bugün

yahu şurada gülelim eğlenelim başlık altısı girecekken hemen bir gerginlik!

senin yüzünden çarpıldım galiba pvhy...
büyüklük bende kalsın küçüklük sende kalmasın. kimseyi zor durumda bilerek bırakmam sildim.
destekli sütyen takanlara sulanıyormuşum muhtar destekli sütyenin yoksa yazma bana.

(bkz: kaç para lan bi destekli)
bana sürekli ibne diyor. ondan sonra millet soruyor niye onla konuşmuyorsun..
değilsen çıkar vur masaya lan.

bu kadar evlilik meraklısı olup evlenmeye yanaşmayana başka ne denebilir? tezat var yazdıkların ile yaptıkların arasında.

değilsen değilim demen yeterli ama sen onuda diyemiyorsun.
--spoiler--

değilsen çıkar vur masaya lan.

--spoiler--

sabah sabah böyle atraksiyonlara gerek yok mike. daha o gudubetin attığı penis görselleri yeni hafızalardan çıktı şimdi çıkart masaya vur falan büyük sıkıntı *
Oo yine havalarda uçuşmuş. Kaldırın da gölgesinde bir sabah rakısı içelim bari.

Sakin gençler.
(bkz: #46428707) Kıskananlar oldu, üzülenler oldu, delirenler oldu. Dedim olabilir.*
(bkz: #46435282) reddedildi, horoz dedim kart demedim. Bugün sana söylemek istediğim başka bi atasözü daha var ama ayıplı o yüzden söylemiyorum.
gittiydi ne güzel kurtulduyduk amk başladı yine true da true. düş yakamdan lan düşşş.
true'nın evlenmesi için gelin adayını bulabilecek yegane kişidir. aynı zamanda düğünde de sağdıcı olacaktır.
smokinim hazır, bekliyorum düğün davetiyesini.
peki düşüyorum.
kırdın adamın kalbini true...
pbhy ile true, can ciğer kuzu sarmasıdır.
bak kardeş ben seni tanımam etmem sürekli bana hakaret etmekten vazgeç.
Keşke tekrar silik olsa..
Silik olmasın, adam sözlüğü açıyor her gün ne de olsa.
--spoiler--
silik olmasın, adam sözlüğü açıyor her gün ne de olsa.
--spoiler--

Dert buysa ben erken kalkarım sorun yok. Yeter ki silinsin.
Bıhtıh yaw bıhtıh.
bu sözlükte 10 yıldır yazarım hiçbir zaman silinmedim (kovulmadım) her işimden istifa ederek çıkan ben her hesabımı da kendim silip gittim.

ilgililere duyurulur.
malum olaylarda silinecektin zaten.

şeye benziyor bu, sen kovmuyorsun ben istifa ediyorum.
Bence komik biri, trueya takılması aşşırı komik geliyor. Eski niki -evinin beyi çocuklarının anası- daha güzeldi.
çay içemiyorsan köyüne gitmesi gereken çaya fazla para vermek istemiyorsa bal küpü çay içmesi gereken zevat. 143 tl değil 79 tl siparişi ver gelsin yaygara yapma.

https://www.google.com/se...#spd=10153086263434524467
feci derecede sempatik ve dürüst yazar. çok seviyorum.
görsel
vurduruyor muymuş?
true'yu everebilecek yegane yazarımızdır.