bugün

Yanlış anımsamıyorsam 80li yılların sonunda ya sa 90ların başlarında kurulmuş Türkiyenin en ünlü Rock gruplarından birisidir. Bu grubun Özellikle sonsuz şarkısı güzel gelir bana. Ayrıca kısa denebilecek süre önce ümit yılbar adlı bir üyesinin 90lı yilların başında askerde iken şehit düştüğünü öğrenmiştim. Toprağı bol olsun
Bu gün Çanakkale'de konserinin olmasına karşın üzüntü ile çalıştığım için katılmayacağım türk metal grubudur. Mesaiye gelirken arabalarda bas bas çalması ilk başta konserlerinin olduğunu unutmam sebebi ile beni " vay be... Ne kadar metalci varmış yalnız değilmişim." Şeklinde şaşırtsa da işe geldiğim anda aklımda beliren konser afişleri beni baya bir derinden etkiledi...

iyi eğlenceler sevgili Çanakkale'm ...
ustalık işleri "ölümlü" olan köklü rock/metal grubu. For Those Who Died Alone'un da yeri ayrı tabii.
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş.

Olmamış, asla da olamayan metal grubu.

(bkz: mezarkabul)
bugün çıkan pride isimli teklisi önceki iki teklisinden çok daha iyi olan grup. bu sefer olmuş dedirtti.
Anatolia ve bir şarkısından başka iyi sound yakaladıklarını düşünmediğim grup.

*türkü, ilahi yada ortadoğu melodisi dinleyecek olsaydık metal müzik değil türkü ilahi yada ortadoğu melodisi dinlerdik.
kalbim dadaloğlu pentagram demiştir zamanında orkundk efendi. (ottoman techno) kendisini pek beğenerek dinlerim ve takip ederim. hürmetler.
bir ve geçmişin yükü parçaları efsane olan grup.
yeni çıkardıkları şarkılar vasat seviyede olan, zamanının harika metal grubu. bu düzen yıkılsın uyumsuz ve kötü bir parçaydı, 1 saat önce çıkan sur daha iyi ama tatmin edici değil. metal müziğin olmazsa olmazı palm mute tekniğini kullanmayı unutmuşlar gibi geliyor.
süper bir nostalji için metal saati :
https://www.youtube.com/watch?v=pKAvu0htkdI
Türk Metal gurubu arasında en yüksek gurur performansı olan nadide.
Örneğin ; mezar kabul.
5 köşeli yıldızdır,Latince de penta 5 anlamına gelir...
En son birkaç ay önce Kadıköy dorockTa dünden bugüne bütün üyelerinin olduğu canlı performansını izlediğim grup. Demir Demirkan’ın soloları ve ogün sanlısoy’un yaşayarak söylediği şarkılar grubun neden efsane olduğunu hatırlattı tekrardan.

Ek olarak popçular dışarı
17 ocakta ankara milyon performanceda konseri olan gruptur. Gidecektik lakin bu ay erken fakirlestik. Ilgililerine duyurulur.
Ah baba ah. Milletin babası pentagram dinleyip elit elit takılıyormuş sen de anca sikimsonik karadeniz kanallarından gıygıygıy kemençe dinliyordun amk.
Türk olmasına rağmen halen bilinmeyen gurup.

Daha önce yazmıştımtır.
Biz Milletin derdi marjinal görünmek en dip bilinmedik sanatçı ve gurup varsa onu takip etmek.

Bak ben bunu dinliyorum o kim haberi bile yok.
Güzel şarkıları vardır. Bunların başını uzakta, sonsuz ve bir çeker. Şeytan bunun neresinde şarkısı ise grubu tanımamı sağlamıştır. Bakmayın bok atanlara eğer türkçe rock seviyorsanız eminim bu grubu da seversiniz.
şeytan bunun neresinde coveri harika ötesi olan grup. kalite akar. aksini iddia eden fedocüdur.
yıllaar yıllaar önce ygs den 1 gün önce gece vakti "ölümlü" isimli şarkılarını dinleyip uyumuştum, ertesi gün sınavda hiç durmadan çaldı bu şarkı kafamda aq, çok sövmüştüm kendime.

"gel artıııık gel artıııık anlaaaa ölümlüğğ ölümlüğğğ bu dünyaağğğ"
Ülkemizin en underrated metal grubu.
Türkiye'nin En iyi en kalite bir metal grubudur.
Türkiye'nin en iyi müzik grubu olmasında geriye kalan tüm grupların etkisi olan müzik grubu.

Türkiye'deki müzik grupları o kadar leş ki Pentagram çöpü ülkenin en iyisi sayılabiliyor.

(bkz: Kötünün iyisi)
müzik grubu galiba?

yanılıyorsam bilgilendirin lütfen..
görsel
new york, london, austin ve berlin'de şubeleri bulunan dünyanın en iyi tasarımcılarını barındıran tasarım stüdyosu.