bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Sesli ve görüntülü sohbet programı. Yurt dışında yaşayan her gurbetçinin bilmesine rağmen, yurtiçinde pek tanınmayan faydalı ama bir o kadarda alışkanlık yapan chat programı. Paltalk vasıtasıyla tanışıp evlenenlerin sayısı hiçde az değil.
  2 -1 ... kirmastılı
 2. 2.
  sesli chat yaygın değilken, 5 yıl kadar önce sesli chat yapma imkanı sunan program.hala da sunmaya devam ediyor.
  http://www.paltak.com
  -1 ... telashe
 3. 3.
  2000 yılında piyasa çıkmış sesli, görüntülü ve yazılı sohbetin bir arada bulunduğu, içerisinde her telden rengin bulunduğu bir program.Son 2 yıldır türklerin akınına uğrayan bu programda her türlü edepsizlik, küfür odaları ve diğer odalara saldırıyı yapan türkler nedeniyle tüm türkiye'ye yasaklanmış bir programdır.

  Speaking english, learning english odalarında dünyanın 4 bir yanından ingilizce pratiği için gelen insanlarla inanılmaz keyifli sohbetlerin edildiği ve kaliteli bir programdı.

  Sağolsun küfürbaz ve saldırgan yurttaşlarımız yüzünden yaklaşık 6 aydır türkiye iplerinden giriş mümkün olmamaktadır.

  http://www.paltalk.com
  -1 ... diaspora
 4. 4.
  kaltak.
  (bkz: serbest çağrışım)
  -2 ... maksat muhabbet
 5. 5.
  speaking english ve learning english odalarında görüntülü ve sesli şekilde gönüllü olarak ingilizce pratiği için uzman dil eğitimcilerinden ücretsiz eğitim alınabilen, içerisinde türkiye'nin bir çok iş adamı,şirket yöneticileri,üniversite öğrencileri ve şirket çalışanlarının olduğu (unilever, p&g, coca cola, turkcell gibi) olduğu inanılmaz eğlenceli ve ingilizce öğrenebilmek için çok gerekli ve süper geyiklerin döndüğü bir program.

  iddia ediyorum, 1 sene her akşam sadece 1 saat dinleyin, ingilizceyi öğreneceksiniz.
  -1 ... secretcode
 6. 6.
  Bizimkilerin halen patlak diye itam ettiği chet chut şeysi.
  1 -1 ... zayi
 7. 7.
  bir chat programının sağlayabileceği maksimum faydayı sağlayan hede. "ulan sohbet etmek için para mı verilir?" lafını bir tarafınıza sokuyor kendisi. adam gibi muhabbet edilen odalara girdiğinizde çok sağlam insanlarla tanışabiliyorsunuz. yakınınızda birileri bulmak niyetindeyseniz yaşadığınız yerin odası muhtemelen vardır; dalın oraya verin adres anasını satayım. süper bir maç mı oldu? girin ilgili odaya dalın muhabbete, dökün içinizi paylaşın bütün düşüncelerinizi, deşarj olun. çükünüz mü hareketlendi, girin seks odalarına tıklayın herhangi birinin kamerasına; muhtemelen ya mastürbasyon yapıyor ya karısıyla yiyişiyordur.

  sonuncusu fazla mı oldu lan? ama evet, öyle birşey de var. beleşe canlı porno izleyebiliyorsunuz bu odalarda, kendileri sevişiyorlar kamera açıkken. ben hiç izlemedim.

  türkiye'de yasaklanmasından ziyade, paralı olduğunu biliyorum. belki türkiye'deki kullanıcılar için paralı olmuştur ya da türkiye'den giriş tamamen engellenip diğerlerine paralı olmuştur. kullanmayalı uzun zaman oldu, üşenmesem tekrar bakardım da, gerek yok böyle şeylere. gençlik hevesi, unuttuk biz o şeyleri artık.
  2 -1 ... der meister
 8. 8.
  Bugün öylesine indirdiğimde odalara girişin serbest olduğunu gördüğüm servis. Zira uzunca bir süredir standart üyeler sohbet odalarına giremiyorlardı...
  -1 ... tharwat
 9. 9.
  mossad tarafından 3 yıl önce türkiyeden girişi engellenen sesli sohbet programı..şu anda açılmış..pkklıların habeşleşme amacı ile kullandıkları ,örgütlendikleri ,gizli odalarda sohbet ettikleri bazı kararlara imza attıkları program..bizim gurbetçi türklerin ise türkçe konuşmayı öğrenmek pratik yapmak amacı ile girip mikrofonda nutuk atmaya çalıştıkları bi yer..türkiyeden girenler ise yurtdışından bi kokona bulup kapak atmak amacı ile kullanır genelde.. dul kadınların uğrak yeridir..küfür odaları da var içerisinde..içlerine girince gutbetteki türk çocuklarının ne halde olduğunu daha iyi anlıyor insan..
  1 -1 ... gargarizma
 10. 10.
  bütün türkçe odalarda entel fare'nin banlı olduğu konuşkandırma pıtırcığı.
  -1 ... entel fare