bugün

idam cezası gerektiren suçtur.
tecavüzcüyle eş değer değildir. sizin bir uyarıcı karşısında kendinden geçmeniz akli bir süreç değildir. nitekim bir kişi hayvan karşısında da bu istekleri duyabilir veya kendi cinsine de duyabilir, ölüye de duyabilir ne biliyim çocuğa da duyabilir. sen nasıl kadına istek duyduğun için bütün hetoroseksüelleri tecavüzcü olmakla suçlamıyorsan o halde pedofilileri de tacizci veya tecavüzcü olmakla zorlamayacaksın. çünkü bu hormanal eğilimlerin bir akli yanı yoktur. ayrıca çevrenin buna etkili olduğu söylemi de bana boş geliyor. hormonal kesinlik çevreyle çıkamaz. bunu demek açlık hissi besin görünce ortaya çıktı demek kadar komiktir.
Vahşet,insanlığın başına gelmiş en korkunç şey,yok olması gereken yaratıklar.
Kendinden konum, para, Ün, egitim kisacasi konum olarak altta kalan birey veya bireyleri sadece ego tatmini icin ezen insan.
Lgbt paravanıyla adi batı'nın öncülüğünde zamanla normalleştirilecek hastalık.
Şu flood'da her şeyi çok güzel anlatmış. Üzerine Denilecek laf yok.

#Çocukları kim koruyacak!? (flood)
https://mobile.twitter.co...tatus/1146768052400381953

Edit: gizli pedofililer var galiba sözlükte. Flood'da her şey apaçık ortada. Eksilemeniz bir şeyi değiştirmez. Şu an çocuklar cinsiyetsiz toplum projesi için kullanılıyor. ilerde pedofili normaldir diyecekler. Bu pedofililerin hepsini tespit edip sallandırmak gerekir.
lgbt karşıtlarının topyekün sarıldığı cinsel sapkınlık.

suç mu?
suç.
ancak birileri bu durum incelensin dediğinde bu normalleştirmek değildir.

hukuk suçluya ceza verirken suçu oluşturan unsurları, suça eğilimi arttıran faktörleri de bulmak zorundadır. çünkü verilen cezaların amacı kişiyi tekrar topluma kazandırmak üzerinedir. asalım gitsin bu ibneleri diye önüne geleni ipe dizerseniz ne bu tip vakaları azaltırsınız ne de sağlıklı bir hukuk sistemi kurarsınız.

imamoğlu istanbul'u kazanınca akp'li tiplerine aklına bu onur yürüyüşleri ve lgbt geldi. daha önce aman partiye zarar gelmesin diye susan tipler şimdi hep bir ağızdan ama lgbt'ler pedofiliyi normalleştirecek yeaaa diye zırlıyor.

ki bunu diyenler çocukları çok düşünen, çok koruyan tipler olsalar ne ala?

kimsesizler cumhuriyeti kitabında ismail saymaz çok iyi anlatır kuran kurslarında tacize, tecavüze uğrayan çocuk olaylarının üstü nasıl dini bütün kişilerce kapatılıyor.

o yüzden lgbt başka bir olay pedofili bambaşka bir olay.

arasında bağ kurmaya kalkmak boşa çabadır.
Ahlaksız ikiyüzlü batı'nın zamanla normalleştirmeye çalıştığı hastalık. Cinsiyetsiz toplum projesi için kullanılan çocukları kim koruyacak?

#çocukları kim koruyacak!? (flood)
https://mobile.twitter.co...tatus/1146768052400381953
türkiye'de yanlış anlaşılan kavramdır.

0-11 pedofili
11-14 hebefili
14-18 ephebofili

yani çoğu insan yanlış kavramları kullanıyor.
(bkz: spotlight) filmi.
18 yaşını geçmemiş bir bireye ilgi duyan herkes pedofilidir.

18 yaşıni geçmemiş birine sigara ve içki bile satmiyorlar hala anne baba iradesi altında.
işte bunlar hep yokluk.
Orospu çocuğu davranışı.
görsel
Bunların katli vaciptir.
Amk pedofilisinin kendini avutuşuna bak hele. Daha geçen gün femboy boku altında erkek çocuğunun fotoğrafını paylaştın, "geceye bir güzel bırak" diyerek. Geceleri oğlan çocuklarını düşlemek de bir icraat değil mi lan? Sonra bakarsın uzaktan, sadece baktım dersin.
Bir adım sonra ellersin "sevdim ya, tecavüz etmedim" dersin.
Sonra ne olur? Hep bir adım ileri.
Buraya gelip süslü sözlerle bunu masumlaştırmaya çalışmak falan ne ayak? Hastalık da suç da değilmiş. S.ktirin gidin ya, ruh hastaları.
O entryi artılayanların da amk. Sizin sözde saygınızı da sizi de s.kerler inşallah.
Hasta orospu ç*cuklarıdır.
Devlet eliyle itlaf edilmeleri gerekir. Bir hamamböceğinin yada tahtakurusunun hayatı tartışmasız şekilde bunların hayatından daha değerlidir. normal tecavüzcü, cinsel tacizci falan hepsi tamamen aynı yaratıklardır.

*Yıllar önce babam dükkanımızda ona yardım etmemi, kapının önünü süpürmemi ama toz olmaması için önce su dökmemi isterdi. yaz günlerinde karınca gördüğümde önce karıncaların olmadığı yere döker onların kaçmasını bekler öyle süpürürdüm. Şimdi olsa gene aynısını yaparım. Ama aynı benim imkanım olsa bu yaratıkların ipini gözümü kırpmadan çeker, devlete gönüllü cellat olurdum. Katillere, sapıklara, tecavüzcülere...
görsel

Birincisi; Bu mu ergenliğinin sonunda amk?
ikincisi; önemli olan bu çocuğun yaşı değil, yarattığı izlenim. Kızsı fakat çocuksu bir kız izlenimi var. Bu çocuğa hallenen bir kız çocuğuna da hallenir ki zaten açıklamaların da bunu destekliyor.
Ayrıca alttaki sadeliğin azameti denen de "güzel fotoğraflardır" falan yazmıştı. Değiştirmiş.
Bal gibi ortada ne olduğunuz. Linç yiyince boş yapmayın.
Öylelerini yağsız kazığa oturtmak lazım idam falan kurtarmaz .
0-17 yaşında insanlara duyulan her ilgiyi aynı pedofili kefesine koyma eğilimindedir toplumumuz. fakat terim ayrımını yapmak önemli çünkü 0 yaşında bir çocuğu becermek ile 17 yaşındaki bir genç ile ilişki hiç de aynı şey değilidir.

(bkz: infantophilia), bebeklere duyulan ilgiye verilen addır. 0-5 yaş aralığı.

çekirdek pedophilia, ergenlik öncesi çocuklara duyulan ilgiye verilen addır. 5-12 yaş aralığı.

(bkz: hebephilia), ergen çocuklara duyulan ilgiye verilen addır. 12-15 yaş aralığı. (kime sorduğunuza göre 17'ye kadar çıkabilir)

(bkz: ephebophilia), yasal olarak yetişkin olmayan genç bireylere duyulan ilgiye verilen addır. 15-18 yaş aralığı. çoğu psikolog pedofili kategorisinin altında olmadığına dair hemfikirdir.

infantophilia, pedophilia ve hebephilia'nın savunması olabileceğini sanmıyorum (hatalıysam yazın), fakat ephebophilia denilen olay için aynı durum geçerli değil. cinsel eylemlerinin etki ve sonuçlarının farkında olmayan genç bir bireyi cinsel açıdan sömürmek ile iki insan arasındaki gerçek duygusal bir bağlantının ayrımını yapabilmek önemlidir. bu yüzden her şeye "pedofili!" diye bağırarak olayı basitleştirmeyin, insanların hayatını kaydırırsınız.

tabii bunun dışında bu denli sapıklık, hep sapıklıktır, savunulacak bir yanı yoktur.
Aynı eş cinsellik gibi normalleştirilmeye çalışılacak ama bu süreç uzun bir süreç olacak. 1 sene önce ted programında bir kadın pedofilileri savunmuştu sonradan silindi fakat sözün özü dediği şey şuydu; ''Biz pedofililere kızıyoruz ama onların beyninde olan bazı şeyler yüzünden böyle yönelimleri var'' gibisinden kıvırmaya yönelik bir şeyler söyledi.

ngiliz Metro gazetesinde çıkan bir haberde “uzmanlar” pedofililere, kendileri için özel üretilen “çocuk sex robotlarının” tavsiye ediyor.

https://metro.co.uk/2018/...hiles-want-cured-7248965/

Salon gazetesi bir pedofili ile röportaj yapıyor. Pedofilik konuk 5 yaşında bir kızın fantezilerini nasıl süslediğini anlatırken “erken yaşına göre çok gelişmiş ve olgun görünüyordu” diyor.

https://twitter.com/mrsoy...tatus/1146771183360233472

https://twitter.com/mrsoy...tatus/1146772134963884033

Bir LGBT grubu tarafından "süper özgürlük" diye paylaşılmış 8 yaşında bir başka erkek çocuğu.

https://twitter.com/mrsoy...tatus/1146772580281569281

Sözün özü; çocuklarımız, gençlerimiz, tanıdıklarımızı tehlikede. Bu pisliklerden onları olabildiğinde koruyup bilinçlendirmeliyiz.
18 yaşından küçük bir birey ile birlikte olmak veya birlikte olmayı düşünmek pedofilidir.
Suçtur diye masumlaştırmayın şunu. O kadar basit değil, yalnızca suç değil. Hapse giren olursa da fena benzetiyorlar orada, ohh olsun gebersinler.
hastalık değildir. sapkınlık resmen budur.
cahiliye döneminde ortadoğuda malum kesim için çok sıradan hastalık.
iğrenç kelimesinin bile yetersiz kaldığı feci sapkınlık.
Dünyanın her yerinde yakın tarihe kadar normal görülmekteydi. Sadece belli bir coğrafya veya kültür ile sınırlı değil. Pedagoji bilim olarak önem kazandıkça bu konuda bilinç artıyor.