bugün

kimse kusura bakmasın ama beş para etmeyen ilaçtır. ağrı kesici olarak apranax (mideye zararlıdır daimi kullanmaktan kaçının), dikloron (5mg, 10mg tableti vardır. iğnesi de her türlü ağrıyı keser. dicloron muscoril ikilisi de tutulmalarda gayet rahatlıkla kullanılır tek enjektörde) veya arveles kullanılabilir. ateş düşürücü, grip için bi'şey istiyosanız aferinin içindeki parasetamol oranı çok daha yüksektir. o da olmadı git tylol hot iç lan parol ne?
her türlü ağrı şikayeti, yüksek ateş, kırgınlık, halisizlikte rahatça alınabilecek ilaç. öazejik gibi ağır ve böbreklere yüklenmeyen bir ilaçtır.
yatmadan önce atın bir tane uyku kaliteniz iki katına çıksın.

not: kötü durumlardan sorumlu değilim.
içerdiği parasetamol maddesinden mütevellit yan etkileri; karaciğerde hasar oluşumu, deri ya da gözlerde sararma, bulantı, karın ağrısı, karında rahatsızlık hissi, alışılmadık kanama ya da çürüme, şiddetli halsizlik ve kanama problemleri (kolay ya da alışılmadık kanama veya çürüme oluşumu) olan gayet başarılı ağrı kesici.
Ağrı kesmeyen ağrı kesici.
Üretilen en hiçbir halta derman olmayan ilaçtır. Yani teknik olarak bir ağrı kesici içtiğinizde ağrınızın dinmesini en azından azalmasını beklersiniz, parolde böyle bir durum söz konusu değil. Bunu içeceğinize naneli mentos için daha iyi en azından ferahlatıyor.
Bi boka yaramaz efenim. Saygılarımla
çocuklar için olduğunu düşündüğüm ağrı kesici. 20 yaşında olup gelişim bozukluğu serebral palsi vs hastalıklardan dolayı 5 6 yaşında gibi görünen yatalak engelli kardeşim ateşlendiğinde verdiğimde ateşini düşürüyor, ağrısı olduğunu düşündüğümde(ağlar falan. Az çok anlıyoruz.) verdiğimde rahatlıyor ama ben içiyorum zerre etki yok. Iki üç tane birden atınca bişeyler oluyo gibi işte.
Parool paroool parooollll iyodir iyii.
parasetamol içerikli bende hiçbir işe yaratmayan ağrı kesici.
parasetamol ihtiva eden agri kesici ates dusurucudur.
bebe apranax'ı.
Evde bulunan ama kyllanmadığım ilaçtır, etkisini göremedim.

Dolorexi öneririm.
Basit baş ağrısını bile geçirmeyen yarrak gibi ilaç. Halbuki bir majezik öyle mi?
Agrı kesici olmasina ragmen hic bi agriyi kesmeyen ama atesli durumda icildiginde atesi dusuren guzel bi ilactir.
bence gayet yararlı olan bir ağrı kesici.
Ağrı kesicilerin yüz karası.
Lan böyle bir ilaç olamaz. Bel soğukluğunu geçirdi resmen.
3 milyona satılan, dandik ağrı kesici.
böbreklere zararlı bir ağrı kesici.
En hafif agir kesicidir.
Bir sike yaramayan ilaçtır. Hayır diş Ağrımı azaltmadığı gibi artmasına da engel olmamış belki de vesile olmuştur. Sayesinde başka ilaçta almadığım için ağrıdan kıvranıyorum. Mını skim senin gibi ilacın.
Tablet olanı Bi sikime yaramayan ama ampulü ateşi iyi düşüren ilaç.
zamanında hatuna intihar blöfü atacam diye almıştım bunlardan 3 4 kutu , kalmış öyle dolapta , boynum ağrıyor diye içtim aq ilk defa bir işime yaradı

ama bir sike derman olmadı orası ayrı , napsam 2 3 tane falan mı içsem
ateş düşürmesi haricinde çok da bi işe yaramayan ilaç.