bugün

paraf günüm kampanyasını baya işlevsel bulduğum kart. bir ay artı dört taksit, öbür ay indirim derken geçinip gidiyoruz şükür.
bu aralar paraf mobil uygulaması aracılığıyla güzel kampanyalar yapan kredi kartı.
Bir axess gold değildir. Zira hepsi aynı mantığa hizmet eder.
sayesinde mtv'yi 3 taksitte ödediğim ve kampanyalarını yakından takip ettiğim kredi kartı.
parafly ile topladığım puanlarla bu sene 3 kez izmir'e uçtuğum, işe yarar kampanyaları olan kredi kartı.
paraf günüm kampanyasını başarılı bulduğum ve her ay yararlandığım kredi kartı.
şu ara total istasyonlarında 40 tl parafpara veren, sık sık sağladığı avantajlardan faydalandığım kredi kartı.
nerdeyse tüm ispark giderlerimi sayesinde bedavaya getirdiğim kart. 150 tl alışveriş yapınca ücretsiz parklanma hakkı veriyor mis.
işyerindeki klasman sistemimizin olmassa olmazı,birden fazla sayfası olan belgelerde son sayfa dışındaki sayfalara atılır.
hafta sonu gittiğim restoranda indiriminden yararlandığım banka kartı.
çeşitli kampanyaları olan bir banka kartı. arada güzel denk geliyor.
"ayrıcalıklar bu parafta" gibi saçma bir reklama sahip kredi kartı. *
kampanyalarını sıklıkla kullandığım kredi kartı. özellikle parafüstü kampanyası.
Para puanını harcayacak yer bulmakta zorlandığım karttır, kuzu kuzu yatan yüklüce puana yazık.
kapatsam mı dursa mı dedigim kredi kartı. hatta riske girip bir buçukluk cihazı bundan alıp taksit işine mi girsem bilemedim.
boş beleş kredi kartı. tam bir gereksizlik abidesi.
ben 3 ay taksitle cihaz alıyorum, adam da kendiliğinden 4 ay üstüne taksit koyup buyrun +4 ay hediye taksit verdik diyor, lan ayda 9 tl taksit ödeyeceğime gider peşin alırım lan.
Ayrıcalıkların sadece murat boza ait oldugu kart 4 ay içinde iptal ettrdim.almanıza gerek yok.
kredi kartı.
ayrıcalıkların olduğu kredi kartı. murat boz tarzı meme filan olabilir.
tasarım konusunda aşırıcı sadeliğe kaçmış, halk bankası kredi kartıdır.
ayrıcalıklar bu parafta , murat ne tarafta ?
banka kartı şeysi.
niye böyle seksi ve erotik bir reklam ve seslendirmeye gitmişler anlamak mümkün değil, bi de devletin bankası yani. nedir bu ciddiyetsizlik yahu.
işin şakasını bir yana koyarsak şu anki ortamda en iyi kredi kartıdır.

gold kartını esinirseniz her haftasonu lokanta harcamalarınızda %10 indirimi vardır.

yeni müşteri iseniz ilk ekstrenize %25 inidirm bulunur.

2 sene aidat ödemezsiniz.

100 tl alışverişe 3 taksit imkanı vardır.

iyidir edininiz...
taksitli avans konusunda bireysel kredilerden dahi uygundur.

birde zengin olanınız varsa havalimanlarından en kazık yerlerde ücretsiz yer içersiniz.
şimdilik avantajları bunlar...
lanet olası reklam müziğinin dilime dolandığı kredi kartı.
Tsk da nöbet listesinde adı yazan nöbetçinin nöbete gidemeyip onun yerine opiti pitiyle seçilen masum ve şanslı talihlinin yemiş olduğu hede.