bugün

Sadece mevzuları izliyordum, "ulan helal" diyordum filan. Ancak gözümde bitmiş durumda.
babam apo yu sorguladı

babam haksız yere hapis yattı !

vatan !

atatürk !

edebiyatıyla bir yer kazanmış saçma şarkılarıyla kazanamamış itici şahıs. yaptığı pislikleri de eski arkadaşı anlattı bu gereksizin dibe vuruş süreci başlamış oldu, iyi oldu.
Lisede kendisini yani şarkılarını çok severdim.Mevzuları da çok seviyorum.Fakat
çok bozdu.
arkadaş arasında yapılan geyikler vardır manita muhabbeti siyaset vatan millet minvalinde. iyiydi güzeldi yaptı konu bitti. dönüp dönüp başa geliyor. ben izlemeyi bıraktım.

he eklemezsem olmaz tabi bu süreçte de baya takipçi kastı. özellikle liderlerle görüşmesi falan hımmm bak bu çocukta boş değil gibi oldu. ya beyazıd öztürk gibi tv show işine girecek ki bu sabah akşam aşağıladığı bir şey ek olarak tv de öyle her şeyi konuşturmazlar adama doğal sonu olarak kitlesini kaybetme tehlikesini göze alacak yada aynı tas aynı hamam gidecek böyle.
babası sayesinde prim yapıyordu bende inali yıldırım videosuna kadar bu malı adam sanırdım. babasıyla ilgili tek bir hesap sormadı ya ne halt yediği ortaya çıktı. binali yıldırım videosunu izleyipte hala bu herifi adam yerine koyan varsa ağır aktrolldür.
Başlığı inceleyin. Girilen entrylerin yarısından fazlası iğneleme, kötü eleştiri ve karalama Üzerine kurulu.

Yahu, ben de bu elemanı sevmiyorum. Yapmacık, itici buluyorum. Hatta evet, babasının mirasını tükettiğini de düşünüyorum. Fakat bu başlığa yazarak da prim verildiği kanaatindeyim. Ve ben de şu an bu primi vermiş bulundum.
Her neyse işte.
(bkz: oksimoron)
şımarık bir insan.
videolarını her zaman izliyorum ama kendisini itici bulduğum doğru.

lan selcan aydın taş gibiydi gözlerimiz renkleniyordu neden ayrıldı ekipten. boykot.
Biraz önce 14 şubat videosunu izlemeye başladım.

Yaklaşık bir saate yakın ama baya baya izlettiriyor.
Bağımlılık yaptı yemin ederim.

Bir insan bu kadar kendini dinlettirir, bıkmadan dinliyoruz izliyoruz efendim.

Son olarak 'pinç'.
boş konuşmalardan para kazanan adam. tabi işin içine para girince dolu oluyor.
bir süre önce kanal d ile anlaşmıştı.
sert bir açıklama yaparak televizyon programı yapmaktan vazgeçmiş. enteresan bir karar, ama bence doğru olanı yaptı, linç meraklısı manyaklar iki programda ebesini sikerdi, kovulmaktan beter olurdu.

https://medyanoz.org/Habe...OGRAMI-YAPMAKTAN-VAZGECTI
mesleği boş muhabbet yapmak olan boş insan.
konuşkan Youtuber.

televizyona çıkmamak bence doğru bir karar olmuş kendisi için. butik ünlü olsun, kendi kitlesi olsun yeter ya. insan dahasını isteyince daha çok dert geliyor, sefa değil.

ekşi sözlükte biz bunu bitiririz falan demişler galiba. gel Uludağ'a Oğuzhan'cım. gel yani ne işin var oralarda? gelirsen de yaz bana bebeğim *

bu başlıkta da 3. yazım galiba. ne konuşmuşum arkadaş. bence en büyük fanıyım da kendim bile farkında değilim.
Bir youtuber.

Ekşi'de de yazmıştım tekrar özet geçeyim.
sana ayrı, çakma milliyetçiliğine ayrı, şakşakçılarına ayrı tüküreyim. Para için yedi sülalesini satacak canlılar adamlık şovu yapmasın amk.

T: abartılmış balon.
gereksiz abartılan boş çar. yine nerelerde yalan hikayeler anlatıp kameraya oynuyor acaba bu adamın tipi beni fazlasıyla rahatsız ediyor ya neden bu kadar iticisin sen
Benim için başbakanlı programıyla bitmiş youtuber. Başbakanla program yapmasına bozulmadım ulan o kadar mevzular yaptın kaç kere babanın hikayesini anlattın ki adam yüzyılın mağduriyetini yaşadı fakat bu mağduriyetin 1. Derece sorumlusu karşına çıkıyor ve sen karşısında takla atıyorsun lan hiç değilse zor bir soru sorsaydın. Oğuzhan arkadaş biliyorum okuyorsun bunları selcan'ın anlattıklarından egonu tahmin ediyorum tüm tüm mevzuları b..k ettin kardeş.
sadece komik şarkılarına çektiği kliplerini izlerken sevdiğim adamdır kendisi.
youtubedaki kanalına yüklediği videolara tek bir tebessüm bile etmedim.
o alkışlar, gülme sesleri, abartıdan komik yapma çabaları çok yapmacık geldi.
Yine döktürmüş. Hep döktür sen. Döktür kudursun bu amına koduklarım.
başbakanlı programdan sonra tüm muhaliflerin cephe aldığı yutup programcısı. biz de muhalifiz de ne yapacaktı adam başbakana yumruk mu atacaktı? "hırsızlıkların yolsuzlukların hesabını ver ulan başgaaan"diye bağıracak mıydı?
siz yapabilir miydiniz?
patronunuz izin vermediği zaman ne diyebiliyorsunuz?
ya da öğrenciyseniz hocanızın öğrenciler arasında yaptığı kayırmalara ne kadar ses çıkarabiliyorsunuz?
adam başbakanın mekanına gidip onlarca korumanın ve ak partili gencin arasında program çekmek zorunda kalmış, bence fazla söze gerek yok.
Görüşleri tam anlamıyla benim siyasi görüşüm. Son zamanlarda reklam ve boş içeriğin bokunu çıkarsa dahi mevzular ile özünü korumaya devam ediyor. Özel kişiliği ve selcan konusu beni ilgilendirmez. Umarım yüzü eskimez ve kalitesini her zaman korur.
açıkçası ben ekrandaki performansını merak ediyordum, o yüzden bir üzüldüm. ama üstte yazılanların da haklılık payı var yayına başlasa iki bölümde linç yiyip kovulmaktan beter edilir belki de sokakta dolaşamazdı.
iyi tarafı kötü tarafı vardır ama en iyi tarafı bence gençleri bilinçlendirmesi. Adam çıkıp gençlere olanları anlatıyor, kusura bakmayın ama bu adam bizim ülkede yürümeli. insanlara anlattıkları yeterlidir. Kendisi komiktir, ama jest ve mimiklerinden kaynaklıdır. Zekidir ve babala tivi ekibi de kendisini yürütmüştür. Arkadaki ekibi o kadar iyi olmasa, kendisi bu kadar iyi olamaz. Kendisini severek takip ediyorum, umarım TV hayatında bozulmaz. Bizim ülkede TV olayına giren genelde bozulur. Bol şans Ouzzzhan
denge politikası uygulayan şovmen.

bu kadar küfür edip, bu kadar sağa sola saldırıyomuş gibi yapmasına rağmen yine de ne yardan ne serden hiç kimseyi üzmemeye ( kitle kaybetmemeye )çalışan bi insan.

ya cidden çok samimi ya da çok samimiymiş rolü kesiyor. iki şekilde de bana biraz itici geliyor.

biraz da sallıyor gibi ama eğlendirebiliyor insanı.

eleştirsem de severek izliyorum.
aşırı sağın kontrollü muhalefet sözcüsü.