bugün

paranormal activity serisinin beşinci filmi.
(bkz: paranormal activity 6)
güzel film. üçüncü entry neden yok lan?
23 ekim cuma vizyona giren filmdir.
(bkz: film Türkçe Altyazılı dır)
bir bitmediniz...
Henuz izleyip acilen spoiler vermem gerektigi hissini uyandiran film.

Saka lan yok spoiler falan, gidin izleyin, altiniza sicin amk.

Hee Ben hatunla gittim, ilk sahnede hazirliksiz yakalanip agzimdan "ananiskim" diye bi laf cikti, filmden ciktiktan sonra agzimin ne kadar bozuk oldugundan tutun da igrenc bi adam olmama kadar yurudu gitti... yani verebilecegim tek spoiler bu olsun bari. Hatunla gitmeyin, erkek arkadaslarinizla gidin.

Bye.
Film genel olarak hosuma gitti 3d olmasi ayri bir heyecan katti filme eger onceki filmleri izlediyseniz seveceksiniz.
Vasat bir film. ilk filmiyle sarsmıştır ama ust uste çekilmesi etkisini yok etmiştir.
Ben beğenmedim. Sizlere iyi seyirler şimdiden.
Hadi o kadar oldu mu ya ben 2.sine gitmiştim
Çıkışta ya bu filmin nasıl 2.çekilmiş çok dandik demiştim.
Hayat iste zevkler renkler...
Seri olarak testereyle yarisan film.
Öncelikle şunu söylemek isterim yapmışlar olmuş lakin film serisi baymak ile başarılı olmak arasında ince bir çizgiye girdi. ilk olarak iki film konusu beş filme yayılmış ama karanlık bir odayı 1 dakika seyredip ani bir şey çıkınca korkmayı sevenler için 15 filim de olabilir. Film boyunca tobi ile savaşacak adam yok mu masum ailelerin ağzına sıçıyor bu herif dedim durdum peder geldi ritüel yaptı tamam şimdi oldu dedim olmadı film boyunca "tobi ile savaşacak adam yok mu? masum ailelerin ağzına sıçıyor bu herif" dedim durdum, peder geldi ritüel yaptı tamam şimdi oldu dedim olmadı Şimdi tobi ete kemiğe büründüğüne göre onunla savaşacak bir adamda çıkacaktır doğal olarak Bu arada Topinin tipini söyliyim aynı pan'nın lanetindeki ellerinde göz olan yaratık ama böyle daha kötü uçup kaçamıyor.
Vasat filmdir.
Paranormal activity serisinde en az korktuğum filmdir ayrıca ki ben korku filmi izleyeceksem, tüm dikkatimi verir kendimi korkmaya odaklarım. Ne tür bir manyaksam, neyse. daha önceki filmlerdeki olayların açıklamasını yapmış olmaları filmi güzelleştirmiş sadece. Onun dışında;

--spoiler--
Küçük kızın yatağının üstünde açılan boyut kapısı tarzındaki delik ve klasik şeytan çıkarma ayini iyi olmamış.
--spoiler--

Diğer filmleri izlediyseniz izleyin, bazı şeyler oturur kafanızda. Ama izlemeseniz de bir şey kaybetmezsiniz.
Zevkler ve renkler tartışılmaz fakat bütün filmleri vasat olan bir seri neden halâ izlenmeye devam edilir anlamıyorum. 1i izledin hadi 2 yi de izledin, e 3,4,5 i göz göre göre izlemek ne oluyor cidden çözemiyorum.

Ya korku filmi anlayışımız berbat ya da "belki bu sefer iyi bir şey yapmışlardır" umuduyla izleyenlerin sayısı fazla...
Ilk 10 dakikası bos film.
serinin ilk filminden sonrakileri izlememiş (ilk filmi çok beğenmiştim) biri olarak uuserların görüşlerini merak ettiğim korku filmi serisinin son halkası.