bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. *
pavlov'un, köpeğinin aksine; şımar şımar şımarttığı, ayrıca köpeğin durumuna için için gülen şerefsiz kedidir.

(bkz: kedilerden tiskiniyorum)

edit: yanlış anlaşılmasın; işbu entry'nin yazar arkadaşla hiç bir alakası yoktur, aksine hoşgelmiştir.
(bkz: yoktur)
pavlovun köpeğinin aksine (bkz: klasik koşullama) ünlü olmayı başaramamış, kendisi de işe yarar bir deneye denek olmak istemiş ama o haltı da becerememiş, evde de sürekli ikinci sınıf insan muamelesine mağruz kalmış canlıdır kendisi.
* *
pavlovun köpeğinden dolayı yıllarca unutulmuş, fakat yinede sevilmiş, değeri uludağ sözlük tarafından yeniden hatırlanagelen kedidir.
(bkz: kedidir kedi)
zilin çalmasıyla ağzı sulanan köpeğin açlıktan uğuldayışını her duyduğunda topuklayan kedi.
hoş bir insan, muhabbeti de pek bir tatlı, mahlası da bir o kadar güzel yazılarını da takip ettikçe görüp seveceğimizi umduğum nesildaş yazar. hoşgelmiş, hoşgelmişiz..
kedi gibi bir yazardır, isminin hakkını vermesiyle takdire şayandır. ayrıca entryleri zekice espirililerle süslüdür ki okunulası yazarlardandır.
bazen hırpani bazen alıngan bazen de kedi taklidi yapan kedidir. sıcaktır görmeyi bilene. bunları bilelim, bilelim öğrenelim, sevinelim coşalım, eğlenelim delirelim ya rabbelalemin!
*zırrrrrrrrrrrrrrr*
+ acıkmadın mı lan ?
- yoo niye ?
+ ne bileyim lan acıkmışsındır diye.
- acıkmadım ben.
- bide o kapı ziline abanan g.te söyle basmasın öyle zile, bu ne lan kafam zkildi.
+ *bunun yerine köpek felan mı alsam lan?*
- şşt pertev susadım ben. süt müt bişey koy.
+ hpfhpff...

ayrıca yazarmış, hoşgelmiş.
yıllarca pavlov un köpeğinin gölgesinde kalmış, bunun sonucu kendine olan özgüvenini yitirmiş ve bitik bir yaşamı seçmiştir. ölmeden önce, sokaklarda aylak aylak ve kafası güzel gezerken görülmüştür.
şartlı ihanet teorisine ilham veren renkli kedi.
sözlüğü görünce ağzının suyu akan kedi olabilir.
iett şöförleri hakkında daha fazla bilgi edinmesi gereken yazar. * (#5168341)
https://twitter.com/suyor...status/821113749297917952