entry'ler (105)

anın düşüncesi

hay bu vardiya amirinin ....

evliyken başka bir adamın karısına aşık olmak

karaktersizliktir.hem kadının kocasına karşı.hem kendi karına karşı.şimdi hiç bana "ama bu aşk.engel olamazsın ki" gibi edebiyatlar yapmayın.geçmişten günümüze bakarsak hiçbir aşk böyle değil.

millet içinde eşine bağıran erkek

ne yazıkki başkalarına horozu ötmeyen,hırsını kendine muhtaç olan kadından çıkaran embesil.benim gözümde 5 kuruşluk değeri yoktur.şiddet sade tokat atarak veya fiziksel olmaz.buna ruhsal şiddet denir.bu yüzden kadın ekonomik özgürlüğünü kazanmalı ve toplum içindeki yeri daha da arttırılmalıdır.

müslümanlar idam edilsin

inanç özgürlüğü denen bir kelime var.bu tip başlıkları açanlar benim gözümde adolf hitlerden daha tehlikeli.toplumu yakmıyorlar ama elinden düşünce ve inanç özgürlüklerini almaya çalışıyorlar.laiklik devlet üzerinde olmalıdır kabul ancak şunu bir türlü anlamıyorsunuz."DEVLET" üzerinde!.kişi istediği din ve inanca kimseye hesap vermeden inanmaya özgürdür.

erkeklerin hep seks düşünmesi

mantığımla düşünürüm.ve kadınları insan olarak görürüm.sex kölesi değil.bir erkek olmama rağmen kadınların toplum hayatında daha fazla olması gerektiğini desteklerim.(cümleye bir erkek olmama rağmen diye başlamamın sebebi toplumda halen büyük çapta kadının ekonomik özgürlük kazanmasına karşı olan öküzler var olduğu için).ayrıca kadınlara ait sosyal hakların ve hukuk düzenlemelerinin daha da arttırılması taraftarıym.çözüm olur mu bilmem ancak tecavüz-taciz gibi olaylara karşılık kesin hükümler olmalı.yani kanaatim bu şekilde...

dipnot:bu yazdıklarım beğeni almak için değildir.sadece kendi görüşlerim.

çektiği acıyı herkesten gizleyen insan

acının kıstasına bağlı osuruktan acılarsa(aşk acısı,saçma sapan sınavın kötü geçmesi) herkese açarım.ama aileden sülaleden yada herhangi bir iyiliği dokunmuş adamı kaybettiğimde ölümüne kaparım içime sözleri.

dinler gereksizdir

saçma sapan muhabbetler.dünya bildiğin bir çekim alanı içinde boşlukta duruyor diğer gezegenlerle.evrende birtek yaşam dünyada var.insandan insan türüyor.bu gibi mucizeleri görüyorsun.sonra öldükten sonra yaşam yok.dinler gereksizdir diyorsun.insanoğlunun kendi dahi mucizeyken bu saçma başlığa ne denir hiç bilmiyorum.

gece gece alt kattan gelen tıkırtı

sen tıkırtı duyuyon bizim alt katta bildiğin sex oluyor iniltiler falan.biz ne yapak?

gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi

oz çünkü küfür etmemeye yemin ettim benim terime onlar ediyordu .

suçsuz bir insana taciz ediyor diye iftira atmak

kendimdir.teyzenin biri beni taciz ediyor diye söylenmişti.biraz garip bir insan olduğu için millet pek umursamadı.bende "onca güzel kız varken cinsel iştahım size kabarıyorsa hiç korkmayın kesip atarım" demiştim.yanımdaki arkadaş bu ani çıkışıma en az 6 saat güldü * .

sevgili bulunca yapılacak şeyler

birbirimizden utanıp yere bakalım.sonra sonsuza dek susalım ama sonsuza dek yanımda kalsın.ister inanın ister inanmayın bana yeter.

adaletsizliğe imtihan demenin dayanılmaz hafifliği

her suçu dine bulmak isteyen yazar sözü.ulen sen çok girişimci bi insansında fakir mi kaldın.başkasının düşünmediği yenilikçi fikirler bul sende zengin ol.

1 dünya savaşını almanya kazansaydı

bizim için durum farklı olmazdı.o zamanlar ingiliz mandası ile yönetilirken alman ittifakı kazansaydı alman mandası altında yönetilicekti.olumlu yönü kapitülasyonları kaldırmak olabilirdi.

siyasi başlıklar son bulsun

bunlar gerçek hayat kardeş.ülkenin gerçeği bu şu aralar.asıl sen çık bu kafadan.dünya bloklaşmaya başladı gör artık.bir tarafta abd nato avrupa birliği diğer tarafta rusya shangai beşlisi kuzey kore gibi ülkeler var.dünya adım adım dünya savaşına gidiyor ülkenin iki metropol kentinde patlamalar oluyor.insanlar ölüyor şimdi eğlenecek vakit değil.

tecavüzün önüne geçmek için yapılması gerekenler

bu tür suçların cezası idamdır.burada hiç suçlu hakları ve onurundan bahsetmeyin.ayrıca çocuklara bu konuda eğitim verilmelidir.ayrıca cinsiyetler arası eşitlik eğitimi verilmelidir.toplumca bundan çok geriyiz ne yazıkki.ağaç yaşken eğilir atasözünden alıntı yaparak ta 1.ci sınıftan itibaren kadın ve erkek arasındaki eşitliği çocuklarımızın aklına iyice yerleştirmeliyiz(ergenlik döneminde heleki bu eğitimlere daha da önem verilmeli.).böylece uçkuruyla değil aklıyla düşünen bir nesil yetiştirebiliriz.

batı da türkiyeyi şikayet ediyorum dinleyen yok

şaşırılmaması gerek olan entry'dir.kendisi amerikan kültürüyle yaşamış amerikan kültürüyle büyümüş amerikan eğitimi almış bir arkadaştır.kendi kültürüne uzak kalmış,asimile olmuştur.Ama halen Türk denmesi bir çok kişi gibi beni de üzüyor.

fenerbahçe amed deplasmanına nasıl gidecek

uçakla?.

beyaz toros görünce kalp krizi geçiren insan

hiç te korkmam.sonuç itibariyle devlet adamı-siyasetçi-bürokrat-gazeteci-sanatçı değilim.hiçliğin ve çukurun biraz üstünde diğer herşeyin altındayım.

spor toto süper lig 2015 2016 sezonu gol kralı

Galatasaraylıyım.bağımsız bir görüş sunmak gerekirse;
fernandao-mario gomez-etoo arasında geçer gibi.

14 şubatı yalnız geçirecek yazarlar

benimdir.yalnızlık gibisi yoktur.heleki vahşi kapitalizm ile yönetilen dünyada.herşeyin para olduğu bu dünyada yalnızlık en iyisi beyler-bayanlar..