bugün

Oldukça meşakatli bir ameliyattır. 1 ay boyunca ereksiyon olmamanız gerekir. Oldu mi babalara geldiniz demektir.

(img:#604993)
(bkz: açmayın beyler korkunçlu video)
bildigim kadariyla bir cesit doku ve kas ekleme ameliyati var fakat yaygin olan cinsi penisin kok kismini biraz daha disari cekmek.

cok fazla bi ilerleme kaydedilemiyor. cektiginiz aciya gercekten degmeyecek bi sey.

penis buyutme gunumuzde erkekteki en buyuk estetik kaygisi. kadinlarin bu yonde surekli shaming yapmasi, buyuk penisin ilahi bi kudret gibi aksedilmesi ilkel toplumlardan bu yana suregelen bi sey.

12-17 cm arasi penisler normal penislerdir. bu konuda yapilan shamingleri sallamayin. zira vajina genislemesi kadinlar arasinda cok yaygin bi durumdur. fakat bu normal olan vajina genislemesi durumunun faturasi erkeklere kesiliyo. keza 20 cm ustundeki penisler sadece kadinlara estetik olarak zevk veriyo. seks esnasinda buyuk penis kadin icin kabusa donusebiliyo. fakat erkege yonelik shamingler sonucu kadin buyuk penisin bi ayricalik oldugunu ve cani acisa da ona hizmet etmesi gerektigi gibi eril bi algiya dusuyo.
(bkz: hakan23cm)
görsel
Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmuş bankacı bey.
Instagram da damat dolgusu gördüm kalınlaştiriyorlarmis. https://www.instagram.com...mc/?igsh=YzZwaXVldHUwam84
pantolonuna patlıcan sokan dayıyı akla getirendir.
Tekirdağ olduğu için aklınıza ben geliyor olabilirim.

Ben değilim arkadaşlar.
(bkz: hakan 23cm) ameliyatsiz doritos kasıyla hallediyormuş)
Bunun işe yarayanı var. Sermayeyi alttan kalça kemiğine bağlayan kas gibi bir şey var, onu kesiyorlar. Alet uzuyor ama iktidara yürüyüş sırasında başka sıkıntılara neden oluyor. Yaprak sarmasıyla yarışmayan birinin bu toplara girmemesi gerekir.
3 cm için ameliyat olmaya değer mi? Ha 10cm ha 13cm.
Basketbol uzatıyor diyorlardı ne oldu acaba.
Penis büyütmek için ameliyat yapıp yanlış kaynamış zigoma arkını düzeltmeyen tıbbın wq.
Kısaysa ağırlık bağlayın kökünden. Uzar. Sonra 18-19 santim penisim var diye mutlu olursunuz boş yere.
Niteliği itibari ile bir “eser sözleşmesi” dir. Zira süreç değil “sonuç” garanti edilir. Uyuşmazlığın görüleceği yer tüketici mahkemesidir.
Tüketici mahkemesi’nin kanıtla çalışacağını düşünerek epeyce eğlendim.

Teşekkürler 0 0 7…
Yapılmaması gereken bir ameliyat türü.
Zira boy değil işlev önemli efenim.
Penisi uzattığınızda veya kalınlaştırdığınızda, kalkması gereken kısım ağırlaşacak. Bence ereksiyon sorununa yol açar. O kadar fazla ağırlığı kaldıracak damar ve kan dolaşımı lazım.
Kalp sorunları bile çıkabilir.
Tabip değilim tamamen sallıyorum.
10 operasyon gecirsem de yetmez. Guzel kizlar fav.