bugün

orta kulak iltihabı sebebiyle antibiyotik kullanıyor ve ilaç saatiniz erken bir saatte ise mecbursunuzdur.

saygılar sunuyorum azizim...
06:15 te uyanmaktır.
Burnunuz tıkalıysa kaçınılmaz olan hadise.

(bkz: ben değil bir arkadaşım)

Deliksiz uykuya hasret kalıyor insan.
imf ye borç verebilecek kadar iyi olan ekonomimiz nedeniyle olan borçlarımı kapamak için fazla mesai yaptığım sıradan pazar günleridir.
Sabah 10'u erken sananlar için normaldir. Geç bile kaldık. Evet.
derse gidiyorsunuz, okula gidiyorsunuz isyan ediyorsunuz aq.

peki ya;

(bkz: pazar sabahı işe gitmek)
her cumartesi gecesi "bu pazar erken kalkmayacağım hüoğleyyy" ayini yapmama rağmen başarılı olamama sonucunda dühul eden saat 6.00-6.30 da göz açılma inhibrasyonu.
Hiç uyumamak daha kötüdür.
Gece yatmadan önce cok su içmişim herhalde sabah idrar kesem patlayacak gibi olduğu için uyandım. Tabi iyi oldu işimde var.
biyolojik saatinize ağır küfürler etmenize sebep olan durum.

işin ilginç yanı haftaiçi alarmla zar zor kalkarken, pazar günü aynı saatte alarmsız kalkarsın ve hafta içi alarmı erteledığinde o beş dakika içinde uyuyakalırken, pazar günü uyanırsan bir daha uyayamazsın.
iş güç peşinde olanlar için normal olan durumdur.
daha beteri için; gecesinde uyuyamadığın pazar sabahı erken kalkmak!
iş sebepliyse cumartesi gecesini de piç eden felakettir. Pazar da çalışanlar olarak söverek buraya yazarız işte ancak.
Bu saatte hazırım yine. Severim erken kalkmayı.
Kız arkadaşımın sınavı var kalktım mecburen. Bir elimde çanta diğer elimde olta var balığa gideceğiz sınav çıkışı evet.
(bkz: biyolojik saat) uyutmaz.
Daha fecaatı pazar sabahına kadar uyumamaktır... 2 gram aklı da düzensiz yaşam tarzı ile çar çur etmektir.
Her zaman başıma gelen şey.
7 de uyandim 7 de. Resmen facia.
ilginç olan ise; haftaiçi işe gitmek için sürekli erken kalktığım için pazar günü de 7 de kalktım.
Dershane için.. Ne yapalım.
rutin bi alıskanlık tatil olmadıgından bi farkı yok benim icin diger günlerden.
uykusunu alan ve tek başına uyanan neden yatsın, salatalık mı ki yata yata büyüyecek dedirtir.
tek başına uyanmayan için sözüm meclisten dışarı.
Alkışlanası hadise.
Uyandım ne yapacağımı bilmeden duruyorum.
Hafta içinde her gün 6 da uyanıyor olmamın doğal sonucu.

görsel