bugün

entry'ler (48)

keikei

teddy koleksiyonu aşığı idim, o gitti yerine bunny koleksiyonu geldi. kabanlar güzel ama biraz pahalı, indirim bekleyeceğiz mecbur

haleia

haute couture sektöründe en iyisi diyebiliriz. 2020de kurulup bu kadar ünlüye giydirmeleri inanılmaz. ünlü dediğim türkiye olarak düşünmeyin, koreli gruplar, amerikalı ünlüler, avrupalı ünlüler.
elbise tasarımları ise inanılmaz gerçekten.

lipoupon

çok minnoş bebek ayakkabıları satan firma.
güzel yanı ise bebeğinizin ismini, doğum tarihini yazıp istediğiniz renge göre özelleştirebilmeniz.

kerem bıkmaz

türkiyede sektöründe tek diyebiliriz. ekşici piçler bilmeden sallasa da kendisinin çıktığı programlardan dinleyin anlarsınız.
benim en çok dikkatimi çeken ise karpal tünel tedavisinde yurt dısı ve içinde kendine ait patentinin olduğunu öğrenmem oldu. normalde ameliyatla elinize neler ypaıyorken Kerem hoca sinir sistemlerine ince dokunuşlar ile ameliyatsız çözüyor.

meral saklıyan

yoğun bakım uzmanı doktoru, şu an Taksim devlet hastanesinde ve insanlara karşı harika davranışı, sohbeti var.. Ayrıca yaşar kemalin biyografisini de yazan yazar. Yaşar Kemal: Çukurova'dan Dünyaya adlı kitabı yazmış, kitabevi tarafından bir kitap daha yazması istenmesi üzerine de uzağa gidemem kitabını yazmıştır.
harika bir doktor olduğu kadar, harika bir yazar olmasından da şüphe duyulmamaktadır. kendisine buradan selamlar, umarım görür..

arya moda

kız arkadaşımın da bizzat alışveriş yaptığı ve bu entryi bana özellikle yazdıran tesettür ürünleri satan, fatih, bakırköy ve adapazarında şubeleri bulunan butik firması.

sözlük yazarlarını mutlu eden şeyler

koşarak otuzbir çekmek.

donald trump

Amerikanın Ali Ağaoğlu versiyonu.

barış manço şişirilmiş bir balondur

(bkz: bonzainin ülkemizde hala olması)

tinder kullanan kızın namusu

(bkz: bir tek sizi ilgilendirmez)

oğuzhan uğur

iyi tarafı kötü tarafı vardır ama en iyi tarafı bence gençleri bilinçlendirmesi. Adam çıkıp gençlere olanları anlatıyor, kusura bakmayın ama bu adam bizim ülkede yürümeli. insanlara anlattıkları yeterlidir. Kendisi komiktir, ama jest ve mimiklerinden kaynaklıdır. Zekidir ve babala tivi ekibi de kendisini yürütmüştür. Arkadaki ekibi o kadar iyi olmasa, kendisi bu kadar iyi olamaz. Kendisini severek takip ediyorum, umarım TV hayatında bozulmaz. Bizim ülkede TV olayına giren genelde bozulur. Bol şans Ouzzzhan

ısrarla hdp ye oy veren türk

Erdoğan'a muhalefet olacağım, o gitsin de ne olursa olsun diye düşünün kendini çok zeki düşünen koca kafalıdır. Kendisinin haklı hiç bir yeri olmamakla birlikte yaptıklarının nasıl bir yanlış olduğunu görüyorlardır.

nihat hatipoğlu

din tüccarı

öldürmeyip süründüren şeyler

(bkz: kararsızlık)
(bkz: güneş altında yürümek)
(bkz: okeyde dönerken yakalanmak)

öldürmeyip süründüren şeyler

(bkz: kararsızlık)
(bkz: güneş altında yürümek)
(bkz: okeyde dönerken yakalanmak)

okulların fuhuş yuvası olması

direk orospu gözüyle bakmanız da sizin orospu cocuklugunuz kimse kusura bakmasın.

dershaneden 3 kızla yatmak

(bkz: atma ziyaa)

hepiniz bana biat edeceksiniz

(bkz: baliye yerli LSD denmesi)

m kemal in çanakkalede giydiği jilet gibi üniforma

Üniforma bir insana ne kadar yakışıyorsa, o kadar yakışmış. Cuk diye oturmuş Atama.

donald trump

(bkz: seni çılgın seni)