir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar