bugün

akasya durağı dizisinde usman aga nın kızını oynayan, seksiliğinden etkilenip yaptığım araştırmalar sonucunda, şarkı söylediğini de öğrendiğim, ondokuz yaşındaki lolita görünümlü hatun.

ayrıca youtube da mini etekli bi hali vardır ki, kalp hastalarının uzak durması gerekir.
Amerika'daki arkadaşımın görünce google'a girip hakkında araştırma yaptığı kız. o derece de yani.
--spoiler--
istanbul doğumlu olan şarkıcı, 1989 doğumlu. 4 yıl evvel bir müzik kanalında keşfedildi. Şu ana kadar 2 kaset çıkan Sönmez, Bu Gece Ay Var ve Kapak Olsunalbümlerinin ismi oldu. Şu sıralar Kanal D televizyonunda ki yaz dizisi; Akasya Durağında oynamaktadır. Dizideki ismi ise Dilek.
--spoiler--
ben üniversiteye giderken bu güzel kızımız mmc adlı kanalda vj'lik yapıyordu. şimdi bazı sitelerde özgeçmişini okuyorum da ''özel bir kanalda vjlik yapmış'' deniliyor hadi sıkıyorsa kanal adı verselerdi ama yok! çünkü onu o zamanlardan tanıyan kimse yok.
sonra mansur ark'ın bir klibinde dansçılardan biri olduğunu bilen var mı? yok.
hatta birkaç ay öncesine kadar kaset yaptığını bilen bile yoktu.
hıncal uluç'la nasıl tanıştı bilmiyorum ama o'nunla tanıştıktan sonra ününe ün kattığı kesin. dile kolay, ne kadar beğenmesek de çok okunan bir köşede sırf sizin için bir gün ayrılıyor. bir de bu olayın bende yaşattığı hayal kırıklığını düşünün.
beyazıt öztürk bir roportajında televizyona çıkıp ünlü olduktan sonra kendisini radyo zamanından tanıyanların adeta küstüğünü söylemişti. işte ben o küsen kitlenin de içindeydim. hani size de olur mu bilmiyorum, birini fazla ünlü olmadan tanırsınız sonra herkes tanıyınca bozulursunuz. bana öyle oluyor. en azından bir süre oluyor sonra toparlıyorum kendimi.
işte pelin'de de böyle. ulan ben tam ''vay pelin akasya durağı'nda oynamaya başlamış'' dedim, tarzımla alakasız da olsa sırf iki sahnede göreyim deyü diziyi izlemeye başladım falan. internete bakayım ne alemde dememle dünya başıma yıkıldı. kendi adına bir sitesi olmasının yanında iki adet fun club sitesi neyin kurmuşlar. ben daha ohaaa diyemeden bir de baktım forumlarda tartışılır olmuş. derken öldürücü darbeyi sözlük vurdu.
adamlar başlığını açmış vay efendim ne güzel kız, vay efendim ne tatlı bakıyor bilmem ne!
eski alışkanlık önce bir küstüm. sonra kendime geldim.

hani böyle şöhret olmaya çalışan her güzel kız ''önce iki boktan şarkıyla bir kaset yapsam sabah programlarına katılırım, sonra dandik bir gece kulübünde haftada iki gece sahne alır köşeyi dönerim'' diye düşünür de şarkı söyler ya pelin öyle değil dostum. ben kasedini dinledim şarkıları da öyle şarkılar değil. sesi de kötü değil.

bu kız şimdi 19 yaşında olduğuna göre ben kendisini 14 yaşından beri tanıyorum. komşum olmasından dolayı.
inşallah bahsedildiği gibi filmlerde oynar, geleceğin yıldız adayı statüsünden yıldız statüsüne yükselir.

bu arada bizim mahalle de ünlüler çiftliği'ne döndü mübarek. ben de zamanında diş macunu reklamında oynamıştım bir allah'ın kulu da yolda görüp tanımadı. bana da benim gibi iyi niyetli komşular lazım.
haber aktüel'e verdiği röportajdan sonra ün salan genç oyuncu http://www.haberaktuel.co...KAYETCI-haberi-85144.html
dizide gördükten sonra google'a girip hakkında bi ton arama yapmama neden olmuş, hayvani bir güzelliğe sahip 19 yaşındaki hatun kişisi.

http://www.pelinsonmez.ne...Album1/Large/frm00005.jpg

http://www.pelinsonmez.ne...Album1/Large/frm00009.jpg

http://www.pelinsonmez.ne...Album1/Large/frm00023.jpg
guzeller guzeli.
şu an kanalları gezerken bi dizide rastgeldiğim mükemmel güzellikteki insan. Bende hemen hakkında araştırmalar yaptım. Herkesi aynı şekilde etkilediğini düşnüyorum. ayrıca:
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça) (kendinizi egonuzu çıkararak yalandan teselli edininiz).
türkiye'de güzel bulunan ve popüler olan bayan portföyü düşünüldüğünde hala nasıl çok popüler olamadığını anlayamadğım oyuncu. minyon vücut, çekici bir yüz ve özellikle süper göğüslere sahiptir. hatta eğer şaibe yoksa göğüsleri balon kadar şişkin, füze rampası kadar dik görünmekte...
yüzü o kadar güzel olmasa da geri kalan her yeri çekicidir.hani dizide başka güzel olmaz da en güzeli olarak bu sivrilir ya, kötünün iyisi yani.
akasya durağındaki felaket derecedeki çirkin kız. alnı havalanı kadar geniş. nasıl başarıyorsa bir takım erkekler tarafından beğeniliyor. son zamanlardada murat dalkılıç tarafından. fotoğraflarına bakılırsa murat paşamızın neden birlikte olduğu ortada. evlenilcek değil eğlenilcek kızlardan yani. her an az sonra soyunucam bakışlarıyla ünlü olma potansiyeline sahiptir kendisi.
kendi "resmi" web sitesinde yer alan, işte tam da şu linkteki http://www.pelinsonmez.com/ps.php?c=galeri fotoğraflarıyla beni kırıp geçirmiş olan oyuncumsu şarkıcımsı bir T.C vatandaşı. Naparsın.
Verdiği pozlarla bana erotik web sitesine girmişim gibi hissettirmiştir. işin kötüsü annesinin ayakkabılarını, kıyafetlerini giyip ruju dudağına taşıra taşıra süren küçük kız çocuklarına benzemiş olan kişi.
google görsellerden hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda akasya durağı adlı diziyi izleme kararı almamda etkin rol oynamış olan oyuncu. dosta güven düşmana korku salan bir bakışı vardır.
1,60 boyundaki oyuncu.
murat dalkılıç'ın ayşe özyılmazel'den önceki sevgilisi. attan inip eşeğe binmek bu olsa gerek. binmek derken mecaz anlamda, lafın gelişi yani.*
bu entryi okuyacağını biliyorum sözüm sana. kızım sen manyakmısın bu ne seksilik azıcıkta diğerlerinede bıraksaydınya.

http://www.pelinsonmez.com/ps.php?c=galeri#
bacakları ve webmaster ı yetersiz olan zat-ı hatundur.
bir ceylan, kader havası sezdiğim kızdır sebebini bilmeden.. ayrıca güzel değildir güzel gözükmek için çok uğraştığı için insanlar kalbi kırılmasın diye güzel diyor kanımca..
şarkıcı murat dalkılıç ın uğruna ayşe özyılmazel i terk ettiği sevgilisidir. kısacası hem eski sevgilisi hem de yeni sevgilidir.
dış politika uzmanı. bir cümlede söker...
20li yaşlara yeni girmiş aptal kız modeli.
sallanmayı seven kız modeli.
taş gibi hatundur yalan yok.
okanın ağlatmasına az kalmış kız modeli.
cümlesine hep garip mahsun bir ifade başlayıp sırıtarak bitiren, kendini ifade etme konusunda yetersiz aptal kız modeli.