bugün

Alkol problemime çare olsun diye bugün eczaneden aldığım ve 10 ölçek içip yine de uyumama yardımcı olmayan ilaç .
Yıllar önce uçağa binmeden önce kullanmamı tavsiye edenlere minnettar kalmıştım. Geçte olsa (uçak havalandıktan sonra) yardımındaki yetişmişti. Şimdi ise yıllar sonra uyku düzensizliği için tekrar kullanmaya karar verdiğim.
bu ilaç yüzünden dayak yedim babamdan.adam alkol mü aldın lan diyip gelişine osmanlı tokadını yapıştırdı.
Bunu 2 ay'a yakın süre kullandığım için şunları söylemeliyim;

-beni bir yudum mutlu etmedi. Daha çok leyla gibi gezmenizi sağlıyor. Evet sersemletiyor diyebilirim.

-Başta uyku yaptı sanırım, gece alındığından ama etkisi öyle "oha müthiş ya" denecek türden değil.

-Yaşadığınız yerde doktor yoksa ve gitmeniz pek mümkün değilse başlarsanız bence daha iyi olabilir.

-tedavi konusunda hiçbir şekilde yardımcı olacağını düşünmüyorum ama onu aldığımda psikolojik midir bilinmez daha iyi hissediyordum.

Yan etkisi olmadığından ve şırup olduğundan sevdiğim ilaç. Ay bir daha nick değiştirirsem passiflora yapacağım ahah.
Ayran iç daha iyi, ise yaramaz.
bir zamanların çok iyi, çok tatlı bir yazarı. okuyorsa çok selamlar.
Uyku sorununa, psikolojik kökenli baş ağrısına iyi gelen bitki özlü ilaçtır.
Reçetesiz satılır.
bir sakinleştirici.

çek iki tane bak nasıl uyuyorsun.
Uyku için insidonu denemelisiniz. Sakinlik için tercih edilen bir şurup. Ha zamanla etkisini kaybediyor. Şişeyi dikiyorum bana mısın demiyor.
kaçlık olsun bey'fendi?
banada çok önce verilen ilaçtır. ama son zamanda gene panik atağım depreşti gittim bugun tekrar aldım. inş faydasını görürüm cidden bazen çıldırcak gibi oluyorum.
(bkz: pasiflora) meğer adı passiflora imiş gidip bir koşu kutunun üstüne baktımda gördüm, sakinleştirici tadı pekmeze benzeyen şurup. ilk içtiğimde placebo etkisinden mi bilinmez biraz sakinleştim, gözle görülür bir etkisinin olduğunu sanmıyorum. Bende bir ilacın yaptığı gibi uyku yapmadı bünyeye göre değişebilir tabii.

edit: Şişenin dibini gördüm hala tam işe yarıyor mu yaramıyor mu emin değilim.
çok sarhoşken deneysel takılmak adına bir şişe bitirdim. gözlediğim hiçbir şey olmadı. ya benim vücudum için fazla zayıf kaçıyor * yada tamamen placebo.
ablam içinde passiflora olan bitki çayı almıştı. uyku yapan bütün bitkilerin karışımı. bende bir denemek istedim. olmaz olsun. içtikten bir saat sonra inanılmaz uyku bastırdı. eğer çayını alacaksanız yatmadan bir saat önce içebilirsiniz.
edit:imla
Bir şişesini tek seferde içmişliğim vardır.
Manda gibi uyuttu...
Melisyla birlesince guzel uyutuyo ve zeka gelistiriyor..
kuzenimin kafaya diktiği şurup.
Şeker şerbettir.
çarkıfelek meyvesinden elde edilen sedatif ilaç.
01 mart 2017 itibariyle 18.50 tl fiyati vardir.
bugün hayatımda ilk defa içtiğim ve etki etmeyip 3 doz daha içtiğim ilacımsı bir şeydir. içinde alkol de varmış fakat ben bunun gram etkisini hissetmedim. bünye mi alıştı ki artık ilaçlara anlamadım, direnç gösteriyorum herhalde. anında etkisini gösteren ve hissettiren (bkz: xanax) ve (bkz: redepra) forever...
200 milim yani 40 ölçek.25 lira.35lik rakı 50 lira.yani 80 ölçeği bi küçük.akşamları 4 tek atsan 20 gün gider.ama küçüğü 5 günde diplersin.4 kat hesaplı yani.
tadı içkiye benzeyen ve bünyemde olumlu ya da olumsuz bir etkisini görmediğim şurup.
döktük gitti aklımız al pasiflora iç!
ali gelme okul çökmüş seni şanslı piç!
göklerdeki babamız geç kalmazdı hiç?
(bkz: onur ünlü)
ahududu aromalı meyve suyu.
Etken maddesi doğal çarkıfelek bitkisi olan şurup hali de bulunan ülkemizde genelde çoluk çocuğun stresli dönemlerinde kullandığı ve anti depresan kullanıyorum tribinde gezdiği ilaç fazla ağır olmayan ilaç.