1. 1.
  ogame benzeri rpg strateji oyunu.şu anda test aşamasında olmasına rağmen sarıyo insanı.
  1 ... televizyonçocuğu
 2. 2.
  oynanmadığı anlarda bile zamanın aktığı oyun.
  1 ... kim ne demisti
 3. 3.
  yeni arayuzu tasarımı ve kurallarıyla. silbaştan başlayan oyun. bakalım bir daha nezman yenilenecek.
  ... strife
 4. 4.
  suan itibariyle Karanlık 3.Cagda bulunan saglam bir strateji oyunu. Oyunda yaklasık 2500 kadar oyuncu kayıtlı ama gercekten aktif olarak oynayan 400 kişi civarı olunca neredeyse herkesin arkadas oldugu bir oyun. Ayrıca bir savas oyununa göre Guild savasları oldukca zor cıkıyor.
  Ayrıca bildigim kadarıyla da 2 yıldır Betadan cıkamadı.

  not: palantis yönetiminin yaptıgı acıklamaya göre (ancak bu acıklama forumda bariz bir sekilde olmamıs üstü kapalı yapılmıstır) en gec seneye betadan cıkması beklenen oyun..
  ... gorthaur
 5. 5.
  04.01.2008 de ''ejderha çağı 1'' olarak dördüncü kez açılan ve bağımlılık yaratarak , gerçek dünyadan kopmanızı sağlayan , oynanması zor ve bir o kadar eğlenceli , internet tabanlı strateji oyunu.
  1 ... sevkirsaliyesi
 6. 6.
  şu anki 'ejderha çağı 1' versiyonu, daha önceki 'karanlık çağ 1-2-3' versiyonlarına oranla daha fazla altın isteyen strateji oyunu. işçi üretim, bina üretim ve asker üretim fiyatları fahiş oranda arttırılmış. oynaması çok zor ve sürekli ilgi isteyen bir oyundur.
  ... mirmika
 7. 7.
  Bugüne kadar oynadığım en zevkli online oyun "ejderha çağı 1" de başlamama rağmen başında saatlerimi harcadığımdüşmanınla da msn de geyik yapabildiğin ve en önemlisi türk yapımı olan oyundur.

  (bkz: Turkler de yapabiliyormuş)
  ... ehliistirahat
 8. 8.
  ravza turizm tarafından geçtiğimiz yıllarda satın alınmıştır.

  kurucuları üniversite öğrencisi birkaç hevesli genç diye biliyorum (hatırlıyorum).
  2004'te başladığım oyundur aynı zamanda (kç2)

  şu an ejderha çağı 2'de kayıtlı kullanıcı durumundayım, oyunda bug kalmadı neredeyse. ama oyuncu da kalmadı
  aslında bi oynasanız sarar. valla bak
  ... hey nigga
 9. 9.
  yıllardır oynadığım online oyun. sadık oyuncuları dışında fazla oyuncusu kalmadı artık. eski bir dost gibi görmeye başladığımdan hala devam ediyorum. ogame ve türevi çoğu oyundan kaliteli ama özellikle başlangıçta biraz kasabileceği için yeni oyunculara ilgi çekici gelmiyor.
  ... tuiran kouma
 10. 10.
  Gerçekten emek ve tam bir uğraşı isteyen öyle oyuna girer girmez hop diye parayı basıp güç kazanılmayan alın teri gerektiren türk yapımı efsana oyundur. Halen oynamakta olup eski günleri unutamadığım çok fantastik bir oyundur.
  ... yigit590